Kadın yatakta nasıl olmalı ?

Kadın yatakta nasıl olmalı ? Kıvrak ve ateşli, erkeğini mutlu etmek için herşeyi yapmalı mı ? ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yatakta tam bir o. ama dışarda tam bir hanımefendi tam bir kadın

• sen değilmiydin sokakta gördüğüne asılan,bumu hanfendilik :))))))))

• Öncekileri Göster
    • bizde aksini savunmuyoruz zaten,konu başka yere geldi onu tartışıyoruz.birde niye buraya yorum yapıyosun git cevap olarak yaz!

• edaa123 yokoldu :D

Kızlar Ne Diyor 2

• alev alev yanmalı

• tabiki herşeyi yapmalı ama bu karşılıklı olmalı erkekte kadını için herşeyi yapmalı.Sonra yok sevgilim beni neden aldatıyor yok karım/kocam neden aldatıyor tatmin et memnun etki aldatmasın

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazıları cevabı vermişKadın yatakta tam bir O... olmalı, Mutfakta veye diğer vakitlerinde ev kadını, dışarıda hanım hanımcık olmalı.Kadın yatağa girdiğinde önce kendisini sonra karşısındaki erkeği mutlu etmek için yapılması gereken neyse onu yapmalı.Seks yemek sofrası gibidir, içinde acı olmalı, ekşi olmalı, tatlı olmalı, hem gözü doyurmalı hemde karnı doyurmalı.Böyle bir kadına sahip olan biride kolay kolay karnını dışarıda doyurmak istemez.

• Kadın yatakta ne ister diye sorulsa link

• Yatağa girirnce önecelikle mutlu etmeli insanı belinden kavramalı içine aldığında vajinasını sıkmalı hafif oral yapıldığında veya cinsel birleşmede biraz ahh ohhh demeli :)yada cinsel organım içindeyken dönme hareketi yapmalı *-*

• edaaa gel buraya belalın gelmiş :)

• Seks bir erkek için hayat kaynağı, yaşama nedeni, mutluluk pınarı, yarına çıkma umudu, hayatta kalma sebebi… AA abarttım mı yoksa.. Yok canım abartmadım bence. Neden mi ? Sorun bi erkeğe hemen şimdi. Seks yapmadan bi ömür yaşar mısın diye. Bakalım size ne cevap verecek (: Bunun için her erkek yatakta seks seven bir kadın ister. Bunun dışında erkekler kadınlarda sekse dair şu beklentiler içinde olur :Sekste bir kadının ya da erkeğin iyi olduğunu esasında partneri belirler. Bir kadın bir erkekle yataktayken kendini çok rahatsız hissettiği için çok kötü bir performans sergilese de, aynı kadın yatakta başka bir insana dönüşebilir.Genel olarak erkeklerin yatakta iyi olarak tabir ettiği kadınlar çıplakken, yaramazlık yaparken kendini rahat hisseden, sevişmekten zevk aldığını belli eden ‘utanmayan’ kadınlardır.Kendine güvenen bunu yatakta belli eden kadınlar birçok erkeğin ona göre daha güzel sayılabilecek kadınların önündedir.Seks performansında kadınların erkekte aradıkları ise;Hünerleri olmalıÖn sevişme çok önemli, sabırlı olmalı.Uzun süre dayanabilmeliHareketli ve yaratıcı olmalı

• Kardeş yemin ediyorum Haydar dümenle yarışırsın :D Hangi soruya girsem 3-4 paragraf yazı :D

• Güzel Kardesim Doktor Sevgilim beni Terkedince neden diye Sordum bulanimlardaydim Taki burayi kesfedene kadar :) Simdi Insanlara biseyler veriyorum isder isdemez. helede benim Insanima yardimci oluyorsam ne Mutlu bana Türküm diyene...
      Nede olsa Vatan hasretimiz var biraz burda gideriyoruz ...

• sanmıyorum . erkerk aktifdir derler be kadın aynen . kendi hesabına çalışır :))

• abi iş başka aşk başka derler ya yatakya ateşli olucak aynen öyle bir hatn varmı türkiye standartlarında işte onu bilmiyorum

• Sorun Sizlerde Erkekler
      Bende Erkegim Kadinin Yatakda iyi olmasini isdiiyorsan ozaman Aktiv olacaksin Egoist degil

• ahah merak etme fazlasıyla aktifim:)

Yükleniyor...