• Sor
  • Bence

Kadınlar gerçekten büyük penis meraklısı mısınız?

sevgilinizin eşinizin yada seks partnerinizin penisinin büyük olmasını istermiydiniz?

En İyi Görüş

• İlle de penis olsun ister çamurdan olsun o da allah kuludur kaç cm olursa olsun

• ahahahaha .çOOK komİk

• Öncekileri Göster
    • tuttum seni ama yanlış anlaşılmasın benimkinde sorun yok.

• :D

Kızlar Ne Diyor 9

• öncelikle kadın değilim kızım.Türk eklerinin bir lafı vardır : "önemli olan boyu değil,işlevi.." :)

• Çıkarmadan 5 Nasıl ?

• Öncekileri Göster
    • ekler mi ? Ekler pasta mı yani ?

• haha nası yazmışım :D erkekler olmalıydı tabiki

• Büyük olmasının avantajı ne acıdan başka

• davuk bile dengine dengineyi burada kullanalım..conta vida uyumluluğu gibi..gerisi boş NOKTa malüm ramazan noktaladım..

• civata - somun olucak o..

link

• Öncekileri Göster
    • iyiki nokta yazdım he :d virgül oldu sobet.. conta yanacak bak az kaldı:D

• yok sağlamdır o yanmaz :) ki bu bahsettiğimiz conta kopar anca :P

• boyu hiç önemli değil

• şaşırttın beni..enteresaannn :D

• Öncekileri Göster
    • senin kızlığından şüpheliyim demiştim demekki doğru söylemişim

• kız değilsem,erkeğimdir ,erkek değilsem 3.cinsiyetlerden biriyimdir..sonuç : sekse düşkün değilim :D

• buyuk penis meraklisi olanlar gaylerdir. ben daha yasitim bir kadinin buyuk penis diye bagrindigini gormedim.

• yaş kaç dicem olmicak kaç doğumlusun :)

• son demlerindemi desem

• büyük penis kadnnın içinde duvara çarpar gibi olur ve acı verir.büyük takıntısı bazı cahil kadınlarda ve erkeğinde gözü olmayıp da başkasına bakan da oluyor.bir de bu takıntı erkeklerde daha çok .

• kadınlar p*rnolarda görüp sonra eşindekine bakınca aaa küçükmüş dedielrmi iş orda kopuyo

• Öncekileri Göster
    • küçük kilidin küçük anahtarı olur haahah .anatomi meselesi tabi belki türklerde de vardır:)

• bi bak işte japon kızları erkekleri birbirlerine uygun zenciler gibi. bizde öyleyiz orta düzey :))

• hurafe bunlar, batıl inanç.

• magazin dünyasının kadınları nouma nın kobrasının ısırığını tatmak için az koşmadı peşinden:)

• tek seferlik ilişkiler başka bişey, ama ondada umduğumuzu değil bulduğumuzu yani.. :D ama sevdiğimiz biriyse boy mühim değil idareli kullanmayı öğreniriz :D

• zenci bir erkekle japon bir kız evlense ne olur acaba?

• boyu değil işlevi

Erkekler Ne Diyor 12

• işlevı cok önemli kızlar ıcın tatmın olma duygusu :D

• her defasında soruluyor bu çok takılmış erkek milleti buna::)) ah hep sizin yüzünüzden bayanlar.

• ağır oldu:))))

• :))))

• bildiğim kadarıyla bi 8 cm i zevk veriyolar diyolar gerisi boş :)

• ne demisler buyuklugune degil islevine bakacaksin :)

• benim Bildiğim Kızlar için uzunluk değil kalınlık önemli doğruysa +1 yanlış ise -1

• Takılmayın şu uzunluğa kalın olması ve işlevsel olması önemli olan. Neden bu kadar özgüvensizsiniz

• Kadinlarin gözünde Penis yok ! ! ! Kadinlarin neyi tercih ettikleri ilk cinsel deneyim diyorum Sex degil . Bir Pennisin Kulanimi nedir kadin icin ? Kadin icin Yataga girerken Bunun Penisi Büyükmüdür kücükmüdür sorusu gecmez. Ama Erkekler Kalite Kontrolü yapar gibi kadinla yatmadan beyinlerinden herseyi gecirir. Usta bir Erkegin Penisin nekadar Büyük vehaut Kück oldugunu kadin farketmiye bilir. Yeterki Ekek usda olsun isinde. Anlata bildimi Erkekler , bu arada bende Abi Tavsiyesi. Penisin Büyüklügünü Sizler degil Genleriniz belirliyor. Bunuda Abinizden Ögrenmis oldunuz :) Hadi iyi Eglenceler

• Sadece oral seks için büyük ve güzel bir penis isteyebilirler onun dışında 16 cm ile 25 cm'in vajinal sekste bir farkı yoktur.

• Yarım metre penisin olsa ne olur, döndürüp arkana mı uzatıcan sanki? :) Bu soru, Ergen yada hiç ilişki yaşamamış kızların kendi içlerinde büyüttüğü, inandığı saçma sapan bir tabudur "Penis Büyüklüğü"...halbuki cinsel açıdan hiç bir faydası yoktur...Olgun ve cinselliği bilen bir kadın penisin boyutunu söz konusu bile etmez, çünki sex hakkında tecrübeli ve bilgilidir...

• herkez de bir büyük bir merakı gidiyor unutmayın çokbüyük olması kızın canını çok acıtır orta her zamn en iyiysi

• özellikle biz bakir erkeklerin komplekslerini kırmak açısından çok sağlıklı paylaşımlar yapılmış tebrikler hoyrat abi bu mühim soruyu sorduğun için teşekkürler.not: bamya diye dalga geçmeyin bizimki de ortalama bir türk erkeğininki kadar.aşağısında değil hamdolsun :)

• kardeşlerime yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• büyük kadın büyük ister.türk kadnı kısa boylu minyon tiplidir türk erkeğinin penisi de ona göre şekil almış 13 14 cm ortalamasındadır.daha büyükleri iri yapılı kadınlar içindir diğerlerine acı verir

Yükleniyor...