Sevişmek - seks farkı?

Seks nedir sevişmek nedir. arasındaki farkı birtürlü anlayamıyorum:) Öyleyse sevişmek mi daha zevklidir seksmi:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kitabını çıkarsalar da bizde rahatlasak ya her gece aynı sorular :))

• skora gitmeden yapılan çoğu şey sevişmedir o zaman eğer erkek golü atacak duruma geçerse pozisyon yaratırsa sex olur :)))

• valla ilk önce öğrenelmde sonra deneme aşamasına geçeym ben:D

• tarifini sorarsan herkes farklı bir şey söyler.. en iyisi deneyimli bir erkek arkadaş edin ne yaparsan onla yap öğren burya da yazma yorumlar fenaa :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 25

• Bence seks iki kişinin cinsel açıdantatmin olmaktir.

Sevismek ise iki kişinin ruh ve bedenen birbirlerine akmasidir.iki kişi aynı anda tatmin oluyorsa uyum sağlamışlardır.

• sevişmek başlangıçtır, seks bitiş

• Sevişmek soğuk suyu ısıtmak gibi, seks ise ısınan suyun kaynaması gibi...

Sevişmeden seks olmaz, olsa da tadı güzel olmaz :)

• sevişmek: ellemek okşamak öpmek dokunmakl temas etmek sıkmak emmek emdirmek

sex : direk sonuca gitmek ilişkiye girmek

zevk= sevişmek + sex

• seks yani sex dilimize ingilizceden gelmiş bir kelimedir ve tek başına sadece cinsiyet anlamına gelir. ''making sex'' dediğin zamanda bildiğin sevişmek manasına gelir cinsler arası(eşcinselleri ayrı tutuyorum tabi) haz veren her türlü münasebet sevişmek yani seks yapmak olarak tanımlanabilir. illa giriş çıkış olmasına gerek yok. sadece giriş çıkış olayına gelirsek ingilizcesi fucking' tir ki türkçesinide hepimiz biliyoruz zaten...

• sevişmek eşittir öpüşmek okşamak seks eşittir sevişmek artı skşmk

• sevişmek için illa direkt cinsel ilişki gerekmez. öpüşmek, sarılmak, koklaşmak, sıkıştırmak, oynaşmak, mental güven ve beğeni, dokunmaktan haz almak, dokunulmaktan haz almak vardır. ama en çok duygu ve beğeni söz konusudur.

seks ise bir vaka veya eylemdir.çok çeşitleri vardır. iki kişişyi yakınlaştırır, beğeni düzeylerini yukarı taşır, hormonları çoğaltır, ayrıca çok zevkli ve çekicidir. çoğu zaman partnere zevk vermek te zevk almak kadar önemlidir. duygularda önemlidir ama eylemler, tempo, teknik, fiziksel beğeni çok önemlidir.

• sevişmek seks'e göre +1'dir.

• Cinsel birleşme olmazsa sevişmedir. Olursa seks olmuştur artık o. Fakat seksten önce sevişme gerçekleşir genellikle :)

• sevişirken bir şehvet oluyor ama ilerleyip sexe döndüğünde boşalıyorsun ve bütün o şehvetler,bulutların üstünde uçmalar falan hayal oluyor

• şöyle düşün halk otobüsü misali ön kapıdan biniyosun arka kapıdan iniyosun

nasıl bir benzetmeyse artık benimkide

• sevişmek seksin kibarcası

• zaman gerekli sadece anlamak için

• Sevişmeden seks olmaz :)İyi bi sevişme sekside getirir,ama önemli olan herdalda değil bi dalda yapabilmektir diye düşünüyorum :)

• ediyle büdü, tahinle pekmez gibidir anlamayı bırak tadını çıkar:)

• kesinlikle sevişmek...sevişmeden seks düşünmeden konuşmak gibidir :)

• Sus orucumu bozdurdun mübarek

• Seks daha çok ihtiyaç giderme gibi

• fark etmez önemli olan niyetdir niyet

• ne fark eder ikisi de çiftleşmek işte :/

• Seks birleşme, Sevişme sadece zevk alma biliyorum ben. Sevişmeye oral seksi de dahil ede biliriz

• sen şu ruslar konusuna takıldın galiba :)

• ruslar çok iyi sex yapar sevişmek mecazi anlamda yani :D bilmem anlatabildimmi :) rus ve ukraynalı kız arkadaşlarım var

• ahahah olabilir :D

• BU ayırıma gerek yok sevişme bir süreçtir sex te bir son sevişirken zaman harcarsın sex yaparsan sürecin sonuna gelir sonun başlangına gelmiş olursun

• sevişmekle sex arasında çok ince bir perde vardır o perdeyle ugraşma başın girer derde.

• çok basit aslında. sevişmek seksin görümcesidir.

Kızlar Ne Diyor 13

• seksi tatmadığım için şuan sevişmek güzel diyebiliyorum

• sevişip sevişip sex yapılsa, sonra tavan :=)

• bencede ...

• bana göre sevişmek (:

• fantazili olmalı

• ikisi birden en zevkli :)

• sevişmek tabiki.

• Once sevisirsin yani birbirinizi sekse hazirlarsiniz. Opucukler dokunuslar, kulaga fisildamalar... Sonra isin sehvet boyutuna gidersiniz sekse adim yani erkegin penisi kadinin vajinasina girer... Iste fark budur... Biri sevkat yukluyken digeri sehvete adim attirir...

• alinti degil benim tanimim bu

• ben de bayıldım açıklamana. offffff...

biri şefkat yüklüyken diğeri sehvete adım attırır. bu söz biryerden alıntı değilse hakkaten helal olsun sana. bir konu bir cümle ile ancak bukadar güzel açıklanır. bence en iyi cevap. tartışmasız.

• bak bak bak :)) 10 numara acıklama :)

• seksin onsevismelisi desem olmaz. nasil aciklasamki.

genel tabir olarak sevisme sevgiliyle, esle falan yapilan sekse, seks dedigin de iste partnerle olana deniyor.

bana gore ikisi de seks o ayri.

• cevabı anlamak için felsefe profesörü olmak şart :)))

• Sevismek, partnerini tanımanı ve zevk almayı temsil eder. Sekse giden yol sevişmekten geçer. Sekste işin tatmin ve ego boyutu :D

• teşekkürler (:

• güzel bir cevap olmuş tebrikler.

• sevişmek öpmek sevmek koklamaktr.sex de ilişkiye girmektir diye düşündüm mantıken.

hangisi daha zevkli bilemem

• seks sadece gir-çık tan ibarettir. sevişmek ise, adı üstünde işte!

• kısa ve öz budur abi :))

• çok pis açıklarım.

• ne açıklama bee :)

• Daıma sevıs derım ısın ıcıne sex gırdımı bıtıklerdesın (: sevısmek sevgının bır parcasıdır (: sex ıse bı haz ıste..

• bitmek yani uçmak ta güzeldir

• sevişçek sevişçekte sonunda sex olmadıktan sonra kimse uzun uzun sevişmek istemez herhalde.

• sevişmek daha zevklidir..cinselliğin olduğu yerde aşkta olmalı, romantizmde..

seks yapmak ise sadece zevk odaklı..iş biter, kıç döner ve uyku başlar..

• :) teşekkürler

• 2 oldu:)

• +1

• sevismek tabiki! duygusal olandir sevdigin insanla yaptigindir.. seks sadece cinsel ihtiyaclarin karsilanmasi icin yapilir

Yükleniyor...