Evlendiğiniz kişinin penis boyu kaç cm olsun isterdiniz?

Evlendiğiniz kişinin penis boyu kaç cm olsun isterdiniz yani sizin için ideal olan kaç cm dir ciddi soruyorum bir de not bıktık artık demeyin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 17

• 15 olsun bizim olsun.

• ben araplara yada zencilere hastayım onlarınki 20 cm den başlıyo standart :))

• sansima ne cikarsa, gerdek gecesidde göricem:) bek önemli degil benim icin 15 olsun yeter birazda kalin

• kalın olmalı ve satandart .Hissetmediğim bişeyden tatmin olmam.Karşımdakide öyle.

• kalın ama küçükse benimki gibi :)

• 15 iyidir ama kalınlık önemli

• 15-16 iyidir.kalın olsun tabi birde

• 18-19 cm en idealidir ama evlenmeden göremiyosunki.. şansına artık kutudan ne çıkarsa

• Önce bi erkek bulalım gerisi kolay

• boyunun pek bi önemi yok önemli olan genişlik hazzı orda

• 30 yeter bana

• Boyu değil işlevi

• 11-17elimizde 17,5 var. yapacak bisi yok. bucuga katlaniyoruz.

• katalog var mıydı bakaydık

• damar lı falan hesabı :))

• söle adresi yolluyim :)

• 30 cm bile aldım nediyonuz :D

• adam sana alttan hortum sokmuş heralde yada sen ölçü birimlerinden anlamıosun :)

• salla amk..bilmiyoz ya salla

• hey gidinin sanal dünyası nasılsa tanıyan bilen yok.. de diyebildiğini...

• Öncekileri Göster
  • 16

• Aman sizde . Sanki evlenecek kişiyi buldukta :D

• 18 cm ıdealdr buyukde olabılır :D

• büyük olnca acı yaşayanlar oluyor.tabi herkeste değil ama

• ekle beni çok şaşırıcn

• :)) ne varmıs ondaa

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Jonah Falcon bu adamınki gibi istiyolar normal hali 22 cm kalktığında 35 cm googleye yazın çıkar

• Bir şey dikkatimi çekti, bu soruya cevap veren bayanların hepsi gizli, yahu bu kadar çekinmeyin bundan herkesin aklında ideal bir penis boyu vardır yani utanacak bir şey yok :D

• Bu siteye yeni üye olduğum için erkeklerin hemen seks kategorisine yorum yapan kızları eklediğini bilmiyordum. Dediğin sebepten de olabilir tabi ama bence utanmanın de etkisi vardır illa ki.

• gizli olmasının sebebi utanmak değil. belki bazıları için böyledir. ama ne zaman cinsellik kategorisine bişey yazsak anında 10 kişi ekliyor sanki sanal seks yapıcaz. o yüzden biz de gizli olunuyor.

• Hangi yoruma güldün :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...