İlk cinsel deneyiminizde boşalma süresi neydi?

İlk cinsel deneyiminizi yasıyorken kac dk sonra bosaldınız.Samimi cevaplar lutfen ..? .)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk cinsel deneyimde çok erken boşalırsın.hele daha önce hiç kızla sevişmemiş ,eline kız eli değmemiş bir erkek hemen girer girmez bir iki gel gitte boşalır.ilk deneyim diyenlerin çoğu su durumdadır sevgilileri olmustur çıplak yatağa girmişler sürtünmüşler vb.oral seks yapmıslardır.o zaman ilk deneyim olmuyor işte alışmıs artık kadın vücuduna tabili biraz geç olur.ama çok abartmıslar.genelevlere gidin görürsünüz.odaya giren erkeğin girmesiyle cıkmasıyla bir oluyor.oralarda niye görmüyoruz bu 30 dakika duran arkadaşları:).

• Ya bide ben hem kızların hemde erkeklerin burada %90 üfürdüklerine inanıyorum hocam.Sende de böyle bir kanaat var mı acaba?

• yazdıklarıma güvenebilirsin yeterince deneyimliyim bu konularda hem yaş hem ilişki olarak.
      siz milletin atıp tuttuğuna bakmayın.bu bilinen birşeydir.benim bahsettiğim anlamda deneyimsiz erkek evlendikten aylar sonra doğru düzgün performans sergilemeye başlar.azgınlığın,heyacanın ,arzulamanın normalleşmesiyle.

• Valla kardeş ne yalan söylim.Beni şimdiye kadar KS'de en fazla mutlu eden mesajdı bu :)) +1

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• 6-7 dk

• ha ha ha :=)

• avucumu yalıyorum demiyorda,zorları severmişşş :)))))) bizde yedik :D

• La oturmuş tüm site sizin kavganızı seyrediyoruz. Ramazandan sonrada performansı düşürmeyinde ailecek çekirdekle oturup izleyelim :D

• Öncekileri Göster
  • İlk mast. yaptığm zaman 12-13 yaşındaydım kaç dakika olduğnu hatırlamyrm

• ya tam hatırlamıyorum ama onun bi 20 dk olmuştu. ama ilkkez evinde olduğunda(yakalanma korkusuyla birlikte) daha beni soydu dudaklarıma ulaşamadan... :))

• sarhoştum hatırlamıyorum ..:=)

• Ben soyundum ve o bosaldı :(

• yani benımkısı baya uzun sürüyor yaklaşık bir saat yada daha fazla ama erkek arkadaşımınkı hemen nerdeyse 5 dk ıcınde boslabılıyor uzun surede yarım saat en fazla tutuyor yanı:))

• söylemeye çalıstım ama anlamadı bende bişe demedim ama bazen uyuz olmuyor deılım yanı..

• bu ne perhiz ne lahana turşusu oldumu bu şimdi .sen yarım kalınca ne yapıyosun sölemiyormsun bişi...

• evet genelde olamıyorum o olunca bıtıyor bırakıyoruzz

• Öncekileri Göster
  • Hatırlamıyorum

• at yarısımı bu elimize kronometre alıp sayalım

• en iyi cevap bu ama millet skora odaklanmış

• erkek arkadaşım 40 dk sonra falan boşalmıştı

• seni beklemesi güzel.stilimiz aynı sevgilinle:DD

• Hep ben bosaldiktan sonra o bosaliyordu zaten beni bekliyordu benim yarim saat falan oluyor

• Ne yalani ne diyosun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• 15dkda bosaldim :)

• İşte bunu sana hiç yakıştıramadım fatimacelikk.Üzdün beni bak.Hiç insan engel çekip arkadaşlıktan çıkar mı?Yakıştıramadım sana bunu :))

• edaa saldır bana istediğimi vermiyor bu yaratıkk :))

• girmemle boşalmam bir oldu...tam bir rezillikti yahu :)) Kız bana bayağı bir tiksinerek bakmıştı

• dk 1 gol 1 :)

• Daha cinsel ilişkim olmadı :D

• indirdiginde :D

• karşı cinsin faaliyetine ve cinsel aktivitesine göre değişir, işi biliyorsa farklı bilmiyorsa farklı genel olarak karşı cinse bağlı ama bu konularda ne olursa olsun kendimi fazlasıyla kontrol edebilirm ve mim. 20 dakikadan başlar çıkar çıkar işte...

• Süre yok çünkü yaşamadım

• 5 dk da beşiktaş yaptım :)

• 30 dk

• milli oluyoken :D bikere manstürbasyon ile boşal yoksa çok çabuk biter hapa mapa para verme bide hızlı başla baktın gelicek hızını kes hem kızın hoşuna gider aniden kesince hemde daha uzun sürer ;)

• duruma göre sürec degişir . 90 la gidwceksin şu zamnda buraya varacaksın denilemezki . kadın var ciıldırtır aklını alır . kadın var dondurur yolda bırakır . ne bilem yaaaa . şartlara göre degişir . 4 gözle gidersin 3*5 atarsın onlarda etken . wainayı ilk görüyorsan korkarsın cok degişik karışık bişey bu diye deniz anasımı , cocuk mamasımı . agzı var acaba dişide varmı diye birsürü etkenleri var saymakla bitmez sen iyisi biraz antreman yap degişik materyaller ve eşyalar diyyim

• Masturbasyon ilk cinsel deneyimim ilkide zor olmuştur hatırlamıyorum ama 5-10 dk bulmmuştur :D

Yükleniyor...