İlk cinsel deneyiminizde boşalma süresi neydi?

İlk cinsel deneyiminizi yasıyorken kac dk sonra bosaldınız.Samimi cevaplar lutfen ..? .)

En İyi Erkek Görüşü

• ilk cinsel deneyimde çok erken boşalırsın.hele daha önce hiç kızla sevişmemiş ,eline kız eli değmemiş bir erkek hemen girer girmez bir iki gel gitte boşalır.

ilk deneyim diyenlerin çoğu su durumdadır sevgilileri olmustur çıplak yatağa girmişler sürtünmüşler vb.oral seks yapmıslardır.o zaman ilk deneyim olmuyor işte alışmıs artık kadın vücuduna tabili biraz geç olur.ama çok abartmıslar.

genelevlere gidin görürsünüz.odaya giren erkeğin girmesiyle cıkmasıyla bir oluyor.oralarda niye görmüyoruz bu 30 dakika duran arkadaşları:)

.

• Şimdi kardeş.Bende daha önceden hiç vajinadan ya da analdan girmedim ama onun dışında neredeyse herşeyi yaptım.Şimdi benimkisi de ilk olmuyor diyorsun öyle mi?

• Öncekileri Göster
    • yazdıklarıma güvenebilirsin yeterince deneyimliyim bu konularda hem yaş hem ilişki olarak.

siz milletin atıp tuttuğuna bakmayın.bu bilinen birşeydir.benim bahsettiğim anlamda deneyimsiz erkek evlendikten aylar sonra doğru düzgün performans sergilemeye başlar.azgınlığın,heyacanın ,arzulamanın normalleşmesiyle.

• Ya bide ben hem kızların hemde erkeklerin burada %90 üfürdüklerine inanıyorum hocam.Sende de böyle bir kanaat var mı acaba?