En çok begendiginiz vajina tipi hangisidir?

Siz en çok hangi vajinalari begeniyorsunuz? `etli` olani mi (genelde balik etli veya biraz sisman olan kizlarda olur, ama bazen zayiflardada oluyormus), yoksa zayif kizlardaki olan vajinalari mi (yani böyle tahta gibi cok zayif)? büyük mü kücük mü? Ve az tüylü olani mi yoksa tamamen tüysüz olani mü? Yani oral yaparken bunlardan hangisini tercih ederdiniz öyle bir imkaniniz olsaydi? Peki, oral yaparken vajinaya birsey sürermisiniz? Benim eski sevgilim hep karamel sürerdi hatta vajimanin içine sürerdi karamel içinden aksinmiz diye..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dış dudakları dolgun, iç dudakları aradan görünmeyen ve ince, küçük olduğu; venüs tepesinin belirgin, böyle bulut gibi, puf puf olduğu... Dış rengi fark etmez de içi pembe..Zaten kokusu çiçek, tadı şarap gibidir.. Birşey sürmeye gerek olmaz çünkü doğal tadını mundar etmek istemem.

Erkekler Ne Diyor 27

• biraz etli olmalı dile gelmeli

• çok etli veya kuru dışında hepsi.bakıldığında dudakları sarkmamış olan

• dudakları ufak olacak..genelde her erkek böylesini sever..sarkık dudaklı güzel olmuyor

• Şişmansın ve vajinanı beğenmiyorsun sanırım. Dert etme Türk kadınlarının vajinası zaten balta vurmuşsun gibi hiç bir estetiği yok. Kıllı vajinayı yalan bi herif bulursan da şükret.

• hepsi güzel yaa hoşuma gitmeyen sadece dudakları asma yaprağı sarkıntılı olanlar oda görünüm için darsa onada bayılırım

• az tüylü etli

• amı bulduk şekli kaldı :D

• Tüysüz olabilir Hafif etli az pişmiş pardon, biraz etli birşey sürmek olabilir ^^

• etli olmasını tercih ediyorum tüy konusundada tamamen tüysüz olacak.. üzerine bişey dökerek yada dökmeden benim için pek farketmez

• tüysüz esmer.d bayılırım

• Camel Toe link

• tamamen kılsız ve etli. link atardım ama boşver.

• Kız Balık Etli OLacak İç Dudak Büyük OLacak Dışarı Sarkacak. Beyaz Yada Sarı OLmayacak(Çiğ Et Gibi OLuyor..) Kesinlikle Kıl OLmayacak Tertemiz OLacak Çünkü Dil Teması OLacak.. :)

• hani sergi nerde ?

• kız zayıf ama vajinası çok hafif etli ve tuysuz olmalı o zaman durmadan saatlerce yalarım onu

• Sevgilim ise bunun önemi yok benim için...

• link buyur . 2 ve 6 numaralar favori. küçük kızken nasılsa büyüynce de öyle kalmalı.

• 10 numarayı görmedin sanırım benim favorim 6 ve 10

• Öncekileri Göster
    • bunun erkeklerdekileri göstereni varmı :)) bide onları kıyaslayaydık

• link hiç üşenmedim işte burda. 15 numara tıpkı ben :)

• vanilyalı , cikolatalı . kaymaklı arzular cok degişik peki hiç acılı denedinizmi ?.:)) hakiki çiğ köfte gibi :))

• En önemlisi V8 Motor olması gerek olabilirse bide amerikan kasa veya japon coupe kasa olabilir lastikler continental veya michelin olur jantların 21 inc olması en önemli unsur... vs vs vs vs

• midem bulandı şimdi böğğğ

• Kakao ve vanilyalı olsun mümkünse

• midemi bulandırdın

• Ben kaymaklı alayım :)

• Teşekkürler abi :) Bana bunu layık gördüğünüz için:)

• Tüysüz ve tabak gibi olanı makbuldür tartışmasız

• etli olan

• etli ve kılsız :)

• çok etli olanı görünüş olarak sevmem hem penisin 1-2 cm si dışarda kalır.tüysüz olsun fakat ince bir çizgi şekli verebilir.1 kere çikolata sürmüştüm

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...