• Sor
  • Bence

Lezbiyenler neden bu kadar güzel öpüşüyor?

arkadaşlar ben erkeğim diyemi bana öyle geliyor.lezbiyenler çok güzel öpüşüyor ya.bi erkekle kadının öpüşmesinden daha tutkulu ve tahrik edici.acaba 2 side kadın diye kadının nasıl bir sevişme istediğini bildikleri için mi böyleler?kızlar lezbiyenlerin biribirini öptüğü gibi bir öpüşmü istersiniz erkeklerden?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• lezler değil kadınlar güzel öpüşüyor soft içten ıslak. iki kadın bir arayada gelince çifte zevk oluyor.Erkekler malesef öpüşmeyi hep es geçip önemsemiyor başlangıçta ufak dudak dokunuşu yeter diyerek olaya girişmek kötü bir imaj yarattı sizde.

• Erkeklerin tümünü dahil etmesen iyiydi :)

• Öncekileri Göster
    • Dili kopmadı ama üyeliği koptu hahahaha :)

• :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Tutkular fazla

• yoo ben lezbiyen gibi öpüşmek istemem . çünkü lezbiyen gibi olur :D

• Kadinlar erkeklere gore daha guzel opusur ayrica lezbiyenler zaten opusmekten baska dogru durust bir sey yapmiyorlar bana gore...

• +1

• Öncekileri Göster
    • Her şeyin dozu onemli..Bastan kivama getirmek daha sonra batirmak.

• evet dozu önemli hatta ön sevişmeyi çok uzun tutuncada iyi değilmiş diyor bazı kadınlar tam batıracak zamanı bilmeli..ben kadına bırakıyorum genelde o içine almak isteyene kadar sevişmeye devam ediyorum.içine almak için ısrar etmeye sokmaya calısınca anlıyorum zamanı geldiğini.doğru yoldamıyım?

• erkek-kadın senin için artı ve eksi kutup gibiama kadın-kadın, ikiside artı kutup olunca daha çekici gelmesi doğaldır

• aynı kutuplar itmezmiydi birbirlerini ? :)

• sorana göre artı kutup :)

• pöff ya

• opusmeyi bilmiyorsunuz hep soyluyorum. sonra bi kamyon laf ediyorsunuz. erkeklerin coook buyuk kismi opusemiyor. kadinlar cok daha iyi konuda.

• Genellemeyelim :)

• Öncekileri Göster
    • hihi

• ah bide 2 kelam edip lafın belini kırsak...

• p*rno di mi:(

• evet p*rno ama çok güzel öpüşüyorlar.yoksa ben erkeğim diye mi bana öyle geliyor...kadınlar erkeklerle böyle öpüşmüyor.

• Öncekileri Göster
    • p*rnoları ciddiye almayın çocuklar:(

• rol yapıyorlar :)

Erkekler Ne Diyor 7

• türkiye de ulu orta her yerde öyle yalaş yalaş öpüşen lezbiyenleri gördüğün yer neresiyse bir kaç dönüm arsa al bana ordan...arkadaşım o filmlerde kızlar teklif ediyor...

• ben canlı gördüm demedim ki...

• ben de mükemmelleri filme koyuyorlar demek istedim...

öpüşmeyle ilgili tiyolar arıyorsan bir kaç bir şey anlatabilirim...

• hemcinslerinin arzularını, yaklaşımlarını daha iyi bildikleri için.lez ve gay'lerin bu yüzden cinsell tatminleri daha kolay, heteroların daha zor: doğru kişileri bulmaları açısından.

• bence samimiyetten , sende bi erkekle sevişsen daha rahat olursun mesela , onun gibi . amcanın ogluyla öpüştünü düşün , bi yanlısta vurursun penisini suratına :D:D

• saçmalamışsın dostum.

• öpüsemeyen erkek yoktur. Tecrübesiz erkek, tecrübesiz dudaklar vardır. Zamanla herkez dilini, bakışını, alt ve üst dudağını nerede kullanıcağını öğrenebilir.

• güzel değilde biraz hayvancana sanki öpüşüyorlar çürük diş yada bademcik kontrolu yapar gibi

• her iki cinslede birlikte olan profesyonel motor oldukları içindir belki. birde bunlar filmlerde oluyor müdür. seçmece yani

• müdür amatör gizli çekim falan videolardada öyleler ya:)

• yok be hacı. ben onlara ders veririm:-)

• Onlar daha iyi öpüşüyormuş

Yükleniyor...