Prostat masajı yaptıran var mı? Düşünceleriniz nelerdir?

Sevgilimin bana prostat masajını yapmasını istesem tepkisi ne olur?

Prostat masajında normal yollardan gerçekleşen orgazmdan daha güçlü bir orgazma sebep olacağı söyleniyor doğrumudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• prostat masajı ile kesinlikle daha yoğun orgazm yaşarsın

• dah yoğun ve bi de kesinlikle diyo... o yüzden dedim aslında ben de merak ettim acaba hiç bi erkeği yapmış mıdır tecrübesi var mıdır veya yapmak ister mi

• Belki bir erkeğe yaşatmıştır veya canlı tanığıdır bunun olmayacak şey değil kırmızıbaşlıklı ; )

• doğru olabilir de kadınlar bunu nerden biliyor ya bi de kesinlikle diyonuz.. komik :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• biz denedik, ya ben beceremedim ya o zevk almadı,bi değişiklik olmadı yani

• soyleyeyim zevk alacaksin. sonra daha buyuk seyler sokmaya baslayacaksin falan filan

• travesti olursun demedim duzgun oku

• kahlo tecrüben var mı

• ya adamın içinde yoksa neden travesti olsun... oradan zevk almak başka bi erkeğin altına yatmak başka...

• Öncekileri Göster
  • O nasıl masaj ya prostat olduysan doktora gitmelisin bence masajı falan boşver

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinliklepısman olmassın ve her zaman ısteyeceksın

• Elazığ'da adamın biri ölmüş, cenazesi yıkanırken hanımı gizlice izliyormuş. Yan çevirip pamuk tıkarlarken, göz boşluğundaki sular damlmaya başlamış, sanki gözyaşı gibi. Kadın dertli dertli söylenmiş: "ben sana ağrıyı diyidim, sen inanmıyıdın, şimdi gördün mü?"

• kanki prostat masajı nasıl oluyo?

(googlede aratmaya üşendim mk)

• kendime yapmayı denedim ama pek ilerleyemedim.. aslında bi kızın yapması iyi olur diye düşünüyorum ama o kızı nerde bulucaz

• Doğru olsa bile yapmadan önce düşün derim :))))

• bence doğrudur.

• prostat muaynesinde orgazm yaşamak.

• öyle görünüyor, öyle birşey varsa.

• İlerleyen yaşlarında prostat olan her erkek tadacak bunu kaçınılmaz

• bu anüsten olan masaj mı?

• bi kaç ikna turuyla ikna olur galiba.

• Kız arkadaşımı daha önceleri anal sekse ikna etmem zor oldu ama ikna oldu defalarca yaptık şimdi çıkıp desem oda biz kızların neler hissettiğini şimdi anlarsın der belki : )

• Bi kadının dokunuşu farklıdır. Kendi kendine yapsanda büyük bir zevk alacağını sanmıyorum. Kız arkadaşınız bu duruma ne tepki verir bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
  • yeni terimler var ya

• nasıl bir masajmış bu arkadaş yaa...cahil kalmışız kusura bakma..

Yükleniyor...