Ideal penis boyu ve kalınlığı ne kadar olmalı ve kızlar penis boyu hakkında ne düşünüyor?

benim ki boy 14 cm kalınlık 12 cm ideal mi küçük mü sizce ve kızlar penis boyu hakkında ne düşünüyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kalınlık 12 mi ? napiyorsun baston dye mı kullanıyorsun ?

• kalınlık derken etrafindan dolandırıyorsun kardeş

• Öncekileri Göster
    • la siz malsanız ben ne diyeyim yaa silindirin çevresini ölçtüğünüzü düşünün. çevresinden mezura dolandırmanız gerekiyor. sizin ki kaç cm kaz kafalılar

• ama beyfendi çözüme ideolojik yerden yaklaştı yani doğruyu söyleme ihtimali yüzde kaçtır çaresiz kaldım yardım ://

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 13

• Enini ölçersen bir de iyi olur.

• 12cm eni

• Öncekileri Göster
    • yapma naaannnn :)) şimd,i kızların yiyesi gelecek senşi ergen seniiii . cık buradan bakimm :)

• ergen değilim sadece deneyimim yok

• boy 14 hadi anladık ta kalınlık nasıl 12 cm? senin penis kare gibi bişey mi :D

• haha :D koptum yine

• kardeş bi silindirin etrafını ölçtüğünü düşün. mezurayı etrafından dolandırman gerek. saçma sapan yorumlar yapmayın. git kendininkini ölç bakalım kaç çıkacak

• :))) amma taktınız penis boyuna ...

• suç aletinin uzun ve kalın olması suçmu be panpa...

• Bi bayan üstünde denemen lazım müdür, kullanmak ta çok önemli

• aynı ebatlarda bir arkadaşını bularak sende denesin karar ver :)))senle bayan arasında begeni arasında birlşey faretmiyeceginden . :)))

• 12 cm mi?Sen al bakalım eline bi rcetveli 12 cm ne demek?Senin penis heralde küp gibi birşey o zaman.

• Kardeşim sen silindir diye birşey duymadın herhalde.

• Öncekileri Göster
    • Sen herşeyi çok biliyorsun.Ama yanlış biliyorsun.Bana ders olacak olan neymiş?Kendince saçma sapan yorumlar getiriyorsun.Sonra da bu sana ders olsun diyorsun.Kafan iyi mi kardeş?

• Sen kalınlık ile çevresini birbirine karıştırıyorsun.Eğer çevresi olarak dersen doğrudur 12 cm normaldir.Ama kalınlık farklı birşey.

• 17 cm boy 3 parmak kalınlık :D buda herkeze kapak olsun1.82 boy 75 kilo

• 19.5 cm uzunluk,17 cm kalınlık.buda sana kapak olsun:)

• bi bitmediniz amk.

• Yeter koçum yeter:) Takma boyuna derim ben işlevi her zaman için önemli olandır.Düşünsene 30 cm.'lik bir penisin var kaldırmak için yarım saatini harcıyorsun tek boşalmada da iniyor. Daha sonra kaldırmak için tekrar yarım saatini harcıyorsun.Ama orta boylarda olan bir penisin performans olarak her türlü gideri var. Takılma böyle şeylere. 9cm'den ufak deseydin penisim o zaman kafaya tak derdim.

• en 30 cm olmalı panpa karılara kalsa içlerine kütük almaktan yana...

• aynen katılıyorum

• ideal ideal karıda vajina 8 cm zaten p*rnocu değilse ...

• 14 normal ideal 18 tabiki bana göre

• Benimkide bu kadar. Bana görünüş olarak ince geliyor. İlişkiye girmedim diğer tarafı bilemiycem.

Yükleniyor...