Erkekler yatakta nasıl bir kadın ister? Birlikte olduktan sonra o kadına hangi gözle bakar?

Erkekler yatakta nasıl bir kadın ister? Birlikte olduktan sonra o kadına hangi gözle bakar?Hayatının aşkıdır ve yatakta nasıl olmasını istersin? Diyelim özgür oldu, peki birlikte olduktan sonra o kişiye hangi gözle bakar, nasıl anımsarsın?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kaşar olup olmadığını yatağa girmeden de çok rahat anlayabilirim;) kötü gözle bakmam, ama her önüne gelenle yatıyorsa, yattıktan sonra kendime kızarım.. neden böyle bir kişi ile yattım diye..

• nasıl anlıyosun kaşar olup olmadıgını?

• o da bende kalsın;)

• :s pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Erkekler Ne Diyor 5

• Aktif bir kadın olmalı ve ölü gibi yatmamalı. Tepki göstermeli, isteklerini ve hoşuna gittiğini belli etmeli. "Diyelim özgür oldu, peki birlikte olduktan sonra o kişiye hangi gözle bakarsın" ; iyi gözle bakarım tabii ki...

• Eğer normal bir birliktelikten veya evlilikten bahsediyorsak yatakta tahrik edici ve istekli olmasını isterim. Tek gecelik bi ilişkide ise böyle bişey beklediğim söylenemez Ajda Pekkan'ın sarkısı gibi "Yakar Geçerim"...

• hehehehe :D

• gerçekten yatakta nasıl bir kadın istediğimi bilmiyorum :)ama sevilesi, sarılası, öpülesi ve birazda seksi olsa olur yani.

• aktif inleyen edalı cilveli işveli ,herşeyden önemlisi sex iseverek yapan ,fedakarlık için sex yapmayan nitelikte

• valla bn bişi yaşamadım ama pek de iyi nazrla bakmıyorlar yapanların adiliği şu oluyor bnce bu işten sonra o kadına resmn o... nazarıyla bakıyorlar ha mesele evlilik olursa her erkek yatakta mutlu edeni ister :D

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekler yatakta o..pu olmanı ister. olursan bu gerçekten o...pu mu derler.

• hadi ya ee olmazssanda zevk alamıyrz derler ne iş :)

• Öncekileri Göster
    • :(

• yaşamana gerk yok çevreni takip etmen yeterli

• Kızla yatana kadar bekarette ne ne önemı var ,benımle yatan kadınbenım prensesimdir der, ayrılınca ya da işi bitincede zaten o...du der.Bu böyle gider

• aynen katılıyorum.

• ateşli

• çılgın

Yükleniyor...