Sanırım ev arkadaşıma aşık oldum.

Gizli Üye
Suan bunu yazarken o kadar utanıyorum ki anlatamam.Sanırım ev arkadaşıma aşık oldum :( Çok yakın arkadaşız yaklaşık 10 yıllık bir şey.Bunu ona çaktırmamaya çalışıyorum ama artık kendimi frenleyemediğimi görüyorum.Ona büy duyguları 8 yıldır besliyorum.Eşcinsel değilim ve hiçde eşcinsel ilişki yaşamadım.

Kız arkadaşlarımız oluyor onlarla yatıyorum kalkıyorum zevk de alıyorum ama onu yinede arzuluyorum.Çoğu zaman onu kız arkadaşından bile kıskanıyorum.Onu benden başkasının sahiplenmesine tahammül edemiyorum.

O duşa girip genelde evden çıkar.Odamda tavana bir ip bağladım hemen dustan çıkınca dönünü alıp o ipe bağlıyorum.Koklaya koklaya yatıyorum.Bu beni inanılmaz tahrik ediyor.

Psikologada gittim ona duyduğun aşırı güven buna sebeb oluyor dedi ama ben buna inanmıyorum sizin düşünceleriniz neler ?
Sanırım ev arkadaşıma aşık oldum.