Ağrı kesici adet gününü geciktirir mi

adet günümü5 gün geçti ağrı kesici içmiştim 3 gün önce ondan olabilirmi birazda korkuyorum hani erkek arkadaşımla yüzeysel ilişki yaşamıştık içime girmedi ama yinede korkuyorum çokta dikkat ettim ama hamile olmaktan korkuyorum sizce ilaçtan olabilirmi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• adetini keser evet

• valla hiç adet olmadım bilmiyorum

• Tebrikler hamilesin.(HAHAHAHAHAHA)

• İlişki sırasında içine boşalmadığı sürece bi sorun zaten dışarı boşalsa bile havayla karşılsan sperm direk ölüyor. Endişelenme :)

• yok boşalma olmadı ama penisi değdi ister istemez aman ne biliyim tereddüt ediyorum yinede

• Hiç endişelenmene gerek yok bi bok olmaz dokunmaktan hamile alınsaydı herkes oral seskte hamile kalırdı :D

• streste gecıktırır sorun etme

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler regl olukları için onlar cevaplamış baksana . Reglini geciktirmesine sebep olabilir büyük ihtimal , olacağına dair bel ve kasık ağrılarınıda hissedemezsin bu gibi durumlarda ...

• ya 1 haftadır sanki olacakmışım gibi bir sızı var karnımda o his var ama bir türlü hasta olamadım

• İlaç yüzünden oluyor , rahat ol stres yapma ...

• evet regl ile ilgili problemleri bilmek icin fikir sahibi olmak icin illa regl olmak gerek... regl döneminde bize hayati zindan eden annelerimiz, kardeslerimiz ve sevgililerimiz yok cünkü...

• evet geciktiryo

Yükleniyor...