Sevgilimi nasıl mutlu edebilirim?

sevgilimle güzel bir beraberliğimiz var.benim ilk defa bir şeyleri yaşadığım kişi o.deneyimim yok yani.o beni memnun etmek için bir çok şey yapıyor fakat ben ne yapabileceğimi bilmiyorum.lütfen ciddi bir şekilde tavsiye verirseniz sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• :) az bekle şimdi kız arkadaşların gelip gerekli yardımları yapıcaklardır ;) benim burda yardım etmeye kalkmam abes olu :))

• p.rno izle orda yapılanlardan ilham alsevişirken penisini tut ve pantolondan çıkar tabi zamanla önce pantolonun üstünden tut sonra zamanla soy onu oral yap oral yaparken hızlı ol bu büyük zevk verir arada dilinle yala yavaş bir şekilde özellikle penisin baş kısmını yavaş yala bu zevkten öldürür memelerini kullan penisini memelerinin arasına al, sevgilinin başını tut ve memelerine doğru çek memelerini yalat en son o sana oral yapsın bunu o yapacak ama sen istersen onu yatır ve başının üstüne çömelerek vajinanı onun ağzına getir bu her ikinizinde zevk alışını arttırır

• Onun sana ilkleri yaşattığı gibi sende ona ilklerini yaşat ne biliyim daha önce ne yapmak isterdin ? diye sor cevapları bulurusun :)

• oral seks yap. erotik filmler izle p*rno da olabilir. izlerken yalnız ol. ne yapacağını söyleme. ve konuşma gerisi gelir.

• Oral yap-courtesy of vanillalatteOnun dışında.. Fantezilerini gerçekleştirebilirsin, birlikte fantezi kurabilirsiniz, tabi önce bunları birbirinize anlatmanız gerek. Hem bu esnada birbirinizden öğrenebilirsiniz.Aslında, şöyle diyelim. Erkek için hemen penise gitmek alışılmış birşey ama sen işte bu noktada, tenini okşayarak, öperek vb penisine bir türlü varmadan, onun tenini uyararak onu çıldıltabilirsin. Masaj yapabilirsin. Hem rahatlatır, hem zevk alır.Penisine geldiğin zaman, onu pas geç. Onu kışkırt ve isteklendir. Cinsel gerilim birikince orgazm zevki daha fazla oluyor, o nedenle hemen penisi ile ilgilenme, önce onu çıldırt.Bunları yaparken, nerelerinden/nelerden zevk alıdğını aklında tut, öteki sefer oralarında daha çok durursun. Kısaca onu keşfet, bir oyun tadında. Ondan sonra oral/elle uyarabilirsin.

• p*rno falan izleme.. sevişmeden önce sexten konuşun ona fantazilerini sor nelerden hoşlandığını sor.. hem sexten konuşmak sizi daha fazla zevklendirir ve duygusal olarak da yakınlaştırır.. ama nihai tavsiyem zinadan u zakdur

• P*rno izle. Ciddiyim. Sadece mastrbasyon yapmak için izleme, kadın erkeğin nerelerine ne yapıyor onları öğrenmek için izle.Yok ya olur mu öyle şey ayy iğrenirim ben ııyyyyykkk" falan dersen kendini ona bırak ama bi' yerden sonra baygınlık getirir bana. Hiç bir şey bilmiyor abi, bu yaştan sonra doktorculuk mu oynayacağız derim.

Kızlar Ne Diyor 1

• birsey yapma ilerde pisman olursun ne guzel temizzin daha :)

Yükleniyor...