Genital bölgedeki sivilce nasıl geçer?

Kızlar sorum size..Dün ağda yaptırdım.Bu sabah uçları beyaz minicik minicik sivilceler çıktı sadece üst bölgede, altlarda yok.Ama fazla var.Çok korkuyorum, sizinde başınıza geldi mi hiç?Geldiyse çözümü nedir?Bunlar geçtiğinde iz bırakıyor mu?Ne kadar zamanda geçiyor?İnternette aradığımda birçok kızın başına geldiğini gördüm :(nolurr yardım edinn!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim yüzümde oluyor onlar, sanırım senin de hassas bir cildin var.kaşımamaya çalış, çok rahatsız ediyorsa pudra sür. 1 hafta içinde kendiliğinden geçiyor. ağdanın şiddeti ile kıl köklerindeki yağ dokusu yüzeye yaklaşıyor sanırım, anormal bir şey olarak düşünmüyorum ben.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hijyenik olmayan ortamlarda yapılıyor ağda genelde.Ondan olur büyük ihtimal.Bence dermatolog olan bir yerde lazer epilasypn yaptırırsan kesin çözüm olur.Umarım kızmamışsındır erkekler cevap versin dememişsin çünkü.

• soğuk suyla yıka yavaşça kurula ve pudra sür

• cinsel arzudandır o ağdadan değil :D

• ne boş insansın sen ya

• izindeyim atam

• öncelikle söylemeliyim ki kızların böyle özel sorularına kızlardan çok erkeklerin cevap vermesi bana doğru gelmiyor ama söylemeden de edemicem bu sorunu kafana takma bir kaç gün içinde geçer yok hemen bi çözüm istiyorsan duş alırken biraz sertçe keselemen sorunu kökten çözecektir

• pudra sür geçer:))

• temziliğe dikkat et

• hanımefendi bakın bunun tedavi şekli hastanelerde dermotoloji bölümünde ozon gazı sıkılarak yani donduruluyor .fakat daha sonra cok acı veriyor ve devamlılıkö isteyen bir tedavi şekli . bu benim arkadaşımdada cıktı ve eczacı bir hanım sayaesinde daha kısa süree cözümlendi . eczanelerde . nasır ilacı içi var ufak cam şişeielrde . sanırım fiatıda 3 tl kadar bir şey . sıvı ve içince ufak bir fırca var . bu ilacı fırca ucu ile sigillerin üstüne sürüyorsunuz .akşam sürün sabah ılık su ile yıkayın . beyazlaşan bir ilaç ve akşam tektat aynı yerlere sürün bu ilaç o sigilleri yakıyor ve deri olarak soyulup düşüyorlar asla izi bırakmıyor sonradan deri kendini tamamlıyor . egerki tedavi etmemzseniz onlar sivilce degil sigil daha cok yayılıyor haberiniz olsun geçmiş olsun

• daha öncede yine ağda yaptırdığımda başıma geldi ama bir iki taneydi ama aynıydı şimdikilerle..onların izi kalmadı ama şimdi çok fazla var..jinekoloğa yada cildiyeciye gitmem şart gibi gözüküyor :(

Kızlar Ne Diyor 6

• sadece tahrişten ibaret rahat ol krem sür pudrala bır gecde yok olur

• bende hiç çıkmadı .. bilemiyorum o yüzden :(

• Yorum atanların hepsi erkek ya :))Temizliğe dikkat et ve bir eczaneye sor ya da doktora görün :(

• Olur öyle anormal bir durum yok ben de ağdayla aldırdığımda oluyor. Kısa zamanda geçer ama sivilce oluşmazsa iyi

• ama sivilce şeklinde zaten :(

• Yok yani akne şeklinde böyle iltihap gibi olmasın da

• Merak etme şekerim geçer onlaar. Bende ağda yaptırıyorum yaptırmadan önce temizliğine dikkat et bazıları sürdükleri çubukları değiştirmiyorlarmış vs. Tüylerinden de kaynaklanıyo olabilir. Sanırım öyle doktora gitmen gerekmez. Ama yinede içine sinmiyorsa git için rahatlasın. :))

• seninde başına geldi mi

• İlk yaptırdığımda olmuştu. Özellikle bacaklarımda çok oluyor benim.

• Nomal ya her tüy aldığımdan sonra genital bölgede çıkıyor ben hep patlatıyodum :D minicik minicik beyaz onlardan zarar gelmez . eğer tüylerin kalınsa o daha çok etkiliyo. sorun yok geçerler kendiliğinden 3-5 güne

Yükleniyor...