• Sor
  • Bence

Bir erkek ayaklarınızı öpmek istese tepkiniz ne olurdu?

İlla sevgiliniz olmak zorunda değil, arkadaşınız da olabilir, hatta otobüste yanınıza oturmuş olan biri de. İsteyip kibarca söylese tepkiniz ne olurdu? Hiçbir şey söylemeden yere kapanıp öpse ne yapardınız?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Keşke böyle enteresan hikayelerimiz olsa. Adam: Ayaklarını öpebilir miyim? Ben: Anlamadım ?Adam: Ayaklarını diyorum öpebilir miyim?Ben : Neden delimisin?Adam: Sadece öpeceğim ya bi nedeni yok.Ben Tamam ama kokar ayaklarım.Adam: Sevişmeyeceğiz öpücem sadece.Ben : İyi tamam, dur çorabı çıkariyim bari hissedeyim :)))))

• ahahaha yalnız adam bence bş erkeğin ayaklarını öpmek hiç istemez yani =D
      aslında ayak öpmek isteyen bi insan varmı bilemiyorum =D hani çocuklar küçükken ayaklarını ağzına sokar ama koca adamlar yapmaz yani =D

• Realite aranacak bir soru değil sanırım. Ciddiye mi aldım ben yoksa ?
      Yapılabilir ama Kanal D'de yayınlanan bir program var adını hatırlamadım. Onda yaptırılabilir.

Babam küçüktük ben ninemin dedemin ayaklarını öperdi:)
      O da fetişten değilse sevgidendi.

Kızlar Ne Diyor 15

• imdaaat sapık var deyip polise şikayet ederim, çok ciddiyimm

• Öpecek bir orası mı kaldı derim ve de şakayı geçelim direkt sapık derim :))

• hö, yok artık.

• Şaka yaptıydım :D

• ayak canım bu sanki elden yüzden bahseder gibi yazmışsın. Soruya geçelim hi. Tanımadığım birlyse o ayak onu teper. Ahahahahhaha... Sevdiğim ise sormasına dahl gerek yok tepkisizim,

• sapık der tokadı basardım.

• otobüste deli var diye bağırırdım:))

• bunu sadece sevdiğim kişiye izin veririm oda üzülmesin diye. benim ayaklarım kıymetli herkes öpemezz :P

• ahahaha :))

• yani?

• Öncekileri Göster
    • Nedim neye güldün :) değişik şeyler denemeyi severım

• ayak fetişistliği güzel bişey bence:))

• sevgilim dışında kimseye torpilim yok

• ne oluyorr sapık mısın bee derdım ınsanlarda dalardı dırek zaten :DD

• keyfi bilir

• öptürmem

• tanımadığım birinin bunu ne tonda söylediği hiç umurumda olmaz, tamamen nezaket dışı olur vereceğim cevap. arkadaşıma hiç acımaz kafa göz girişirim. sevgilim ayaklarımdan ibaret olmadığımı bildiği sürece istediğini yapabilir ama öpmektense hazır eli değmişken masaj yapmasını tercih ederim.

• İzin verirdim. Belli etmemeye çalıssam bile zevk bile alırdım.

• vaaay be. işte dürüst kadın. keşke kendini gizli gizli cevap vermek zorunda hissetmeyeceğiniz bir ortam sunabilseydik sizin gibi hanımlara.

• Öncekileri Göster
    • Bu konu hakkında konuşmak isterim :) ekleyebilirmisiniz ?

• beni ekler misin :)

• tanımadığım insan bunu yapsa onu orda öpmek istediği ayakla teperdim . sevgilim bana istedğini yapabılır :)

• Sevgilimse, buyursun, hatta buyur gel.

• Buradan telepatiyle beni duyuyorsa.

• sevgilinin yerinde olmak istedim şuan :)

• beni ekler misin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakımlı ve temiz bir ayak neden öpülmesin ki..Çokta öpmüşümdür..Ayaklardan öpmeye başlayıp yukarılara çıkmak benim içinde partnetim içinde zevklidir..:)

• uyankardeş sabah oldu

• ''bilader yanlış sulardasın, ..kerim bak ağzını yüzünü'' der döverim.

• şahsen bi ayak sever olarak güzel bi ayak gördümmü dayanamam ama ulu ortada öpiimmi idye soramam keşke her sorduğum kadın izin verse ihyaa olurum valla:D

Yükleniyor...