• Sor
  • Bence

Esrar cinselliği azaltır mı?

merak ettim arkadaşlar gerçekten esrar içince cinsellik azalıyormu yorumlarınızı bekliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• o konuda bildim yok da, içenler beyni erimiş gibi davranıyor sanki.ürkütücü :/

• evet çok haklısın birader zombi gibi dolanıyorlar ortada ...

Erkekler Ne Diyor 14

• Esrarrın insan vücuduna faydası görülüş mü ki,cinsel hayata olsun,tabiikide düşüş vardır,

• Hem sayıyı, hemde süreyi x2 x3 arttırır. Partnrinde bir sorun olabilir.

• aksine dahada azdiriyor kim demis azaltiyor

• Tam tersi arkadaşım :)

• Erkekler için diyorsanız; Evet azaltıyor.

• erkeklerde azalma yapar. ayrıca testis küçülmesine ve sonrasında kısır kalmaya yol açar.

• uyuşuk bir beyinle cinselliğin çoğalsa ne olurki ... iş ayıkken doruklara ulaşmakta.

• beklentilere bağlı. Ama esrar içipte seks yapamıyanı duymadım. Farklı maddeler dersen iş değisir. Ama süper ot iyidir. izleyen varmı süper ot u

• seks yapmayan yokturda içip ama sanki cinsel isteği azaltıyormuş gibi geldi:S

• Öncekileri Göster
    • geç boşalma oluyor ewet ama peniste sertleşme sorunu yapmıyormu:S

• kişiden kişiye belki değişebilir. Bende bir problem yapmıyor. Hiç öyle bişey yaptığınıda hatırlamıyorum. Dediğim gibi içene ve ne kadar içtiğine bağlı. ama kadınlarda kuruluk yapabileceğini duydum. Kimi içen partnerim sexten önce içmezdi. psikolojikte olabilie

• içtiğinde ilk 2 yıl pek hani etkilemez onu, ama 2 yıl geçtikten sonra, fazlasıyla bi bağımlılık, git gide vucut tek tek fonksiyonlarını kaybetmeye devam edecektir, yok zaten esrar bağımlısı ise, cinsellikte o kadarda başarılı olamaz.

• esrar kullanan kişi cinsel anlamda uyarıları kabul eder ama kişi konsantre güçlüğü çektiği için sağlıklı bir birleşme söz konusu olmaya biliyor. alkolde ise tam tersi bi durum vardır. alkollü kişi iştahlı olur ancak vücudundaki alkol oranına bağlı olarak yuksek dozdaysa iştah var ama sertleşme olmaz.en güzeli az votka bol sex :)

• Artar

• azalır. sallama.

• Öncekileri Göster
    • ben eksi vermemiştim bu arada ama bu dandik yorumunun ardından eksi yi hakettin. maalesef.

• esrar doğal bir afrodisyak dır . uyuşmuş bir beynin oyunlarına aldanmazsanız , yediğiniz yemeğin , aldıgınız havanın , hatta iğrenç birile yaşadıgınız sex' i bile mükemmel hale getirdiğini görebilirsiniz.

• Kadınlar da bilmiyorum da kullanmıyorum kendim ama erkeklerde ereksiyonu zorlaştırıyor

• oooo süper oluyo zevkin doruklarına ulaşmayı bırak doruklardan bile aşıyosun artık

• sex tribine girerse kadının vay haline:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlık olarak artma yapar uzun vadeli azalma ile sonuçlanır.

• Aynen katılıyorum

• katılıyorum bebeğim .

• Yoktur bence yea öyle bişey

• var tatlım

• tam tersi daha cok arttırıyor ve zevk daha fazla güzel akıcı tatmın edıcı mukemmel oluyor :)

Yükleniyor...