Kızlar hangi tür penisi daha çok tercih edersiniz

uzun ama yumuşak lastik gibi penis mi , yoksa kısa da olsa sert taş gibi bir penis mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 8cm ile bile zevk alınabilir yeterki kadın zevk almak istesin büyükler can yakar zevk vermez

• sen herkesi kendin gibi sanıyosun anlaşılan? sahte profiller,sahte resimler,sahte duygular sen gibi birinden beklenir..cannabisi tanımıyorum ayrıca hiç arkadaşım yok dikkat ettiysen.yani sen gibi bi arayış içinde değilim kaşarcık!

• cannabis gitmiş demekki başka isimle girip edaya asılacak :) hadi size hayırlı işler eda :)

• ahh cannabis kardeş bunun gibilerden korkulur yeminle..bunda ne Allah korkusu var nede kuldan utanma var..yuvada dağıtır,iftirada atar,her haltı yer sonra kendini övüp piyasa yapmaya çalışır..acınacak halde olduğunu bi görse :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• 2.si

• Sert olsun istiyorsun hıı ama öyle olması için ilgilenmen gerekiyor

• kisa sert. digeri bana zevk vermiyor. jel dildolar pluglar cok korkunc yahu.

• boyu değil işlevi

• Karşımdaki insanı arzulamadıktan sonra önemi yok arzularsamda küçükmüş büyükmüş sanmam buna bakacağımı

• Tşk boş surat

• gayet açıklayıcı tbrkler

• uzun olsun kalın olsun sert olsun hepsi olsun

• değil ama idare eder

• benimkisi 17 cm uzun mu ki ?

• senin gibi her türlü isteyenide ilk defa görüyorum :D

• Öncekileri Göster
  • kalın daha hoş bence ama çokda kısa olmamalı

• herkeste kalın olacak diye bir şart yok. sevdiğin erkeği penisine göre düşünmek bir kız için çok saçma kötü ve olmaması gereken bir durum

• Yetiyorsa 19 olanlar(ben) la yapanların durumu ne olcakk

• 8 cm bana bile yetmez :P

• Öncekileri Göster
  • Bence et penisi hoş duruyor.Sert değilken bile büyük gözükmesi iyi

• Benimki et penis oluyor heralde.

• Ayıptır sötlemesi inikken 8,büyüyünce 16.5 :)Sadece yan bi bilgi olsun deyü.Hemen kötü düşünmeyin :PP

• bayan erkeğe penis çeşitlerini anlatıyo:))))

• Öncekileri Göster
  • Benim için kalın olması önemlidir

• siteye kız profiliyle üye olan psikolojik durumu ve cinsel kimliği bozuk kişiler var bu gerçeği unutmayın psikolojinizi bozmayın

• peki kardeş küsütm bi daha yorum yazmıycam işte.:(

• kardeş inceyse ince kızın cevapbının altına yazıp durma şöyle şeyleri, yazacaksan bir cevap yaz. bütün kızların cevaplarının altında senin yorumun var.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Kisa kalin ve taş gibi isterler...:)Insanin buradayim diyesi geliyor.

• benimkinin sapı altın kafa kısmı swarovski taşlarla kaplı...

• takmışsınız kafay penisinize kardeşim :) bırakın biraz da kadınlar vajinalaraının neden dilli, neden dilsiz, büyük olması mı, daracık olması mı, kokulu olması mı kokusuz olması mı :) bunu düşünsünler..

• genelde kalın tercihleri gibi

• penisim 14 cm kalınlığı 3.5-4 cm fakat hafif bi eğrilik var ilişkilerde sorun olur mu sizce

• penis boyu önemli olsa dünyayı eşekler yönetirdi.

• Eksik olmayın yoldaşlar :D

• Aynen :D

• Haklısın abi :D

• sebebini bilmiyorum ama uzunluğdan çok kalınlık tercih ediyorlar

• buradaki kızların bu soruya verecekleri cevabın sadece hayali olduğunu biliyorsun demi?örnek vereyim hemen ; fatimacelikk arkadaşımız demiş ki 8 cmden bile zevk alınabilir.. Oysaki tıbbi olarak 8 cm bir penisin kadını hamile bırakma ihtimali oldukça düşük, hatta yoktur. Bu uzunlukta bir penis normal kabul edilmez. ayrıca hamile bırakamayan bir penis, nasıl olur da bir kadına zevk verebilir? tamam. ben kaçtım, bunu düşünün.

• :)) ben sadece bilgilendirmek istedim. neyse tamam.

• önce kız ol da sen ondan sonra yorum yap

• dediğin ihtimal çok düşük bir ihtimaldir. vajinanın içindeki sıvı sperm hücrelerini yokeder. zaten bende bu ihtimali göz önünde bulundurarak hamile bırakma ihtimali düşük, hatta yoktur dedim.

her yerde muhalefet türemiş anlaşılan. bari birşey bilseler...

• Öncekileri Göster
  • Bir erkek olarak bu sorunu cevaplayayım.çünü bende zamanında kadınların hangi penis türünden hoşlandıklarını merak edip araştırmıştım.Kadınlar için en ideal penis mushroom yani mantar şeklindeki penistir.Çok fazla uzun olmayan fakat kafası mantar şeklinde ve gövdesinden daha kalın ve büyük olan penis.Zaten yorumlardanda tepkileri öğrenirsin. :)

• şoyle 16 18 cm arası damarlı bir penis türkiye standartlarinın üstü herkes ister buyukluk onemli dgl derler yalann

• Benimki damarli kalin ve normal uzunlukta.

• ah şu kızlar karşımda ki adam olsun yeter demiyor da penis tarifi yapıyorlar... eee bizde kabahat böyle sorular geldikçe olacağı bu...

• garip geldi bana.. :)

• :D seni bilgilendiriyor.

• iyide bunu benim cevabın altına niye yazıyorsun? bilmediğim bir konu olduğunu falan mı düşünüyorsun?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...