Kızlar hangi tür penisi daha çok tercih edersiniz

uzun ama yumuşak lastik gibi penis mi , yoksa kısa da olsa sert taş gibi bir penis mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 8cm ile bile zevk alınabilir yeterki kadın zevk almak istesin büyükler can yakar zevk vermez

• sana 8cm yetmez ya :D

• Öncekileri Göster
    • cannabis gitmiş demekki başka isimle girip edaya asılacak :) hadi size hayırlı işler eda :)

• sen herkesi kendin gibi sanıyosun anlaşılan? sahte profiller,sahte resimler,sahte duygular sen gibi birinden beklenir..cannabisi tanımıyorum ayrıca hiç arkadaşım yok dikkat ettiysen.yani sen gibi bi arayış içinde değilim kaşarcık!

Kızlar Ne Diyor 8

• 2.si

• Sert olsun istiyorsun hıı ama öyle olması için ilgilenmen gerekiyor

• uzun olsun kalın olsun sert olsun hepsi olsun

• uzun ve kalın olursa sertlik olur ama daha ufağa göre çok zor olur fizik ve doğa kanunu bu.

• Öncekileri Göster
    • benimkisi 17 cm uzun mu ki ?

• değil ama idare eder

• kisa sert. digeri bana zevk vermiyor. jel dildolar pluglar cok korkunc yahu.

• kalın daha hoş bence ama çokda kısa olmamalı

• aynen boyda sıkıntı yokta kalınlıkta var galiba:(

• Öncekileri Göster
    • Yetiyorsa 19 olanlar(ben) la yapanların durumu ne olcakk

• herkeste kalın olacak diye bir şart yok. sevdiğin erkeği penisine göre düşünmek bir kız için çok saçma kötü ve olmaması gereken bir durum

• boyu değil işlevi

• Karşımdaki insanı arzulamadıktan sonra önemi yok arzularsamda küçükmüş büyükmüş sanmam buna bakacağımı

• gayet açıklayıcı tbrkler

• Tşk boş surat

• Bence et penisi hoş duruyor.Sert değilken bile büyük gözükmesi iyi

• et penis nedir?

• Öncekileri Göster
    • Ayıptır sötlemesi inikken 8,büyüyünce 16.5 :)Sadece yan bi bilgi olsun deyü.Hemen kötü düşünmeyin :PP

• Benimki et penis oluyor heralde.

• Benim için kalın olması önemlidir

• ya neden hep kalın diyorlar.ben öleyim:((

• Öncekileri Göster
    • peki kardeş küsütm bi daha yorum yazmıycam işte.:(

• siteye kız profiliyle üye olan psikolojik durumu ve cinsel kimliği bozuk kişiler var bu gerçeği unutmayın psikolojinizi bozmayın

Erkekler Ne Diyor 12

• sebebini bilmiyorum ama uzunluğdan çok kalınlık tercih ediyorlar

• penis boyu önemli olsa dünyayı eşekler yönetirdi.

• Haklısın abi :D

• Aynen :D

• Eksik olmayın yoldaşlar :D

• buradaki kızların bu soruya verecekleri cevabın sadece hayali olduğunu biliyorsun demi?örnek vereyim hemen ; fatimacelikk arkadaşımız demiş ki 8 cmden bile zevk alınabilir.. Oysaki tıbbi olarak 8 cm bir penisin kadını hamile bırakma ihtimali oldukça düşük, hatta yoktur. Bu uzunlukta bir penis normal kabul edilmez. ayrıca hamile bırakamayan bir penis, nasıl olur da bir kadına zevk verebilir? tamam. ben kaçtım, bunu düşünün.

• hindistanda penis boyu ortalaması 7-11 cm bu adamlar nasıl ürüyor

• Öncekileri Göster
    • önce kız ol da sen ondan sonra yorum yap

• :)) ben sadece bilgilendirmek istedim. neyse tamam.

• Benimki damarli kalin ve normal uzunlukta.

• penisim 14 cm kalınlığı 3.5-4 cm fakat hafif bi eğrilik var ilişkilerde sorun olur mu sizce

• ah şu kızlar karşımda ki adam olsun yeter demiyor da penis tarifi yapıyorlar... eee bizde kabahat böyle sorular geldikçe olacağı bu...

• arkadaşlar . penisin uzun , kısa olması . erkeklerin kendi kendilerine cvar ettigi bir kuruntu yada kendilerine verdigi asılsız bir karizma . penisin 6cm olması ile 26 cm olması arasında sadece rakam farkı var . partnerini mutlu etme acısından iyi işlev gören penis önemli . yani bu durumda penis boyunun hiç bir önemi yok . . kadın zevk ve keyif alma sinir uçları vajinanın hemen 1,5- 3 cm girişindedir. demekki boyutun önemi yok . kalın penis daha haz veriri kadına vajina ceperine uyguladıgı bask

• Öncekileri Göster
    • :D seni bilgilendiriyor.

• garip geldi bana.. :)

• genelde kalın tercihleri gibi

• Kisa kalin ve taş gibi isterler...:)Insanin buradayim diyesi geliyor.

• Bir erkek olarak bu sorunu cevaplayayım.çünü bende zamanında kadınların hangi penis türünden hoşlandıklarını merak edip araştırmıştım.Kadınlar için en ideal penis mushroom yani mantar şeklindeki penistir.Çok fazla uzun olmayan fakat kafası mantar şeklinde ve gövdesinden daha kalın ve büyük olan penis.Zaten yorumlardanda tepkileri öğrenirsin. :)

• benimkinin sapı altın kafa kısmı swarovski taşlarla kaplı...

• takmışsınız kafay penisinize kardeşim :) bırakın biraz da kadınlar vajinalaraının neden dilli, neden dilsiz, büyük olması mı, daracık olması mı, kokulu olması mı kokusuz olması mı :) bunu düşünsünler..

• şoyle 16 18 cm arası damarlı bir penis türkiye standartlarinın üstü herkes ister buyukluk onemli dgl derler yalann

Yükleniyor...