İlk ilişki nasıl olmalı?

Hayat kadinina mi gidip sexte tecrube edinilmeli yoksa sevdiginiz kisiyle mi olmali

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayat kadınından hiç bir deneyim kazanacağını sanmıyorum...ve iğrenç olduğunu düşünüyorum...Her ne olursa olsun evlilik öncesi ilişkiyide yanlış buluyorum...Farz etki birlikte olduğun biri ile cinsel ilişki yaşadın...ve yıllar geçti, sende oda başkalarıyla evlendiniz...Sence güzel bişey mi bu?...Sabretmeni ve Eşin ile birlikte olmanı isterim...Bilmem bu abini dinler misin ama yinede hayat senin, sen bilirsin genç kardeşim...

• Tavsiyeler icin sağol değerlendiricem :-)

Kızlar Ne Diyor 4

• E herhalde birşeyler hissettiğin biriyle yani

• Farkli seyler

• illa eşimle olacaksın diye senelerce beklemenin anlamı yok, ya hiç evlenemezsen evde kalırsan :) bakir bakir ölmek var ucunda yasa gitsin be kardess:)

• kim takar hastaligi artik elime muhtac değilim yolu buldum :-)

• ahmet abazamısın oğlum ne işin var oralarda HASTA OLACAN LEN:)

• aynen yasa gitsin benim gibi her hsfta duzenli olarak git:-)

• Öncekileri Göster
  • iğğ düşüncesi bile iğrenç.. sakın derim. ilk bu yaa özel olmalı özel biriyle olmalı mümkünse evleneceğin kişiyle olsun isterdim ben. ama olmasa bile çok sevdiğin sevgilinle olsun.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle hayat kadınında yaşanmamalı, bu sanılanın aksine insanda kötü izler bırakıyor. Düşünsene, 5 dakikada acelece, duygusuzca, seviyesi düşük bir ortamda, bilmem kaç kişiyle sevişmiş kadınla sevişmek için üstüne para ödüyorsun. Mantık bunun neresinde? Kendini birşeyler paylaştığın insana saklamaya çalışmalısın. Çok zor ama başaran erkekler yok değil. Bir örnek de benim

• hayat kadınını boşver dicem de. türkiyede bozuk kız bulmak ve birlikte olmak çok kolay değil. mecbur kalırsan da gitmelisin. ama ordaki kadınlar para peşinde . senin vücudunla çok ilgilenmezler. sana tavsiyem jigolo sitelerine gir. üstüne para da zevk de alırsın ama abartma. 1 2 kere uğraş acemiliğin gitsin.

• küçük kızlar sana tecrübe sağlamaz. orda hepsi 50 yaşında değil. olgun bayanlar her zaman daha iyidir tecrübe kazanmanda. diğer kızlar seni küçümseyecek bahane uyduracak. benim tavsiyelerim bunlar. sonra dediğin gibiymiş dersin. ışıklar sönükken bütün kadınlar aynıdır.

• 50 yasinda karilarlami yapicam :-)

• buradakilerin çogu sevdiginle ol falan eşinle ol demiş ancak sana söylemiyorlar ki sen onun ilkiyken o büyük olasılıkla senden önce kiminle napmış bunuda dikkate al derim sonra kendini keriz gibi hissetme kardeşim ben gittim sevgilim olmamıştı hiç masaj salonuna gittim gayet iyiydi yane hiçte iğrenç falan degil ramazan geçsin hep gidicem biraz tuzlu ama

• ben böyle birşeye maddiyatın karıştırılmasına karşıyım. one night stand desen anlarım da hayat kadını olayı çok çaresiz geliyor. :)

• Hayat kadınıyla mı?Düşüncesi bile kötü.

• Kimseyle ilişkiye girmedim bir çok kezde kaba tabirle fırsatım oldugu halde bunun nedenı1 . Evlenecegım kişiye saygımdan2 . Kendıme saygımdan ( cunku karsımdakı ınsanda hıc ılıskıye gırmemıs olacak )3. fazla dindar biri degilimdir ama :) Zinanın gunah oldugunu bıldıgımden Ve özel bir durum oldugunu düşünüyorum sıradan bırıyle paylasmak ıstemıyorum ılk tecrubemı

• evlenmeyi bekle

• hayat kadını dışında her hangi bir yolla olabilr

• kızlar için sevdiği kişi, erkekler için hayat kadınıyla beraber olmalı

• Ben evlenmeden önce seksi önermem. Öbür dünyada çok acısını çekersin 10 dakikalık bir zevk için bütün yaşantını mahfedersin.

• hayat kadınıyla yaptım olmaması gerekirdi sen bence gitme sabret sevdgini al koynuna ..

Yükleniyor...