• Sor
  • Bence

Oral sex yaparken ağıza gelen meninin bir zararı var mı?

Oral sex yaparken ağıza gelen meninin bir zararı var mı?Ne kadar zevk verir? Ne kadar sürerse erkek tatmin olur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bazı cinsel hastalıklar bu yolla bulaşabilir. Özellikle erkeğin sizden başka birileri ile cinsellik yaşama ihtimali varsa (çok eşli ise) oral seks esnasında da prezervatif kullanılması gerekir.Hastalık riski olmadığını düşünüyorsanız ağıza gelen meninin hiçbir zararı yoktur.

Erkekler Ne Diyor 21

• Gırtlak kanseri yapıyor yazıyordu geçen gazete. lakin sigara için de aynı şeyleri söylüyorlar. atın ölümü arpadan olsun madem

• bazı insanları anlayamıyorum. teşekkür edeceklerine bir de daha fazlasını yapmak istiyorlar. bu çok saygısızlık.

• Zararı olmaz. Bayan iğrenmezse tamamen boşalana kadar zevki olur

• dişini değdirmedikten sonra sorun yok canım

• neden dişini değdirince ne oluyor

• zevk vermez acı verir. tüm konsantrasyon sıfıra iner. Baştan sertleştirmek zorunda kalırsın da ondan.

• bence sigara daha zararlı bi şeydir ve insanın en hassas yerine karşı cins ne yaparsa zevk alırım :)

• öldürmez merak etme

• olmaz tabi ki su gibi içebilirsin=) selülite de iyi geldiği söylenir bacaklarına da sürebilirsin

• erkek boşalana kadar yapılırsa bi de boşaldıktan sonra 30 sn falan devam edilirse erkeğin zevkine diyecek olmaz. Meninin bi zararı olacağını sanmıyorum. ama yine sen bilirsin. Ereksiyon sonuna kadar devam et ama.

• yoktur hata faydalıdır..erkeğe onun kadını olduğunu hisettirir ait olma duygular ve verdiği haz onu inanılmaz mutlu eder zevk olarak kişiden kişiye değişir ama geneli onu yaşamaya can atar..süresiz yapabiliyosan ne ala... :))))

• iiiiiyyyyyyyyyyyyy :) ama süper.hem iğreniyoruz hem süper ne yaman çelişki :)

• ne mide var kızlarda iyy

• hiç bir zararı yok haydar dümene sor

• bildiğim kadar bir zararı yoktur ama ben bir dr değilim bence yoktur

• Böyle bir soruyu biz, hatta ben sorsam arıza çıkardı. Siz sorduğunuz zaman ohh hiç bir şey yok, çifte standart var burada bence :) ben öyle bir sevgili bulamadım da soruya o yüzden çok sinirlendim :))

• hayır yok. aksine cilt e canlılık ve güzellik verir. göğüsleri sertleştirir. erkeğin ereksiyon durumuna bağlı yani sık boşalan erkek daha sonra uzun bekleyişten sonra boşalır kadını belirli bir süre sonra bunaltır.

• bana oral olarak yaklaşılmasından zevk almam. ama kadınıma yaparım ve onun zevk alıyor olması beni inanılmaz tahrik eder

• zararı var mı bilmiyorum ama ben çok zevk alıyorum

• miden kaldırıyorsa yutabilirsin de. yararı bile olur çünkü sperm en zengin proteinlerden oluşur. umarım yararı olur size.

• hayır yok.erkek boşalana kadar sürmeli

• erkeği tatmin eder hoşuna gider ama yutma

• var da yok da

Kızlar Ne Diyor 3

• zararı dokunmaz canım hepsini yutsan bile sindirim sistemi atıyormuş onu afiyet olsun:):):)

• seni alan yaşadı

• amma yorum yazmışsın.sanki lokanta çıkışında bir daha bekleriz diyen lokanta sahibi gibi

• bi sorun olmaz.

• Eğer partnerinde virütik veya bakteriyel bulaşıcı bir enfeksiyon yoksa zararı yoktur. Meninin besleyici değeri yüksektir, früktözdan dolayı bol miktarda kalori içerir. Spermler o enerji ile yaşarlar.. Erkeklerin şöyle bir tabiri vardır "bana oral seks yapılıyorsa dünya yansa umrumda olmaz'.Tabi ki bu biraz da işin tekniği ile ilgili. Ne kadar sürer? Partnerinin boşalma süresiyle ilişkin bir durum. Ama saatlerce de yapabilirsin...

Yükleniyor...