• Sor
  • Bence

Çok mastürbasyon yapmak...

1. Çok mastürbasyon yapmak regli geciktirir mi?2. Doktor, sevgili vs. vajinaya bakarak mastürbasyon yapıldığını anlar mı?

En İyi Görüş

• regli felan bilmem ama erkekler için mastürbasyon zararlı birşey bir çok sorun ortaya cıkarıyor erken boşalma tatmin olamama partnerine mastüribasyonu tercih etme gibi zaten alınan zevk partnerle ilişkiye girme arasında baya bir fark var ve rahatlatmanın aksıne o anlık rahatladıgını zannediyor insan ve ilerde daha da şiddetli bir istek bırakıyor bağımlılık yapıyor.. vs bayanda da benzer zararları vardır heralde..

• Nasil yani masturbasyon partnerden daha mi zevkli oluyor

• çok yapan için zamanla o hale bile gelebiliyor... daha çok partnerine yaklaşamıyorsun zevk alamıyorsun ...

Erkekler Ne Diyor 11

• yok anlayamaz ayrıca çok masturbasyon yapmak adet olmanı geciktirmez

• 1.si için birşey söyleyemem ama 2.si için şayet çok hırpalayarak yapıyorsan ve tabi çok defa yapıyorsan bir süre sonra dışı çok esmerleşmeye ve aşırı kuvvet uygulandığı için erken yaşlanmış görüntüsü oluşur. Ama yaşın çok genç ise o anlaşılmaz.

• 1)Mastürbasyon yapmak biyolojik saati ileri veya geri almaz.2) Nasıl anlasın canım ancak bir bayan çocuk doğurduğunda vajinası genişler. bunun dışında bir şey olmaz rahat ol istersen bütün gün yap. Keyfine bak.

• başkasının anlaması mümkün değil.tahriş edecek şeyler kullanılmadığı sürece doktorun anlaması mümkün değil.

• mastürbasyon yapıldığı anlaşılmaz. 1.soru cevabı hayır

• 1-sanmam2- nerden anlasinlar orda sayac mi var ?

• güzel cevap,çok beğendim.baya da güldüm cevabına...

• :) ABİ BEN DE GÜLDÜM BU CEVABA :) AĞZINA SAĞLIK :d :d :d

• sn keyfine bak kesinlikle anlaşılmazda geciktirirmi onu bilmem

• çok masturbasyon sağlıklı bir durumdur, yapmaya devam et ama partnerin olunca yapmayı bırak :))aşırı hor kullanmadıysan anlaşılmaz :))

• bos ver boyle seyler dusunme keyfine bak. hic birsey olmaz. :)

• 1. sanmıyorum geciktirmez.2.bakarak anlayamaz. eğer içinde salatalık kırılmamışsa. :O

• Bir evde 2 den fazla kız varsa o evde havuç ve salatalık yemiyorum niye? Bu yüzden işte :)))

• niye ikiden fazla bir tane kiz olsa sonucun ayni olma ihtimali yokmi?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben gun aşırı yaparım.. ama gecikme de olmadı fark edilicek bir hal de almadı..

• regli geciktirmez aksine adet döneminin yaklaştığı zamanlarda yaparsan erken bile getirebilir. :)mastürbasyon yapıldığı anlaşılmaz.

• 1.soru cevabı hayır2.soru cevabı hayır :))

• kimse anlayamaz ama regl düzenini bozar mı bozmaz mı onu tam bilmiyorum yanlız bir yerde bozmaz diye okumuştum daha fazla araştırmak lazım

• Ben ilk başladığım zamanlar gayet memnundum. Sonra erkek arkadaşım oldu ve bıraktım :) Sonra ayrıldık ve eskisinden daha çok yapıyorum. Kendimi durduramıyorum. Tek seferde çok yapıyorum. Özellikle aybaşıma yakın bir zaman yaptığımda kanamam ya çok az oluyor ya da hiç olmuyor. Eskiden ayda 2 kere adet olurdum. Mastürbasyon sayesinde ayda 1e düştü. Şimdi 1.5 ay geçti, hala olmadım :( Eğer olursam doktora gitmem ve mastürbasyonun adet dönemine etki ettiğine kanaat edip mastürbasyonu bırakırım.

• hyrrrrhyrr

Yükleniyor...