İlk gecenin temizliği nasıl yapılmalı?

İlk gece ilişkiye girdik diyelim kadının zarı patladığında temizlik nasıl yapılmalıdır?


0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

 • Cinsel ilişkiye gireceğiniz yer eviniz ise zaten pek bir sıkıntı yok, eğer balayı ile birlikte ilk gecenizi otelde geçirecekseniz, hazırda temiz bir çarşaf takımı bulundurun, yatağınızda mümkünse yorgan bulunmasın. Üstünüze örtmek için çarşaf yada pike kullanabilirsiniz.

  Kenarda temiz havlu yada peçete bulundurmak iyi olacaktır.

  İlişki sırasında kızlık zarı bozulup kan geldiğinde mümkünse kısa bir ara verilerek, penis ve vajinal bölgedeki kan temizlenmeli. Eğer ilişkiyi tamamlamak istiyorsanız, kızlık zarı bozulup, orgazm yaşandıktan sonra, üstünüz temizlenerek duşa girilmeli, özellikle hanımlar ılık suyla cinsel bölgelerini çok dikkatli biçimde temizlemeliler.

  Eşler için bu aşamadan sonra en sağlıklı durumsa cinselliğin sona erdirilmesidir. Ve 3 gün ila 1 hafta arasında cinsel ilişkide bulunulmamasıdır. Bu kadın için çok sağlıklı olacaktır, çünkü zarın yırtıldığı bölgede sonraki cinsel deneyimlerde tahriş ve açılma hatta mikrop kapma gibi sağlık durumları yaşanabilir o yüzden 3 gün ila 1 hafta arası ara verilerek yıpranan dokunun iyileşmesi beklenilmelidir.

  Kan buluşan çarşaflar kaynar suda yıkanmalıdır. İlk ilişkiden hemen sonra temizlenerek çarşaf takımı değiştirilmelidir.

  1|4