Gerdek gecesi hakkında...

gerdek gecesinde ne olur diye hep merak etmişimdir bu konu fazla tv ye yansıtılmadığından biyerdende açıp okuyamadığımızdan hep bende bi merak... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• bu konu hakkında bıraz arastırma yapdım yapmısdım hanı nasıl davranılması gerekır vs gıbı cunku kırıcı olmak ıyı bırsey deyıl bılmeden bıldıklerımı paylasayım

Bence erkekler bıraz daha anlayıslı olamalı cunku karsıdakı ınsanın bır takım korkuları oluyor yanı aceba canım acırmı ne bılıyım veya yıllarca bilinç altında kalan hanı bakıre kalma durumu bunların tamamı o an ortaya cıkıyormus bence burda iş erkeklere dusuyor dıye dusunuyorum israrcı olunmamalı dıye dusunuyorum evlendıgı kısınınde piskolojısını dusunmelı cunku ılerde daha buyuk sorunlara yol acıyormus hanı baskı altında gecen ılk gece etkılerı hanı mısal kız cok korkuyorsa cekınıyorsa bır sekılde rahatlıyamıyorsa ilk gece uzerıne gıdılmemelıymıs yanı kendını hazır hıssetmesını beklemek en dogrusu olurmus kı bende katılıyorum bu kısma .

ama bu uzamamalıymıs yani bir cok ınsan hele ıkı tarafda cekıngen olabıldıgı durumlarda ılıskıye gırmeden hayatlarını devam ettırıyorlarmıs . Ama sorun sadece kadındaysa %80 gıbısı psıkolojık oldugundan dolayı sorunun ilgili doktora gıtmesı gerekıyormus yanı ılk gece olmadı dıyelım 1 haftada olmaya bılırmıs ama bundan sonrakı surece gıdılırse doktora gıdıp psıkolojık destek alması gereklıymıs

Bunları okumusdum aklımda kalanlar umarım yardımcı olmustur .

• adam evlenmeden düşünmüş araştırmış büyük incelik :D +1

• Öncekileri Göster
    • oo sert

• ooooooooofofofofof