Gerdek gecesi hakkında...

gerdek gecesinde ne olur diye hep merak etmişimdir bu konu fazla tv ye yansıtılmadığından biyerdende açıp okuyamadığımızdan hep bende bi merak uyandırmıştır ilk ilişki ille ilk geçemi olmak zorunda evde yalnız kaldığınız ilk dakika ne hissedersiniz mesela ve gelinlikle mi olmak zorunda ilk gece herkesin bi ilk gece anısı vardır sorularımın cevabını bilenler cevaplasın ve anılarını anlatsınn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu konu hakkında bıraz arastırma yapdım yapmısdım hanı nasıl davranılması gerekır vs gıbı cunku kırıcı olmak ıyı bırsey deyıl bılmeden bıldıklerımı paylasayım Bence erkekler bıraz daha anlayıslı olamalı cunku karsıdakı ınsanın bır takım korkuları oluyor yanı aceba canım acırmı ne bılıyım veya yıllarca bilinç altında kalan hanı bakıre kalma durumu bunların tamamı o an ortaya cıkıyormus bence burda iş erkeklere dusuyor dıye dusunuyorum israrcı olunmamalı dıye dusunuyorum evlendıgı kısınınde piskolojısını dusunmelı cunku ılerde daha buyuk sorunlara yol acıyormus hanı baskı altında gecen ılk gece etkılerı hanı mısal kız cok korkuyorsa cekınıyorsa bır sekılde rahatlıyamıyorsa ilk gece uzerıne gıdılmemelıymıs yanı kendını hazır hıssetmesını beklemek en dogrusu olurmus kı bende katılıyorum bu kısma . ama bu uzamamalıymıs yani bir cok ınsan hele ıkı tarafda cekıngen olabıldıgı durumlarda ılıskıye gırmeden hayatlarını devam ettırıyorlarmıs . Ama sorun sadece kadındaysa %80 gıbısı psıkolojık oldugundan dolayı sorunun ilgili doktora gıtmesı gerekıyormus yanı ılk gece olmadı dıyelım 1 haftada olmaya bılırmıs ama bundan sonrakı surece gıdılırse doktora gıdıp psıkolojık destek alması gereklıymıs Bunları okumusdum aklımda kalanlar umarım yardımcı olmustur .

• adam evlenmeden düşünmüş araştırmış büyük incelik :D +1

• Öncekileri Göster
    • oo sert

• ooooooooofofofofof

Erkekler Ne Diyor 11

• damat odaya girer gelini yüzünü açarhediyesini verir alnınedena öper muhabbet sohbet ederleröpüşmeye sevişmeye başlarlaralıştıra alıştıra kızı ürkütmeden ilişkiye girer

• ben 1 sene sonra anca yenı yenı ilişkiye girebileni biliyorum ya .. ama en nıhayetınde durum o gunun kişisel şartlarına baglı... o gun gerdek gecesıde olabılır sohbet geceside uyku geceside koşullar nereye götürürse...

• önce sohbet ederler gelin biraz rahatlar sonraise önce gelinin duvağı çıkarılır sonra damat soyunur gelinin gelinliğinin fermuarını açıp onu da soyar öpüşürler uzun müddet sonra damat memelere iner yiyişir ardından gelinin* yalamaya başlar iyice orgazm olmasını sağlar ardından (çoğu kişi ilk gün gelinin ağzına vermez ama yinede geline bağlı yapan var) s.kini gelinin ağzına verir gelin yalayıp ıslattıktan sonra damat ammın iki dudak arasından giriş yapar yavaşça zarı deler biraz sok çıkar kaç geldikten ve damat boşaldıktan sonra temizlik yapılır kan temizlenir sevişmeye devam ederler sonra yine birleşme olur bu seferki geline acı vermez çünkü kızlık zarı yırtılmıştır yavaştan gir çıklardan sonra duş almaya giderler ordada oynaşıp gelir uyurlar

• ilk gece kaldımıki herkesin kaçıncı gecesi uzmanlaşmışız.gelinlik sadece fantazi kaynağı başka birşey değil...

• doğanın akısına bırak kendini

• ilk gece savaşma diren bence

• hayat ister seviş ister güreş

• Sen daha dur:) kapida kanli carsaf bekleyenler varken iceride neyi nasil becerecegini dusun;))

• koyvergitsin.sartlar olgunlastigi zaman edi büdüyü bulur zaten.merak etme.

• gerdek gecesinden önce düğün sırasında milletten utanma var

• bende ilk geceden çekiniyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla benım kuzenın bırı evlendı 1 aydır gıremıyorlarmıs kasılıp kalıyormus :D olmuyormus :D

• erkek konusur kızı rahatlatır hatta gelınlıgı o cıkarır falan ılk gece kız ıstemezse zorla olcak bişi degil ki avas yavas denerler olmazsa baska zaman illaki yaşıcaklardır.

• İlk gece korkum var benim ya

• o gece bı gelsın o zaman goruruz korkuyu esın senı rahatlatır

Yükleniyor...