İdeal kadının beden ölçüsü 36 mıdır?

Bir yerde okudum, ideal kadın ölçüsü, ya da güzel kadının ölçüsü 36 bedendir diye. Ne düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben 38 bedenim ve gayet memnunum. ama şöyle birşey var kalıba göre de değişiyor. giydiğiniz şey nasılsa ona görede beden ölçüsü artabilirde azalabilirde.bence tahta gibi çırpı olunmaması en iyisi. balık etli olmak daha iyi kıyafetlerde de fizik olarak çok hoş durduğunu düşünüyorum.ama podyumlarda tabi hangi bedendir bilemem :) ben normal bir vatandaş olarak söylüyorum bence balık etli hatun daha iyidir. ben 38 bedenim ama 40-42 beden olan kadınlarıda gördüm bakımlı olunca çok hoş oluyorlar.36 da güzel bir beden ölçüsüdür bence.ama daha da aşağısını çırpı diye nitelendiriyorum kusura bakmayınız :))

Kızlar Ne Diyor 10

• 32 beden ideali

• Önemli olan beden değil kıvrımlar.. :)

• kesinlikle evet ...36 bedeni geçen şişkodur :-)

• her boya yakışan bi beden ölçüsü vardır ama 36 beden en iyisi diyorum...

• Bu kadının boyuna göre de değişir. 180 boyunda bir kadın 36 bedense manken oluyor. O kadar zayıf yani ama 160 boyunda bir kadın 36 bedense ideal. Anlatabildim mi?

• 36 bedenli kadın çocuk vücut ölçülerine sahip yahu. En ideali 38dir.

• 38 e balık etli diyenlere höh diyorum :D

• İdeal beden ölçüsü insanın vücudunu iyi hissettiği ölçüdür. Ama 36 beden genel geçer olarak kabul gören bir standarttır.

• katılmıyorum tabiki bir kadın 44 beden olmamalı ama 36 beden bi kadın etsiz butsuzsa incecikse erkeğine ilgi çekici gelmeyebilir..

• tabiki 36..34 beden çöp kadın gibi oluyor. 38 beden normalin biraz etlisi:) göbeklisi:)kalçalısı:)üst bedenleri yazmaya gerek yok bile.sanırım burdan 36 beden olduğum anlaşılıyor. çok mu taraflı oldu bu cevap?

Erkekler Ne Diyor 5

• evet 36

• 90 60 90

• ideal kadın diye bir şey mi var ki ideal kadın ölçüsü olsun. safsata hocam bunlar.

• iyidir... bi kere sayı herşeye elverişli... tavşan bile yapabiliyosun xD

• balık etli forever :)) 38-40

Yükleniyor...