Hep merak etmişimdir para karşılıgı seks nasıldır sizce?

Bir erkek bir kadınla para karşılığı ilişkiye girdiği oluyor. Bir kadınında bir erkekle para karşılığı ilişkiye girdiği oluyor. Yani para ve sex... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaslar bugune kadar hic para karsılıgı kimseyle olmadım öyle bi dusuncemde yok.

Ben kendi acımdan düşündüm kendimi ama düşündüm :D

Bide p*rno star olan bayanların hayatı nasıldır falan die merak ettim.

Arkadaslar yanlıs anlamıs boyle bişe yapacaksan falan diyolarda yok öyle bişe :D

En İyi Görüş

• bedenin özel mülkiyetini ücret karşılığı kiraya çıkarmak bir kişinin buna talip olması arz talep ,doğuştan gelen biyolojik dürtüler iç güdeler bunların yarattığı psikolojik baskı insanın her evresinde yaşanması gereken duyguların engellenmesi depresyon anksiyete stres bozukluğu duygu durum düşüncede donukluk küntlük reaksiyon tepkisinde azalma çevreyle ilşkilerin gerilemesi içe kapanma asosyal kişilik organizasyonunun şekillenmesi kendini ifade edememe sanat spor felsefe bilim kişisel gelişim vb...kavramlardan habersizlik velinimet yönlendirici kişi eksikliği kendi kendine sorular cevaplar kendiyle iletişime geçme kendi kendini tatmin narsisistik kişisel şekillenme kendini önemseme mahalle baskısı toplumsal baskı toplumsal şiddet evde dayak okulda dayak sokakta dayak askerde dayak eğitimsizlik düşünememe bilinci organize edememe sağlıksız çevre olumsuz hatalı veri girişi yanlış algılama bakma ama görememe erkek egemen yapı kadının ekonomik mahkumiyeti çevre bilinci hay van hakları insan hakları çocuk hakları anayasal demokratik laik sosyal yaşam korku endişe içe kapanma kısır döngü eğitimsiz anne kaygılı anne çocuğa bulaşan kaygı çocuğa uygulanan şiddet çocuğun uyguladığı şiddet kısırdöngü üretmeyen girdap yani döne döne batmak uyuşturucu alkol sigara para karşılığı sex çatışma ilkel yabani insan ev daire kira faturalar ekonomik bağımsızlık özgürlük özgürlük özgürlük baskı baskı baskı geleneksel yapı muhafazakar görüş sol görüş çelişki çelişki gelişme yasası tez antitez sentez evlilik çocuklar kadın erkek ortak yaşam ilişkisi faturalar statü magazin pompalanan erotizm televizyon reklamlar raklamlar reklamlar kapitalizm tüket tüket tüket mesajı reklam reklam al giy ye seviş iç bin kredi kartları asgari ödeme tutarı uzun mesailer dinlenememe kendine zaman ayıramama doğuştan gelen biyolojik dürtüler iç güdüler engellenmiş kişilik organizması no fear çıkış yok teslim olma sıradan olma kendini önemseme me göbek aşırı yağlanma yüksek tansiyon şeker endokrinolojik problemler psikiyatrik konsültasyon ilaçlar hastalıklar depresyon buna bağlı fizyolojik hasarlar ...kendini sevmeme kendini beğenmeme aids kanser infaktüs hearth attackt kalp krizi sigaraya bağlı anfizem nefeste yetersizlik cinsel negatif performans sertleş meme kaygı yaşlılık bıkkınlık kısır döngü faturalar televizyon reklam reklam reklam AL YE İÇ GİY SEVİŞ ... insanı insan yapan en güzel duygu yüz yüze face to face sevişen tek yaşam formu aşkın ürünü insan tabiattan doğadan kopan yapayanlız insan PARA : üzrinde seri numarası buluna yazılı miktarda mal ve hizmet ödenmesini sağlayan değerli belge güvencesi devlet ...para karşılığı AŞK insanı insan yapan duygu için ödeme yapma karşılığı...ekmek süt gazete ayakkabı araba ev gömlek pantolon don lastği terlik saç tokası vazo AŞK AŞK AŞK AŞK sigara çanta ampul musluk ayna tabak çanak çömlek AŞK AŞK AŞK AŞK