Hep merak etmişimdir para karşılıgı seks nasıldır sizce?

Bir erkek bir kadınla para karşılığı ilişkiye girdiği oluyor.Bir kadınında bir erkekle para karşılığı ilişkiye girdiği oluyor.Yani para ve sex ilişkisi karmaşıkta olsa birbirini buluyor bi noktada.Bunu yapan kadın veya erkek işini seviyor mudur, işi hakkında ne düşünüyordur acaba ?Ben para karşılığı kadınlarla yatıyor olsaydım seçici olurdum herkezle yatmazdım gibime geliyor :)

Güncellemeler:
arkadaslar bugune kadar hic para karsılıgı kimseyle olmadım öyle bi dusuncemde yok.
Ben kendi acımdan düşündüm kendimi ama düşündüm :D
Bide p*rno star olan bayanların hayatı nasıldır falan die merak ettim.

Arkadaslar yanlıs anlamıs boyle bişe yapacaksan falan diyolarda yok öyle bişe :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bedenin özel mülkiyetini ücret karşılığı kiraya çıkarmak bir kişinin buna talip olması arz talep ,doğuştan gelen biyolojik dürtüler iç güdeler bunların yarattığı psikolojik baskı insanın her evresinde yaşanması gereken duyguların engellenmesi depresyon anksiyete stres bozukluğu duygu durum düşüncede donukluk küntlük reaksiyon tepkisinde azalma çevreyle ilşkilerin gerilemesi içe kapanma asosyal kişilik organizasyonunun şekillenmesi kendini ifade edememe sanat spor felsefe bilim kişisel gelişim vb...kavramlardan habersizlik velinimet yönlendirici kişi eksikliği kendi kendine sorular cevaplar kendiyle iletişime geçme kendi kendini tatmin narsisistik kişisel şekillenme kendini önemseme mahalle baskısı toplumsal baskı toplumsal şiddet evde dayak okulda dayak sokakta dayak askerde dayak eğitimsizlik düşünememe bilinci organize edememe sağlıksız çevre olumsuz hatalı veri girişi yanlış algılama bakma ama görememe erkek egemen yapı kadının ekonomik mahkumiyeti çevre bilinci hay van hakları insan hakları çocuk hakları anayasal demokratik laik sosyal yaşam korku endişe içe kapanma kısır döngü eğitimsiz anne kaygılı anne çocuğa bulaşan kaygı çocuğa uygulanan şiddet çocuğun uyguladığı şiddet kısırdöngü üretmeyen girdap yani döne döne batmak uyuşturucu alkol sigara para karşılığı sex çatışma ilkel yabani insan ev daire kira faturalar ekonomik bağımsızlık özgürlük özgürlük özgürlük baskı baskı baskı geleneksel yapı muhafazakar görüş sol görüş çelişki çelişki gelişme yasası tez antitez sentez evlilik çocuklar kadın erkek ortak yaşam ilişkisi faturalar statü magazin pompalanan erotizm televizyon reklamlar raklamlar reklamlar kapitalizm tüket tüket tüket mesajı reklam reklam al giy ye seviş iç bin kredi kartları asgari ödeme tutarı uzun mesailer dinlenememe kendine zaman ayıramama doğuştan gelen biyolojik dürtüler iç güdüler engellenmiş kişilik organizması no fear çıkış yok teslim olma sıradan olma kendini önemseme me göbek aşırı yağlanma yüksek tansiyon şeker endokrinolojik problemler psikiyatrik konsültasyon ilaçlar hastalıklar depresyon buna bağlı fizyolojik hasarlar ...kendini sevmeme kendini beğenmeme aids kanser infaktüs hearth attackt kalp krizi sigaraya bağlı anfizem nefeste yetersizlik cinsel negatif performans sertleş meme kaygı yaşlılık bıkkınlık kısır döngü faturalar televizyon reklam reklam reklam AL YE İÇ GİY SEVİŞ ... insanı insan yapan en güzel duygu yüz yüze face to face sevişen tek yaşam formu aşkın ürünü insan tabiattan doğadan kopan yapayanlız insan PARA : üzrinde seri numarası buluna yazılı miktarda mal ve hizmet ödenmesini sağlayan değerli belge güvencesi devlet ...para karşılığı AŞK insanı insan yapan duygu için ödeme yapma karşılığı...ekmek süt gazete ayakkabı araba ev gömlek pantolon don lastği terlik saç tokası vazo AŞK AŞK AŞK AŞK sigara çanta ampul musluk ayna tabak çanak çömlek AŞK AŞK AŞK AŞK

Kızlar Ne Diyor 7

• yapılmaması lazım

• Kötüdür

• o*luk gibidir.. para karşılığı değil bedenimi satmak, su bile getirmem ben .. o yuzden bilemem, ama adına o*luk diorlarr..

• Bende hep merak etmişimdir neden p*rnocu olmak istiyorlar bu onlara zevkmi veriyo gibisinden

• en güzel ilişki şekli sevdiğinle dokunarak yüzeysel ve onu deli gibi öperek yaşanilan ilişki cinselliktir bişi hissetmeden yapilan ilişki pişmanli kverir

• para olsa gerek bunun cevabı ama para için insan neden okadar iğrenç şeyler yapsın diyorum bazen

• Değilmi var bişe demekki ?

• İğrenç birşeydir..Kadınlar mal gibi satılıyor resmen...

• +1

• aynen ya terbiyesizlik resmen

• Valla bilememde onların hiç gururu yok galiba

• Öncekileri Göster
  • şimdi seni fıstık gibi bir hatun kiralamaz değil mi? çünkü ihtiyacı yok. nerde kocakarılar çirkinler pörsümüşler onlar kiralıyor. iğrenç birşey

• beni kiralarlarmı demiyorum zaten nese guncelleme zamanı geldi

• Para karşılığı Jennifer Lopez le sevişmiyorlar herhalde.16 yaşındaki bir erkek çocuğunun para karşılığı 40 yaşındaki bir kadınla birlikte olduğunu duymuştum zamanında ve de iğrenç birşey.Söz konusu para olunca seçme şansları olmuyor.İğrenç bir insanla da yatabilirsin eğer illede paraysa derdin.

• E 40 iyimiş bence :D
      Bi arkadaşım baya babanneye denk gelmiştyi :D

• Anladım temiz insan,tamam ;)Doğru düşünüyorsun yurdum erkeği işte,heyt be :D

• Yok be 2 seneye yakın birlikteligimiz oldu ayrılınca napıyorum ben dedim sonucta evlenecegin kişiyle yapmak var herkezle yapmak var ben kendimi sorguladım sadece.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• Konu hakkında herkes bişiler sallamış ama öyle değil bu işler arkadaşlar 1993-2005 arası belli zamanlarda bu işi yaptım, başlamam tamamen tesadüf ama isteyerek oldu tabiki, çoğu yaşıtım erkekler gibi hep hazır kıta dolaşsamda normalin üstünde bir sürekli cinsel ilişki işteği olduğu için bu durumdan son derece rahatsızdım günde en az 3-4 kez mastürbasyon yapıp boşalmadan uyku yoktu bana sonunda bunun bi çaresi olmalı derken tanıştığım bir doktor beni farklı kişilerle tanıştırdı sonrası işte ondan ona derken telefonum çok sık çalmaya başladı. :)) Öyle sizlerin tahminleri gibi yaşı çok ilerlemiş buruşuk teyzeler değilde genelde orta yaşta evli yada dul, bekar kadınlar daha çok görüşüyordu benimle, hatta yaşı genç olup heyecan yaşamak isteyenlerde az değildi doğrusu; ama tabiki dediğiniz gibi ileri yaşlarda bayanlarda arıyordu; olacak okadar işte zaten sürekli bir boşalma isteği olduğu için fazla önemsemeden işini yapıyorsun ve sonuçta karşılığını fazlasıyla alıyorsun...

• Para karşılığı birlikte olan birisi nin işini sevdiğini düşünemiyorum hele erkekler bunu nasıl yapıyorlar hakikaten merek ediyorum bence erkekler bu iş yapabilmek için kör veya ilaç kullanıyor olsa gerek :((

• bence burda hoşa giden paradır şeks bahane

• şoylede yorumlanabilir boşa giden paradır sex bahane :D

• Neden p*rno sorusunun cevabı link Para para para

• cevap para ozaman :)

• @deadsea amatörlerin ne kadar kazandığı ile ilgili net bir bilgi yok.Sonuçta onlar amatör,bu işin emekçileri,mahalle takımı için toplanmış seçmece elemanlar.

• çok revaçta olan p*rnocuların kazandıklarımı sadece ?

• Öncekileri Göster
  • VAlla aslında bende çok merak ettim nasıl oluyo diye. bende hiç yapmadım zira.

• Blackberry almak için yapan var :D

• Hayat zor be

• bende çok ciddiyim haberlere çıktı :)

• Dedigimde cok ciddiyim

• Öncekileri Göster
  • bir ara seni ben sandsım öyle dewjavu oldum panpa.

• sonrun değil olric herzaman :)

• bir üstadın dediği gibi " fahişeler olmasaydı tecavüz ortalıkta kol gezerdi "

• Sapkınları durdurmak için iyi bir yöntem evet

• para icin pul icin yapiyorlar. esnaflik, hizmet icin. onlar yapmasa baskalari yapar.

• bunu hiç bilmiyoru çünkü para karşılığı kimseyle birlikte olmadım. ben arzulamadığım biriyle olmam

• Seçme şansları yok diye bir şey yok. Webde tanıştıım para ile çalışan hatunlar cam var mı diye soruyor tipe bakıp sonra telefon numarası veriyorlar. Ha hiç biri ile beraber oldum mu hayır ama pazarlık kısmı eğlenceli :)

• Para için yapıyorlar elbette.Zevk aldıklarını sanmıyorum.Değil p.rnocu, jinekolog bile olmak istemezdim.

• arkadaşa katılıyorum :)

• yok yanlış anlamaktan değil...kendimizce yorumlar...sen illa ki yapıyorsun yada yapacaksın diye de bişey yok...

• aşokolsun,sen beni bugün yanlış anlamakta ısrarcısın... : ))

• ilerde ne olacagı belli olmaz yapabilirsinin kibarcası oldu hocam ne oluyor ya :)

• çok zevk alarak seviştikleri insanlarda vardır,düşünsenize müşteri portföyünüz bayağı geniş,aam tiksienrek iğrenerek seviştikleri de oluyordur...senin seçme şansın olabilirdi belki zevikene yapacağın için ama bu işi gerçekten yapanların pek seçme lüksleri yok gibime geliyor...

Yükleniyor...