Kadınlarda boşalma nasıl oluyor?

ya arkadaslar kadınlarda boşalma nasıl oluyor , ben anlamadım gitti ya ben boşalmıyorum yada anlayamıyorum . ilşkiye giriyoruz ıslanma kayganlık oluyor fakat bu boşalma mı değil mi bilmiyorum . kadınlarda erkekler gıbımı boşalıyor yoksa sadce ıslanma mı oluyor . ve boşalınca ınsanda ne gibi şeyler oluyor . mesela erkeklerın bacakları tutmaz ya kadında da oluyor mu

Güncellemeler:
Ve birşey daha sorucam . Parmağı sokarak mastürbasyon yapıldığında kan gelmesi normal mi neden olmuş olabılır ? Gecenlerde böyle bırsey basıma geldı ve çok korktum

1|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

 • Boşalmak genelde erkeklerin orgazmı tanımlamak için kullandıkları bir kavram.

  İki taraf da benzer şekilde orgazm olur ve benzer şeyler hisseder. Ama kadınlarda genel olarak ıslaklık oluşur uyarılmayla birlikte. Erkek gibi boşalmaz kadınlar ve erkeklerin orgazm anını öyle tarif etmesinden dolayı kafa karışıklığı oluşur.

  Bacakların titremesi derken, kadın orgazmı vücudun her yerine yayılan kasılmalar olarak tanımlanıyor. Tabi aslı öylemi bilen kadına sormak gerekir.

  0|0
  • Şikayet

   Bakire isen parmağını sokunca zar yırtılmıştır Yoksa parmak neden kanamaya neden olsun, uzun tırnaklar icini çizip kesmediyse

  • Şikayet

   degılım , tırnagım zarar verıcek uzunluktada degıl halbukı ama ne bıleyım :-/

En İyi Kız Görüşü

 • Kız ilişkiye giriyorum demiş parmak soktuğumda kan geldi diyince bir kısım sazan kızlık zarı gitti demiş. Koca çük ile gitmedi de küçücük parmakla mı gidecek?

  Kadının boşalması nedir?

  Vajinanın ön duvarı uyarıldığında urethranın etrafı şişmeye başlar. Boya doğru bir şişme hissedilir hale gelir. Bu uyarılma özellikle zevk verici olarak algılanır. Bu esnada sıvı atımı mümkündür, sıvının kendisi kesinlikle idrar değildir. Bazen gerçek bir fışkırma oluşabilir. Fışkırma ya da yoğun bir ıslaklığın meydana gelmesi kişiden kişiye değişir. Sıvı miktarı da farklıdır, bir kaç damladan bir kaç mililitreye kadar değişkenlik gösterebilir. Bu sıvı, urethranın sağında ve solundaki skene kanalları adı verilen bezlerden kaynaklanır.

  Kadının menisi incelendiğinde tabi ki sperm hücresi içermeksizin erkeğinkine benzerlik gösterir. Süt renginde ve açık sarı olabilir. Kokusu ise kadından kadına değişir, boşalma sayısına ve yaşam alışkanlıklarına göre farklılık gösterir. Bazı kadınlar cinselliğin farklı çeşitlerinde, örneğin oral sekste ve klitorisin uyarılmasında da boşalabilir. Fakat sıvı ile boşalma her orgazmda gerçekleşmek zorunda değildir. Kadının boşalma gerçeği olsa da cinsel hayatta her seferinde buna ulaşmak amaç haline de gelmemelidir.

  Kadının boşalmasında ne gibi sorunlar yaşanabilir?

  G-noktası doğum esnasında da önemli bir rol oynamaktadır. Bazı araştırmacılara göre doğum esnasında ağrıyı azaltıcı bir etkisi bulunmakatdır. Hayvanlar üzerinde yapılan deneyler bunu desteklemektedir. G-noktasına uygulanan baskı ya da bu bölgenin uyarılması doğum yapan kadında ağrı sınırının yükselmesine neden oluyor. Bunun nedeni ise G-noktası uyarıldığında vücud kendine özgü, endorfin adı verilen, ağrı dindirici bir madde salgılıyor.

  Bu gözlemi doğum yapan ve ağrı hassasiyeti oldukça yüksek olan Meksikalı bayanlar üzerinde yapılan bir araştırma da destekliyor. Bu araştırmada Meksikalı bayanlar tarafından oldukça fazla tüketilen chili ve bununla da birlikte capsaicin maddesi alımındaki artış, G-noktasının hassasiyetini kaybetmesine ve ağrı azaltacı etkisini yitirmesine neden oluyor.

  Kadın orgazmı:

  Orgazm cinsel aktivitenin doruğudur ve kadının cinsel organlarının uyarılmasının sonucudur. Orgazmdan sonra tümüyle bir rahatlama yaşanır. Orgazmın nasıl ve nereden oluştuğu kadından kadına değişir. Orgazmın farklı çeşitleri vardır ve bunların hepsi her kadın tarafından yaşanmak zorunda değildir. Doğru veya yanlış orgazm yoktur ve bu yüzden de nasıl oluştuğu çok fazla önem taşımaz. Bazı kadınlar orgazmı kendiliğinden yaşarken bazıları da hiç yaşamaz. Fakat bütün kadınlar için aynı olan orgazmın hepsi için de önemli olduğudur. Siz de yüzyıllardır tabulaştırılan kadın orgazmı hakkında daha fazla şeyler öğrenin.

  Uzun bir süre boyunca bu kadınların hafif ve ahlaksız olduğu önyargısyla kadın orgazmı bir tabuydu. Kadının cinsellikteki tek rolü doğum yapmasıydı ve alınan haz değildi.

  devamı

  link

  3|3