Sizce anal seks zevk verir mi?

Anal seks yapan bayanlar yanıtlasın lütfen sadece. Anal seks zevk veriyor mu. canınız acıyor mu? Profilinizi gizleyip yanıt verin ve dürüst olun ne olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tüm Dinlerde en büyük günahlardan biri.Sağlık açısından zararları çok ama çok fazla...Kişiliğine yaptığın bir hakaret...Yalvarırım, lütfen ama lütfen buraya kim ne yazarsa yazsın, böyle bir şeyi asla yapma... Yaşına bakılırsa çocuk sayılmazsın, mübarek aydayız, günaha girme lütfen...

• belki gayri müslim ?

• Öncekileri Göster
    • Teşekkürler sözünüzü tutacagım benimde pek içime sinmemişti zaten

• bence zevkli ben yapıyorm arada ama yapmasını bilcen sabır gerktiriyo ve sonrodan partnerinde zek almaya başlıyo

Erkekler Ne Diyor 12

• 52gün

Hak yolu varken b*k yolu niye?

• sexual açıdan hiç birşey bekleme, ama abuk fantazilerini tatmin ederek haz almayı planlıyorsan sanırım zevk alırsın durumda, haa yok benim fantazim felan, sadece meraktan sordum diyorsa anal yoldan kendini tatmin etmeyi dene tek başına, zevk alıyormusun dene gör :) alırsın diyenler saçmalıyor bence.

• iyi demişin belki akıl alır :D

• neden acı versinki erkek kontrollü ve dikkatli olursa

• anal seks iyidir acı kesinlikle vermez kızlar

• bu yaşa kadar yapmadıysan deneme bence...acı verici ve sıkıntılı olabilir

• denemeden bilemezsen

• bu sana kalmış sadece istediğine emin olsabırla yapılırsa inan iki tarafta rahatlıyor erkek önceden o bölgeyi kayganlaştırıcı ile parmak sokarak belkide 10 dakka masaj yapar gibi sokup çıkarcak zaten gevşeme olacak birde penis in kafası yavaş yavaş girerse penis girdikten sonra çok ama çok yavaş ilerliyecek erkek çünkü kız penis girdiği anda kendini kasıcak kızlarda o duygu korku günah vs oanda bu düşünceler olduğu için kafasında kendini veremiyecek erkek penis i içeri milim milim ilerletçek kız çıkar acıdı dediği anda çıkar tıp ona çok iyi çok güzel olduğunu söyle çok sevdiğinisöyle ve tekrar penis i sokmadan parmakla arka deliğe yavaşça masaj yapar gibi sokup sokup çıkar ikinci penis denemesinde ilkinkinden daha rahat içeri girecek hatta erkek sabırlı olupda boşalmazsa penis in tamamını sokup çıkarta bilecek bu ilişkiyi kızda köpek duruşunda yada yatağa yüz üstü yatırıp karnının altına iri bir yastık koyup kızın poposunu yukarı doğru tutup bacaklarını azda olsa ayırmasını söyle ve artık seri bir şekilde gelip giderken kıza mutlaka çok iyi çok güzel olduğunu onj çok sevdiğini söyle kıza içeri boşalcağını söyle onu ikna et erkek son anlarda çok aşırı zevk duyar bu arada seri gidip gelmelerde kızın poposuna pompa şeklinde olduğu için bir takım sesler de çıkar bu sesler erkeği daha da deli eder busesleri çıkartırmak için kızın götüne daha hızlı girer boşalır boşalmaz erkek penisini çıkarmaması lazımdır kızın üstünde en az 2 yada 3 dakika penisi kızın götünün içinde kalmalıdır artık iş bitmiştir kıza tekrar çok iyi çok güzel olduğunu hatta onu ödüllendircekmiş cesine bu nu sadece sen kendin le içinden konuş onu almak istediği gitmek istediği yerlere götür bir sonraki ilişkiye zemin ayarla zaten 5 yada 6 kez denemeden sonra penis kızın götündeki az ıslaklık la yani kayganlaş tırıcı ile zorlanmadan girecektir ustada s:erkek s:erkek

• biraz tişört ıssırttırır yatağı yırttırır o kadar gerisi zevkten ibarett:) müptelası olanlar var

• delirir çıldırır yerinde duramaz düşer bayılır sonra tekrar ayılır geçen yıldızları sayar inleyerek konuşmalar yapar gözlerin yana kayar. bıkana kadar yapar ? bıktırana kadar sorarsın iyi günler

• yapana ve yapılana bağlı ..

• doğru teknikle yapıldığında kadını delirtiyor...bir çok kere yaptım...:))))

• sevişmek bir sanattir ama herkes bu sanattan anlamaz...

Kızlar Ne Diyor 5

• süper oluyor ...deneyin memnun kalacaksınız...reklamları izlediniz...

• verir ancak asla vajinal veya klitoral bir uyarılmayla alınan zevkin yerini alamaz. eğer partnerin dikkatsiz ve hoyrat davranırsa canında acıyabilir, hem de çok.

• umarım dalga maksatlı verir demişsindir.

• Öncekileri Göster
    • Hangi pozisyonda daha çok zevk alınıyor? Ben bunu sormuştum da nedense sildiler :) Sevgilim bazen çok zevk aldığını bazen almadığını söylüyor da, o nedenle soruyprum :)

• evet

• asla ve asla vermiyor.erkek arkadaşını çok sevsen bile.benim canım çok yanıyor.erkek arkadaşım genelde yavaş yavaş yapar, sonunda çoşar.ama birkeresinde çok fazla tahrik oldu ve direk saldırdı resmen masa sallandı ve üstünde gittim geldim.3 gün oturamadım

• ama bir de adamı düşün ne kadar tahrik olmuş baksana. Benim de sevgilim alışmaya çalışıyor aynı senin gibi ve bu beni ne kadar mutlu ediyor anlatamam. Bir de bu açıdan bak.
      Her gün her gün değil tabii. Sadece hediye olarak arada bir :)

• ilk deneyimlerimde çok acıdı şimdi eskisi gibi acımıyor ama istekli olmalısın ve ilişki anında kritorisini okşamayı sakın unutma işte o zaman zevk vermeye farklı zevkler almaya başlıyorsun ama ben bunu öğreninceye dek bayağ acı çektim.sevgilim çok seviyor yapabileceğim birşey yok:)

• neresi zevkli ya gram zevk yok full acı sadece erkekler zevk alıyor. ciddden kötü birşey deneme bence. erkeğin penisini karnında hissediyosun hayatımda bukadar acı verici birşey denemedim.

• kaç kez yaptın peki?

• Öncekileri Göster
    • hey ciddi misin ? partnerimin acı çekmesini istemiyorum. denememeli miyim anal seks ?

• deneme

Yükleniyor...