Kalınlık olarak çok kalın penis vajinayı dolduran penis boyu 10 15 cm iyi midir?

kalınlık olarak çok kalın penis vajinayı dolduran penis boyu 10 15 cm iyimidir

Güncellemeler:
12 cm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 20 olsa ne olucak ki ? vajinanın aldığından daha fazla girebilirmisin ? büyük penisin bir artısı da kalınlık sende zaten kalın dıyosun o zaman takılmanı gerektırcek bısey yok.

• kalın evet kızlar öyle diyor ben sormadan krem kullanıyorlar canları yanmasın diye boy normal dediler hep birlikte olduğum kızlar

• Sıkıntı yok hocam sen devam et.

Kızlar Ne Diyor 2

• Boy değil işlev diyim

• ama kalınlıkta önemli değilmi çok kalın benimki 4 parmak kalınlığında birlikte olduğum kızlar bu ne ya amakalın diyorlar boyu orta normal dediler

• 10 mu 15 mi? arada dağlar kadar fark var

• 12

Erkekler Ne Diyor 9

• kalın olarak sana göre mi kalın kadına göre mi kalın? eğer bakire bir bayanla olacaksan boyutu önemli değildir. zaten bilmediği için sorun veya bir fark olmayacaktır. ama tecrübeli bir bayan ise durum değişebilir.

• kadınlara göre kalın hepsi aynısını diyor

• soruyu görünce şöyle oldu link

• kalınlık olarak 15 CM öyle bi zencı gorulmedı :D

• kalınlık değil boy 12 kalınlık 5

• heeeee .. tamamm o zaman hacı sıkıntı yapma yaw . penisin her turlusu geçerlidir merak etme...

• la 10 nerde 15 nerde :) bizde de var arkadaşlar ondan ama hiç problem etmedim bugüne kadar...

• işlevli olanlar önemli vajina için.

• Mrb,12 cm bilimsel olarak yeterli ancak anlaşılan bu ölçü seni tatmin etmiyor,Türk erkeğinde 12-16cm aralığında yoğunlaşır ölçü,ortalama 14.3 cm dir, kalınlık ise 12-15cm(çevresi) aralığındadır.Bende 17 cm-13.4cm.biraz eğriliğim var ama memnunum.

• kalınlık olarak çok kalın bütün yattığım kadınlar canı yanıyodu

• Yeter dostum,takma kafana ama kilo alma sakın, kiloluysan kilo ver ki penisinin bir kısmıda yağa gömülmesin

• zayıfken 14.5 geliyodu 55 kiloda 82 oldum 12 geliyor

• bundan aşağı kurtarmaz dostum :) link

• :) ne kadar iyi kullandığına bağlı köpek gibi yapabilirsen en iyisi sensin

• +1

• koca götlülerden uzak dıur yarısı dışında kalır onların :) zayıf olursa daha rahat girersin ;) hepsi girerse sorun olmaz

• 10 mu 15 mi şimdi ne diyon?

• 12 yeter muhtar, beline kuvvet.

• +1

Yükleniyor...