• Sor
  • Bence

Erkekler rüyalarında bazen beğendiği kızlarla ilişkiye girdiklerini görüyorlarmış, doğru mu?

Mesela bir erkek hoşlandığı her kızla birlikte oldugunu görür mü çok merak ediyorum :/

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Evet erkekler erotik ruyalar gorurler ve bu sadece sevdikleri kadinlarla degil, bazen tiksinti duyduklari tiplerle alakali bile olabilir. Ama isin esasi, uzun bir sure bosalinmamissa vucudun verdigi tepkidir. Birikmis sperm kasiklarda rahatsizlik olusturur, ya cinsel iliski ile ya da kendi kendine tatmin yoluyla bilincli olarak vucuttan atilabilir. Ya da bunlar olmuyorsa, vucudunuzun bir gereksinimi olarak bilinciniz size bazi erotik haller olusturarak bu rahatsizlik veren seyi vucudunuzdan atmanizi saglar. Olay bundan ibarettir. Ancak benim anladigim sen, sevdigin kisinin ruyasinda bir baskini gorup de hallenmesi ihtimalinden huylanmissin. Bunu kotuye yormamani umuyorum. Bunun kisiyle alakasi yok.

• hmm anladım..saol ben hoşlandıgım birisi var ama o bilmiyo yani diyorum o beni görüyorsa ben çook utanırım. :D bide acaba gerçekten vücudunumu görüyodur yani aynısınımı :/

• Öncekileri Göster
    • evet nede olsa kimse birbirini tanımıyo rahatızz :D

• capslock cumlelerini bitirmeye calis istersen, boylece daha anlamli olabilir. Bir soru sorulmus ve yanit verilmis, sitenin amaci da bu zaten. Insanlarin hayatlarinda kizlara ne cevap verip vermediklerinin bir onemi yok. Ben cevap vermem gereken kisilere, sanal olmayan hayatimda da bu sekilde cevaplar veriyorum. Musterih olabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• erotik rüyalar oluyor ama her zaman beğendiğin biri olmuyor bazen hiç tanımadığın biri oluyorben şahsen birçok ünlüyü elden geçirmişimdir anca rüyanda görürsün sözü benim için söylense yeridir :)))birde ergenlikte çok olurdu şimdi pek olmuyorr galiba azgınlığın tavan yapması ile bu rüyalara görme doğru arantılı olsa gerekkkama iğrençtir yanii gecenin bir yarısında cünüp olarak dünyaya gözlerini açmak hiç hoş bir durum değil :)))

• Rüyada bile rahat yok :))

• ben hiç görmedim görmekte pek iyi değil çünkü gerçekten aşıksan ona bakmaya kıyamazsın ilişkiye girmek ayrı onu oun için seviyosan direk ayrık ikinizede yazık olur

• sık olmamakla birlikte olabilir. erken ergenlik dönemlerinde ve mastürbasyon yapmayan erkeklerde "rüyalanmak" diye bir tabir var ondan bahsediyorsun sanırım.sperm torbası dolunca uykuda bi kısmı boşalır bu esnada da erotik rüyalar görülebilir.

• hımm ilginç. :)

• uykunda su sesi duyarsan rüyanda yağmur yağar. eğer tuvaletin gelmişse rüyanda tuvalet arasın. bulursan yanarsın. benim başıma gelmişti. sonuç fena oldu.

• eheh benim de gelmişti tuvalete zor yetişmiştim:D

• Hayır öyle bi genelleme yok ama bazen sıklıkla olmasa da rüyalarımızda birileriyle birlikte oldugumuz olur.

• görür geneldede öyle katalogdan seçim yok

• ben niye göremiyom böyle şeylert :D hiç bir zaman elleşmeden bitiyor yoksa erken mi boşalıyorum ben aaa :D

• :D

• hoşlanmadığıyla da gorur. o zaman o rüya değil kabus ta olabilir tabi :)

• hhehe :D

• Bahtına ne çıkara

• o rüyanın ardından eğer boşalmamşsan zaten soluğu tuvalette alıyorsun

• kesinlikle

• görür bundan doğal ne var, kızlar da görür

• kızlar da böyle rüyalar görürler diye biliyorum. hatta rüyasıyla ilgili bi soru soran vardı bayanlardan.

• Hiç görmedim keske görsem :D

• Masturbasyona ara verirsen belki görebilirsin.

• hiç yapmadım

Kızlar Ne Diyor 2

• sıklıkla olmamak kaydıyla bazen bende de oluyor. genellikle hiç görmediğim biri oluyor. belki dünyada öyle biri yaşamıyordur bile. bu sanırım gerçek hayatta istediğim gibi birini bulamamala ilgili.

• ben hiç görmedim

• 11gün

--- TEKRAR SORU SORMAK İSTEMEDİM. ---

Sevgiliniz ruyasinda sizden başka birini görürse bu şekilde. tepkiniz ne olur?
    benim kendi dusuncem su. erkek hayal etmediği birini ruyasinda görmez. yani rüyalar insanlarin bilinç altidir. diyeceğim o ki. ben terkederim. cunku beni aldatmis sayarim.

Yükleniyor...