Erkekler rüyalarında bazen beğendiği kızlarla ilişkiye girdiklerini görüyorlarmış, doğru mu?

Mesela bir erkek hoşlandığı her kızla birlikte oldugunu görür mü çok merak ediyorum :/

En İyi Erkek Görüşü

• Evet erkekler erotik ruyalar gorurler ve bu sadece sevdikleri kadinlarla degil, bazen tiksinti duyduklari tiplerle alakali bile olabilir. Ama isin esasi, uzun bir sure bosalinmamissa vucudun verdigi tepkidir. Birikmis sperm kasiklarda rahatsizlik olusturur, ya cinsel iliski ile ya da kendi kendine tatmin yoluyla bilincli olarak vucuttan atilabilir. Ya da bunlar olmuyorsa, vucudunuzun bir gereksinimi olarak bilinciniz size bazi erotik haller olusturarak bu rahatsizlik veren seyi vucudunuzdan atmanizi saglar. Olay bundan ibarettir.

Ancak benim anladigim sen, sevdigin kisinin ruyasinda bir baskini gorup de hallenmesi ihtimalinden huylanmissin. Bunu kotuye yormamani umuyorum. Bunun kisiyle alakasi yok.

• hmm anladım..saol ben hoşlandıgım birisi var ama o bilmiyo yani diyorum o beni görüyorsa ben çook utanırım. :D bide acaba gerçekten vücudunumu görüyodur yani aynısınımı :/

• Öncekileri Göster
    • evet nede olsa kimse birbirini tanımıyo rahatızz :D

• capslock cumlelerini bitirmeye calis istersen, boylece daha anlamli olabilir. Bir soru sorulmus ve yanit verilmis, sitenin amaci da bu zaten. Insanlarin hayatlarinda kizlara ne cevap verip vermediklerinin bir onemi yok. Ben cevap vermem gereken kisilere, sanal olmayan hayatimda da bu sekilde cevaplar veriyorum. Musterih olabilirsin :)