Erkeklerın hepsı sapık mı?

erkekler neden böyle 2 yada 3 buluşmadan sonra sapıtıyolar dokünyolar falan filan .. bu erkekler karşısındaki kızı kullanmak içinmi böyle yaparlar yoksa her erkek ciddi olsa bile böyle sapıkmıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeklerin hepsi sapık değildir.Aslında hani tür olursa olsun bir erkek ve bir dişinin bir araya gelmesi cinsel dürtülerledir.Hiç kendimizi kandırmaya çalışmayalım.Buluştuğunuz sevgiliniz size dokunmak ister ve bu normaldir.Yani size dokunmak istemesi sizi ciddiye almadığı anlamına gelmez.Dokunmak da 5 duyu organndan biridir.Yani sizi görmesi,duyması,sizinle aynı havayı tenefüs etmesi nasıl sapıklık değilse size dokunma ve sizi öpmek istemesi(buna tad alma da diyebiliriz:)) de sapıklık olarak değerlendirilemez Eğer size dokunmuyorsa zaten bir sorun var demektir.

Erkekler Ne Diyor 24

• evet aseksüel birini bulamayacaksın

• evet hemen hemen hepsi

• sapık ne demek her erkeğin hormonları vardır illa ki ister cinselliği sizde yok diye biz mi anormal oluyoruz

• nette olanalar sapık demeyelimde içindeki bastırılmış hissi daha pervasızca ortaya koyuyorlar diyelim

• abazan bir toplumuz ondandır belki :))))

• tüm erkekler sapıktır arkadas ben bunu bilir bunu söylerim.

• Sen sapıkları buluyorsun.

• malmısın sen yaa ne alaka yüzde 99 senden kaynaklanıyordur bu durum. belliki erkeklerle birkaç defa yanlız kalmışsın ve onlarında davranışları değişmiş. yol ortasında yada toplum içinde sana saldırmış değillerdir herhalde. madem istemiyorsun ne diye erkeklerle yanlız bir ortamda kalıyorsun da milleti yoldan çıkartıyorsun

• kız bak; cinsellik öyle 'ığğ iğrenç' bişey değil, o ister istediğini belli eder, sen istemezsin yok dersin olur biter.

• kısmen

• ben kendi adıma sölüyorum sapık değilim ama feci şekilde azıyorum. nedeni ise futbolcuyum ve her sabah üzüm pekmezi ve tahin karışımı yiyorum. masumummm benn

• Eğer Gerçekten Seven Erkek Kız Arkadaşına Sapıklık Yapmaz.

• Yılın en sacma sorusu. Hadi len ordan erkekler sapikmiymis da

• Ciddiyetini belli edersen böyle bir durum olmazz ..Ayrıca dokunmak ve aşk birllikte çay ve şeker gibidirrrr :)))))

• Yani bir erkekle ne yapmayı bekliyorsun ki, laboratuvarda birlikte atom mu parçalayacaksınız?Hem erkekler neden sapık damgası yiyor, sizin ruh sağlığınız yerinde mi?

• Baban sapıksa hepimiz sapığız evet

• hayır. çünkü kız hep erkek arkadaş arar. ama erkek kız arkadaşta hep cinselliği arar da ondan. :)

• walla kız bana dokundu kızlar sapık mı ?

• sana tavsiye böyle konulardan utandıgını ima et ve konuşma bu tür konulardan, aşırı tersleme tabiki eğer senin böyle davranmadan hoşlanmıyorsa arayı sogutacak ve bırakacaktır

• geneli böyledir ilk başka partnerini nolmal şeyler söylerle2 orasını burasını ellerler 3 cüde gölü atmaya calışırlar geneli böyledir

• yok hepimiz sapık değiliz ama sana sapıkları denk gelmiş :) ciddi olan insan bu şekilde davranmaz

• Belki sende sorun vardır. Teşhirci olabilirsin ya da yaklaşımınla erkeklerde bu hareketleri yapmalarına neden olursun. Böyle bir genelleme yaptığına göre sanırım bir hayli erkekle 2 ya da 3 kez buluşup sonra da sapıtmışlar... Bence sende de sorun war

• kesinlikle katılıyorum

• Sapıklık tanımına göre değişir.Bunun sınırlarını oturup konuşarak çizmelisiniz. Seven insan saygılı olur. Amacı, planı, beklentisi neyse ona göre yolunuzu çizersiniz.Ama insanın sevdiğine dokunması asla sapıklık değildir, zorla dokunmasıdır sapıklık olan.

• hayır ben sapık değilim

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır hepsi sapık değil. Ama onların da oranı az ve denk gelmek zor.

• Ortamına göre bulduğun kişi değişiyor yani bir bardan sıradan bir cafeden tanıdığın kişilerin cogunluğu böyle

• sapıkların kız arkadaşı olmaz. Bir tanede olmaz.Bütün kadınlar onlarrın sanarlar.

• Demek ki sen çekici bir kadınsın tatlım. ama neden şikayet eder gibi konuşuyorsun? onları sapık filan diye hakir görür bir halin var. Halbuki şükretmen gerekmez mi? Ya tam tersi olsa? Hiçbir erkek senle ilgilenmese, seni çekici bulmasa, sana dokunmak bile istemese çok mu mutlu olacaksın?

• Yoo değiller abi şunu kafanıza sokun o alet onlara boşuna verilmedi (:

• bacim erkek kardes mi ariyorsun, erkek arkadas mi?

• Düzgün erkeğe denk gelmemişsin demek ki

• evet sapıklar gülüm acı gercek baban da bı sapık :D

Yükleniyor...