Regl döneminde kadınlar mastürbasyon yapar mı?

böle bi çılgınlık olmaz heralde sadece merak ettim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Niye yapmasin, yapan yapiyordur... Herkesin regl donemi o kadar agir gecmez erkek uyeler. Bazilari kivrilip yatar karin agrisindan, bazilari hicbir sey hissetmez, bazilari da arada bir yerde olur. Adet doneminde iliskiye giren de var masturbasyon yapan da.

• sen ?

• Biraz fazla ozele kaciyor aslinda da, benim cekinecek bir seyim yok. Aseksuel bir hayat tarzim var, cinsellikle uzaktan yakindan ilgilenmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 15

• Yapan yapar.

• yaparım. Regl döneminde isteklilik fazla. Ayrıca bu o dönemi daha rahat geçirmemi sağlıyor biyolojik olarak ve ruhsal açıdan..

• O dönemde eşimle birlikte olmadığımızdan dolayı sürtünerek yapıyorum. Evlenmeden önce daha çok yapıyordum ve normal dönemdekine göre daha zevk alıyordum.

• Normal zamanda yapılan masturbasyondan kat kat zevkliii

• Yapabilir.

• Kasık ağrısından geberdiğim için mast. ı düşünemiyorum

• tipik abazan sorusu bu ya

• Evet fark ettim :O Sanki öğrenince başı göğe eriyor. Bide cevap yazanlara diyor ki 'peki sen yapıyor musun'?

• yok hyr..karın ağrısıyla başa çıkalım da sonra düşünürüz:)

• Şimdi normalde.Maturbasyonu iççamaşır üzerinden yapanlar varsa çok istekleri geldiyse yapabilirler.Ama sizin anlamadığınız bişey var.Masturbasyon yapmak için kızların içine parmaklarını sokmalarına gerek yok.Ama ped varken ne kadar zevk alırlar orasını bilemem

• Fark etmiyo her türlü gideri var ya şu zaman olmaz bu zaman olmaz diye bir şey yok kızlar genelde utandığı için yapmazlar ama heeeçç umrumda olmaz ayrıca adet dönemimde daha fena oluyorum :D

• fena derken :D

• bayanlar adetliyken daha istkeli olurlar daha cok sevişme istegı uyanır

• mutlu eyw :D Anlatmış adam

• Çılgınlıkla alkası yok ki yapabilir yani normal

• o zaman daha çok yapılır.

• yapmaz kanlı kanlı öygg

• yaptım maalesef daha fazla kanamam oldu cok gerdim kendmi bu yuzden daha asla yapmam

• Senin parmakların yumurtalıklarına uzanacak kadar kıvrımlı ve çok uzun olmalı.İnsan harikasısın desene

• ne alaka?

• valla benım cok agrım oluyor fakat delı gıbı ısteklı oluyorum adet olmadan 3 gun onceden azman gıbı oluyorum adet suresıncede ole...ve de yapıyorum mast ıcın parmak sokmak gerekmıyo kızlar ıcın surtunerekte yapabılırsın ben ole yapıorum ve adet gunlerınde daha cok zevk alıyorum mast dan nıyese...

• evlimisin ?

• Öncekileri Göster
    • kaşarlar :D

• manyaga bak sensın o kasar salak sey

• Hehe karın ağrısının üstüne bi de mastürbasyon ne iyi gider... Saçmalamayın be...

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır.

• Kadınların verdiği cevabı hayret ile okudum.Ben de bilemzdim adetli dönemde masturbasyon yaptıklarını.Nasıl sünnet olmuş bir erkek yapaz ise onlar da yapamaz sanırıdım.

• Sanırım çoğunluk böyle birşey yapmaz ancak şu da bir gerçek adet döneminde de seks isteyen bayanlar vardır , sanırım mastürbasyona oranla doğal bir seks daha çok zevk verebilir bayana, tabi bunu en iyi bayanlar bilir,

• ben yapmıyorun nan :((((

• yaparlar, yapabilirler, yapıyorlar.

• ya ben anlamıyorum arkadaş kadınların regl dönemleri bu kadar hafif bir dönem değil, nasıl yapabilsinler mastürbasyon? yapan vardır ama yaptığına da yapacağına da pişmandır.

Yükleniyor...