Erkeklerin cinsel ilişkide en çok sevdiği pozisyon nedir?

Beyler sizce cinsel ilişkide en çok hangi pozisyon sizi baştan çıkarır...ayrıca klitoris bayanların en çok uyarıldığı yerdir...fakat siz bu işe nasıl bakıyorsunuz..mesela klitorisi okşamak veya emmek falan size de bayana verdiği kadar haz verir mi?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeğin en sevdiği pozisyon hakkında genelleme yapmak doğru olmaz ama doggy sever çoktur... Seks sırasında pozisyondan ziyade uyumluluk önemlidir, uyumlu çiftler zaten bir ilişkide bir çok pozisyona girmiş olurlar...Ayrıca klitorisi uyarmak erkek için zevkli birşey olmasa bile partnerinin haz alması için yapmaya mecbur olduğu birşeydir...Yatakta bencil olan erkekler terkedilirler...

Erkekler Ne Diyor 31

• sen gizli sormuşsun ama gizliye cevap yok nasıl iş?erkekler uyarır merak etme

• guzel bı kalca varsa her zamn doggydır

• Yüzüstü uzatıp üstüne çıkmak, oda saçlarını savurup gögsüme çarpacak:))Klitoris ile ilgilenirim ama havamda değilsem emmem:)))

• yüz üstü yatarken ben üstte olucam. bide ayakta bacak omuz inanılmaz bir pozisyon..

• her pozisyonun zevki farklıdır ama en çok sevdiğim pozisyon kadının üstte olması

• bayana verdiği kadar vermez. ama biz isteriz emmeyi.

• ayakta kucağa almak

• Beni en çok tahrik edern pozisyon bayanın yüz üstü yatıp bacakları kapalı halde arkadan kalöalarını hissede hissede girmek.Bi çok kişinin dediği gibi partnerinle uyumluysan zaten pozisyon zenginliği olacaktır.Klitoris konusuna gelirsek; klitorisi yalamak- emmek erkeğe zevk vermez.Erkek o işi partnerini baştan çıkartmak için zevke getirmek için yapar.Erkek de bayanın zevke geldiğini hissedince az da olsa zevk alabilir .Mesela bayanın istemsiz çıkarttığı sesler...

• Sekste her pozisyonun kendine göre farklı zevkleri vardır. Yani tüm erkekler şu pozisyondan zevk alır şundan zevk almaz diye genelleme yapılamaz ki aynı şey bayanlar içinde geçerli. Bazı bayanlar klitorisin erkek tarafından yalanmasından hoşnut olmayabilir bu utanma veya kapalı yetiştirilme nedeninden de olabilir , kimi bayanlar bacaklarını erkeğin omuzuna koymaktan çekinir istemezler bu belki bayandaki fiziksel bir rahatsızlıktan da kaynaklı olabilir, yani işin özü seks sadece penis ile vajina arasındaki birleşim olmaktan öte her iki tarafın karşılıklı konuşup hoşlandığı veya yapmak istediklerini paylaşmak olmalı,

• köpek(doggy) pozisyonu erkeler tarfından çok sevilir bunun nedeni hayvan gibi sevişmek fantazisi olabilir. ancak bu pozisyonda göz teması azdır ve erkek partnerini başkası gibiymiş gibi hayal edebilir. aynı durum kadın içinde geçerlidir arkandaki kişiyi görmediğin için başkasını hayal edebilirsin. klitoris olayında ise erkek bundan zevk almaz çoğuda iğrenmez. bunu ancak seni seviyor ve mutlu etmek istiyorsa yapabilir. bencil olamaması lazım yani.

• mutfak tezgahı foreverr!

• en güzel pozisyon DOMALTMAK görüntüde enfes yapmasıda rahat zevkide tartışılmaz tabi güzel bir popo şart gerisi teferruat :)

• önden çalışmak

• Şimdi Sıradan Pozisyonlar İlişkide Bi süre Sonra Monotonluk yaratır Onun Icın Pozisyon almak :D Maharetlı bı ıstır

• el ense çekmek

• soru bahane beyler , vercek kişi arıyo

• -1 :)

• hepsi

• Duruma göre pozisyon sevilebiliyor. PArtnerimin sevdiği herşey benimde hoşuma gider.

• evet klıtors değil sadece vajınayı hatta kadının altını tamamıyla yalamak mükemml.ancak çok temz olmalı.doggy pozsyonu ve kucakta seks

• ben doğyy ye bayılırım tabiki kadın severse ,evet biz erkekler genelde kilitorist emmeye bayılırız

• evlenmeden yapma evlenince de kocana sor :D

• doggy pozisyonu.eller beli iyice kavramış penisi köküne kadar içine sokacak git geller.sonrasında elle klitorisi vajinayı okşamak.bunun öncesin kaymak gibi vajinanaın doyasıya emilmesi yalanması enfes bir lezeettir.

• zar atıyorum , pozisyon zarı ne dıyorsa o:/ link

• Dogy , En rahat ve delirtici bir posizyondur. En sarıldıgında sahiblenme sahiplenilme duygusunu yaşatır. Ama duygusalllık var sayüzyüze bakmaki her giriş çıkışta gözlerin aldığı ifadeyi gözlemlemek karşılıklı nefes ritmini kontrol edip kollektif bir orgazma yürümek en mükemmeli...

• Benim en sevdiği sitil bir masaya dayayarak saçından kavrayarak ofis fantazisi filan yani yada mutfak .Diğerine gelince okşamak emmek herşey hoşuma gider onun zevk aldığını görünce ben daha iştahlı yalarım.Hatta bir zevkim daha ben onun klitorisi emerken onun sigara icmesini çokm isterim.

• Ben encok doggy pozisyonuna bayılıyorum...o pozısyonda gırıp cıktıkca partnerımın kendınden kaymıs bakıslarla bana baktıgını gördükçe daha da zevklenıyorum...Klıtorısı yalamaya bayılıyorum..emmeyı ısırmayı da sevıyorum...

• bız nasıl kı oral sexten zevk alıyorsan katınlar bızden daha fazla zevk alıyor klitorist yalanmasından

• doggy style

• beni beceren hatunların olduğu her pozisyon işime gelir. ayrıca senin şu klitoris olayına nasıl bakıyorum biliyor musun? hayretle, hay klitorisin kopsun... bu nasıl bir sorudur ya? nasıl bağladın bu konuları?

• ne iğrenç?

• hehe :) çok iğrenç bişey ya

• eksile eksile :)

• Öncekileri Göster
  • benım ıcın ıkı tane 1 bacak omza 2 duvara dayayıp bacagının bırısını belıne dolayıp içine girmek

• senin yaş kaç yanlış bilgiler bence bunlar

Kızlar Ne Diyor 2

• doggy hastalığı var bizimkilerde

• evet..sizde de üste cıkma hastalığı var genelde...

• hepsini severler o dediklerini yapmaktanda haz duyarlar.

• dediğimiz neymiş ki?

• tanıyorum ve hastayım size...

• tanırım karşı cins oluyorlar kendileri. Onlarda bizi iyi tanırlar.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...