• Sor
  • Bence

Tecavüz sahneleri neden revaçta?

Filmlerde ya da dizilerdeki tecavüz sahnelerinin hemen internete düştüğünü görüyoruz. Video sitelerinde izlenme rekoru kırabiliyorlar.Milletimizdeki bu tecavüz izleme merakı nerden geliyor bir insan tecavüzden ne derece zevk alabilir ki?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bu olayı milletimize indirgemeyelim bence. monica belluccinin irreversible filmindeki tecavüz sahnesini acın bakın yabancı video paylasım sitelerinde kaç kişi izlemiş. sadece türk erkeklerine özgü bir durum değil bu sahneleri izlemek. ama yine de her yerde rağbet olsa da bizde biraz daha fazla olduğunu kabul ediyorum ben de.büyük ihtimalle yasak ve sıradışı olduğu için insanların daha fazla ilgisini çekiyor. normal sevişme sahnelerinden daha ender bulunduğu için de daha fazla izleniyor. ortalık tecavüz sahnesinden geçilmese o zaman da normal sevişme sahneleri daha fazla rağbet görürdü. (normal sevişme sahnesi de neyse ifade edecek başka kelime bulamadım )

Erkekler Ne Diyor 12

• neden yapma denilen herşeyi yaptık çocukluğumuzdan beri ? Bağlantı burada.

• Kurgu olarak ulaşmak isteyipte ulaşamadığın bir kadına tv de birilerinin sahip olması son derece ilgi çekici ancak reelde bir insanın akıl sağlığı yerinde olan bir insanınn bunu çekici bulması mümkün değil.

• televizyonlar kültür seviyesini yükseltmek yerine, halkın kültür seviyesine inip reyting peşinde koştuğu için

• kültür seviyesinin düşüklüğünden kaynaklanıyor

• ben komik bulduğum için hoşuma gidiyo

• tecavüz sahnelerini genellikle iğrenerek izlerim her n kadar rol de olsa sonuçta kötü bi durum ayrıcada dizilerde ilgi çekmek için oluor halkımız böle şeyleri byük tepkiyle karşıladığı için ilgi çekmek için rrevaçta.

• Milet isteyerek yapilan seylerden bıktı zorlama sahneleri ariyorlar demek daha fazla tahrik edici geliyorda olabilir

• valla bilmiyorum ama tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin mantığı yavaş yavaş milletin kafasında oturuyo sanırım :D

• milletin içinde ne kadar bastırılmışlığı varmış? kesinlikle kültür seviyesi yasakların çekiciliği,kötülerin hoş gelmesi...hepsinin karışımı...

• yasak ve kötü ilgi çeker...

• Dışarda zaten hiç normal adam görmüyorum ki... Ya aha memesi göründü diyen abazandır ya da ruh hastası sapıktır ama uzaktan iyi aile babasına benzer bunlar...

• Milletimiz etekle oturan kadını bile kaydedip internete koyduğu için tecavüz bunun yanında çok sıradışı kalıyor. Sıradışı şeyleri de her insan merak edebilir. Yani bir kadın da tecavüz görüntüsüne merak ettiği için bakabilir. Şayet tecavüzü zevk almak için izleyenlereyse lafın acil tedaviye ihtiyaçları var.* Tecavüz görüntülerinin de yüzde 99'unun tamamen kurgu olduğunu unutmamak gerek

Kızlar Ne Diyor 3

• iğrencin önde gidenleri de ondan

• Zorun tadı bir başkaymış ya ondandır.(Onlar öyle diyor)

• ben tecavüze uğradım izleyemem izlerken pskoljım bozuluyor . insanlarında böyle şeylerın başına gelmedığı için ilgiyle izleyebılır. çok kötü durum şu kelimeden de tiksiniyorum tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaksın lafından hiçte öyle olmuyorr.. insanı ölmeden mezara sokmak gibi bir şey bu .

• Allah kolaylık versin çok zor bi durum olmalı...

• elbette zor ama allah şükür atlattım aklıma gelınce braz kötü oluyorum o kadar.. hatırlamıyorum o günleri

Yükleniyor...