• Sor
  • Bence

Anal ilişki yoluyla kanama olur mu?

Anal ilişki yoluyla kanama olur mu?Olursa ne miktarda olur?

En İyi Görüş

• İşini bilmeyen, hatta bu konunun ne kadar zor olduğunun farkında olmayan bilinçsiz bir kişiyle herşey her an kanayabilir. Bilen biriyle acı dahi olmaz. Fark burada gizli. Onun dışında karşıdakinin odunsuluğuna göre hafif bir acıdan ciddi bir yırtığa kadar herşey olabilir. Ve vücut dilinde: acı varsa birşeyler yanlış gidiyor demektir.

Erkekler Ne Diyor 9

• anal ilişkiye hazırlanmadan olan ani penetrasyonlarda olabilir kanama miktarı fissürün boyutlaıyla orantılı olarak kanayabilir kanama sebeplerianal fissuranal hematomrektal irritasyonrektal perforasyonhemoroidal kanamalar

• birader doktormusun googleden ctrl v mi yaptın

• heee:)

• %99 olacağını sanmam, ama partnerinde zorlayacak türden büyük birşey varsa, ihtimalde var. ağız bölümünde yırtılma olursa, çapına göre kanama olacaktır. ben bir kez denedim partnerimle ama ikimize de acı verdiği için bıraktır. en baştan denememeni tavsiye ederim, zevk almayacaksın..!

• Fazla zorlarsa olur

• kimle yaptıgına baglı

• kayganlaştırıcı kullanılmadıysa, ve yeteri kadar esneklik kazanması beklenilmediyse olabilir. temiz tutulması lazım. yani vücut dışı etkenlere karşı. vücut kaynaklı olanlara müdahale edilmesi olanaksız.

• penis in büyük olması kayganlaştırıcı kullanılmaması zorlama olması halinde kanama normaldir olması

• fazla zorlama olursa anüs atrafındaki kaslarda deformasyon olabilevceği için kanam ihtimali yüksek...jeller belki işe yarayabilir...

• kayganlaştırıcılar buna engel olabilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Anal bölge sinir uçlarının çok olduğu bir bölge olduğu için aşırı zorlamada kanama olabilir.

• partnerin işini bilmiyorsa anüse zorlama olursa kanaybilir..aceleci olmamak gerekir.

• normal şartlarda olmaması lazım.

• Benim çok kanamam oldu baya bır kanadı yırtılma sonunda olmuş zorlamayla olduğu içinn sevgilim o konuda bıraz sert de :S tavsıye etmem ama ak yolu varken b...k yolu ii değildirr...

• işini ii biliyorda işte bende birde basur var ondan çok kanam oldu

• Hyr olmuyorr bende olmadı yanii

Yükleniyor...