Tecrübeli bir erkek için tecrübesiz bir kız ne kadar sorun olur, bir bakar mısınız sevgili üyeler? Önemli?

Gizli Üye
İlkler hep zor oluyor malumunuz. İlk sevgili, ilk öpüşme... İlk öpüştüğümü hatırlıyorum da bacaklarım zangır zangır titremişti. O yüzden merak ediyorum tecrübesizlikler bunları çoktan aşmış bir adam için bunaltıcı olur mu? Yaşım genç, şu an bakireyim ve benden büyük bir sevgilim var. Henüz çok yeni olduğumuzdan bir şey yaşamadık ama kafamda şüpheler var. İlk ilişkilerimiz büyük ihtimalle başarısız olacaktır ya da öyle mi olacak... Özellikle kız arkadaşları ile cinsellik yaşayan erkekler beni bu konuda aydınlatır mı? Seks hayatı olan bir erkek için bakirelik bir sorun mudur?

Hepinize çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.
Tecrübeli bir erkek için tecrübesiz bir kız ne kadar sorun olur, bir bakar mısınız sevgili üyeler? Önemli?