Sizce bir bayan seksi olabilmesi için ince mi olması gerekir?

Sizce bir bayan seksi olabilmesi için ince mi olması gerekir? link

bu resimdeki kadin sizce seximi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu ne la:S:S bu görüntüyü sindirmem için 2 soda az gelir

• o değil de bildiğin kamyon kasası

• Ben bu bayan icin yorum yaptigimi hatirlamiyorum nerden uydurdun balik etli buldugumu bu bayani

• Link teki bayan hayalimdeki bayan

balık etli biz görmeyeli mutasyona uğramış :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 33

• Çoklu Eşliler Tercihim Değildir Desem :)

• sakacı seni. Sumo gurescilerinden tahrik olmadıgım icin bana seksi gelmedi

• tipim deyil ama guzel bence

• aslında dahasını sorarsan benım ıcın dahada onemlısı kafa yapısı dıs gorunus bıraz daha ıkıncı planda

• hayır tıpım degıl derken bu kadın bu halıyle sarısın beyaz tenlı olsaydı tıpım derdım . ama guzelmı bence guzel :)

• Cecabin biraz celiskili deyilmi?

• Değil...

• Kilo ve ya yaş sexi olmama durumu yaratmaz. Olgun bir bayan arkadaşım oldu bence gayet sexiydi.

• Yuz hatlari guzel.

• bence seksilik bakışlarda başlıyor

• kadın dediğin biraz ele gelecek tabi :-)ama bu kadar değil bununla birşey yaşamak için baya baya sondaj yapmak lazım bence seksi değil...saygılar

• bu resimdeki kadın kötüye yakın ama ince olmakla sexi olmanın alakası bile yok.

• Fiziğin böyle mi , yoksa öylesine bir soru mu ?

• harika bir fizik yapısı işte . göğüsler çokta önenmli değil , iri ve dolgun kalçalar kapatıyor onları.

• benim belim orantiya göre hep ince durur dolgun kalcalarim var malesef orta boy gögüs

• bu kilo değil bence , bel çok fazla değil sadece kalça ve göğüsler büyük.Gayet güzel

• Öncekileri Göster
  • ince olması şart değil ama benim için en fazla balık etli olucak tabi kişiden kişiye değilir bu durumlar

• Bence kadının seksi olabilmesi için illa ince olması gerekmez. Şahsen ben balık etli belki biraz dolgun kalça ve göğüs yapısı olan, beyaz tenli kadınlar daha çok ilgimi çeker.

• hem güzel hem seksi ölçüleri de gayet yerinde.

• Sorudan çok, link verdiğin sitey takıldım ben. Ne biçim bir yer miş o ya... :S

• tahrik edici bir bayan bence

• elbette sexii

• aslında bu erkekten erkeğe değişir benim için farketmiyor bu arada

• kilolu ama çok şeker hemde sexi

• malesef canım bu biraz kilolu ben güzelden anlıyorum bana sor

• Iyi gures tutarim. haydi er meydanina der dalarim

• Yakın zamanda evlenmeyi düşünüyorum ve bu aralar annemler bana kız nakıyorlar.ben zayıflardan pek hoşlanmıyorum ve balık etli olmasını tercih ediyorum.Link teki bayan hayalimdeki bayan tam evlenmek istediğim tipte bir bayan. ne diyelim kısmetse olur

• evlendikten sonrada kilo alsın ben zaten kilolu bayanlardan hoşlanıyorum kilolu bayanları çok seksi buluyorum

• Bosver sen yinede kilolu bakma büyük ihtimal zaten cocukdan sonra kilo alir bu hale gelir

• bu kadın süperrr...

• Öncekileri Göster
  • Göreceli şeyler bunlar .Kimine göre afroditdir kimine göre iğrenç.Ama bence önemli olan kişinin ne hissettiğidir.Herkez önce kendini sevecek.Elbet bi beğenen olacaktır.

• Harika ötesi...Tam hayalimdeki kadın profili.

• evet gayet ciddiyim.Ben böyle dolgun fizikli bayanlardan çok hoşlanıyorum.Çok seksi ve çekici geliyor bana.

• Bunu ciddi anlamdami yazdin tam olarak algilayamadim

• bu hiç seksi değil. en azından balık etli olsaydı bişeyler yapabilirdim...

• tamamen katılıyorum

• harıka tamamıyle cok seksııı

• sexi olucakdi

• neye tamamen katiliyorsunuz anliyamadim sisman birinin seci olamicanami yoksa olabileceyinemi?

• ben sana şöyle sorayım o zaman bi erkeğin seksi olması için zayıfmı olması lazım yoksa şişmanlarda seksi olabilirmi ?

• bence balıketli bayanlarda seksi olabilir

• 0 beden türü bayanlar bence abartılı.

• bence diigl

• hayır değil

• deniz dubası bile bundan daha seqsi mümkünse ince olsun

• sexi görünmek demek cinsel yönden iştah açmak olduğuna göre zayıf olmanın anlamıy yoktur şimnalarda sexi olabilir...

• gerekmez bu bayan sexi değil ama farklı örnekler verilebilir

Kızlar Ne Diyor 7

• bu kadar gobekle seksı olunacagını hıc zannetmıyorım ust tarafı cok kalın

• "Kimine göre yalanız kimine göre falan filanız" diye bi laf vardır.

Yani kimi şişman sever kimi etine dolgun kimi balık eti kimisi zayıf.Kimin ne sevdiğini nerden bileceksin ki.

• kadının yüzü cok güzel :D fızık kötu ama

• en azından bu kadından ince olması beyb

• Evet ince olması gerekir en azından normal olmalı.

• offf attın mı eline gelicek:S bu muhebbet b.ka sardı iyice:)

• o balık etlilerden hoşlanıyormuş:)

• bu kadın seksi değil ama farklı bir bayan örnek verseydin seksi diyebilirdim

• yok.bu hatun cok kalın

Yükleniyor...