Nerede kiminle ve hangi pozisyonda...

erkeklerin vereceği cevabı az çok tahmin ettigm icin öncelikli kızlara soruyorum bu soruyu eveet kızlar en çok dünyanın neresinde hangi mekanında kiminle ve hangi pozisyonda seks yapmak isterdiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok önceden gördüğüm bir erkek vardı arada aklıma gelir görüntüsü..Berber saçlarını kestrmiş yazın sıcağında bı pasajda havlu üstünde beldin yukarısı açıkdı.Fit bi vucudu vardı.. Benden hoşlanmştı neden bılmem bnden buyuk olduğu için çekınmiş istememiştim .İyikide istemedim.Ama şimdi olsa kaçırmaz sırf yatakta ona or.sp.luk yapmak ıcn bıle evlenırdm.. O derece bağlrdm kndıme.. DAHA CIKMAZKI KARŞIMA.. ya o olacak yada benı seven biri başkası olamz.. O olsaydı beny kaçrmş sarhoş edrk benimle yatmşş .. uyandığmda ünün üstünde boynunun tam altında uyanmş bir şekılde kendimi bulmk ıstrdm ... :DDD

• + 1 acık sözlülüğün için bravo

Kızlar Ne Diyor 8

• eşim dışında C. Ronaldo ile yapmak isterdim. Neresi nerede olduğu hiç fark etmez.

• havai adalarında erkek arkadşımla her türlü

• sevgılım olmasını ıstedgım ksııyle kumsalda ...

• kim, kiminle, nerde, nasıl oynamayalı 15 yıl olmuştur

• oynayabiliriz bende özledim

• ben özlemedim

• Jo ile neresi olursa fark yapmaz

• Neresi olduğu önemli değil ama birgün balonda sevişmek isterim çok çılgınca geliyo kulağa

• Bir gökdelenin tepesinde sevdiceğimle:)

• sen de kimsin nesin şimdi yırtık çoraptan çıkar gibi her yerden cinsellik bölümünde yorumların hep?

• rahatsızlık değilde.. troll musun nesin?

• Aşkımla birlikte uçakta :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Zambiada yerlilerin ikram ettiği çay ve kahveden sonra ağaç tepesindeki evde sigara içmek isterdim

• sevdiğimle kimsenin olmadığı plajda ve asansörde

• Dağda ve dağın bir mağarasında :)

• yok ama otantik mekan anladın mı :) dağda ormanda bir gece gece yapmıştım,şimdi mağaraya geldi sıra :)

• Eşim olacak kişiyle balayında West End Paris Hotel'inde link

• abi mümkünse ramazan ramazan kimse ile olmasın hatta o iş bile olmasın..mide kaldırmıyor bu aylarda bee..

Yükleniyor...