• Sor
  • Bence

Kızlar n'olur yardım!!..sevgilimi mesajlarla nasıl tahrik edebilirim?

4 yıldır çıkıyoruz erkeklerde tahrik ve cinsel istek bildiğiniz gibi vbiraz daha fazla onunda benim gibi duygular hissetmesi için telefonda yada mesajlarda nasıl bişey yapmalıyım neler söylemeliyim hani yokluktan sanal seks gib saçma bişeye muhtaç kaldık yan ona öyle mesajlar atıyım ki hani ıslansın beni istesin oda rahtlasın içine çok atıyo biliyorum bu konuda katı biraz yumuşamasını isiyorum mastürbasyon yapma konusunda...çünkü çok gergin sinirli eminim ki raahtlayacaktır özellikle kızlara soruyorum şimdiden teşekkürler

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• telefonda aynı anda mastrbasyon yapın sen bu arada hayaller kur ve ona anlat

• dediğini düşündüm ama masürbasyon günah diyo tamam peki diyorum ama mesela yanyana sinemadayken yakınlaşmayı deniyo yapamıyo ama bi ydandan istiyo biliyorum bikaç kez dedide zaten burda şimdi herşeyi anlatamamda oda zorlanıyo yani farkındayım 4 yıldır çıkıyouz biliyorum yani durumu...hatta bi kaçke zmastürbasyon çokmu günah falan diye sorud bana geçen yıllarda falan...

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya ne istiyorsunuz şu kız milletinden anlamam. Sevgilisi için istediği taktiğe bak ya. Sonra kız pişman olup itiraz etse "sen de istedin suç sende" dersiniz. Var ya nefretliksiniz...

• Ee kızlar bizi azdırmak istiyor bizde onları bu işler böyle:)

• Öncekileri Göster
    • ha yok durumu böyle nitelendirmeni anlıyorum tabi bilmediğin 4 yıl var sonuçta..ama şöyle söyliyim arkana bakmadan kaçma durumu onada söyledim ancak başkasıyla olursa olur onun dışında zaten olmayacak onun için 1 yıl fazladan öss ye girip aynı şehirde kalmak için milyar harcayıp vs vs çok şey yaptım yani oda farkında...

• vazgeçeceğini pek sanmıyorum ki zaten ilkinde tutupta hadi boşal vs gib bişey yapmak hayvanlık olur zaten ben hani benimde odun olmadığımı görsün diye biraz içinde bişeyleri canlandrımak istiyorum..çünkü biliyorum benden beklediği şeyler var ama birden dalmak istemiyorum çok çekingen olup beklentisini boşa çıkartmakta istmeiyorum

• ekle beni

• bende ekledim yardımcı olurmusun

• Ya boşver istemiyosa yapmasın

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben yine odam da içinde yorganları onların içinde annemin koyduğu naftalinlerin kokusu her nefesimde ciğerlerime işlerken odaya aniden senin kokun geldi oda karanlıktı elini boynumda hissedince odanın karanlığı adeta aydınlandı ve seni tüm sıcaklığınla hissediyordum yanına yatabilirmiyim? diye sordun bende titrek bir sesle evet dedim çünkü heycanlıydım sen gecenin o saatinde sıcak bir yaz akşamında balkondan odama gel ya annemler duyarsa ya babam görürse bizi? ne olacaktı tüm heyecanım buydu bunları düşünmekten seni düşünemiyordum ama sen yanıma yatıpta o dudaklarınla dudaklarımı ıslattığın anda süper kahraman olmuştum gelsin diyordum babamda gelsin annemde gelsin apartman yöneticiside gelsin hepsini döverim! işte o özgüven o erkeklik duygusu belki seninde hoşuna giden buydu sonra yavaş yavaş sokuldun bana mutfaktaki tezgâhın altındaki 1. çekmecedeki annemin çeyizinden kalma kaşıklar gibiydik iç içe ve bükülmez ve ben sana o bahaneyi söyledim sıcak mı oldu? sende çöldeymişcesine çıkardın üstündekileri ben dona kalmıştım yıllardır geceleri yanımda hayal ettıgım kız ıste tam yanımdaydı hemde cırılcıplak DIYE GIR ISTE DAHA BENDEN GELMIYOR.

• maşallah yalnız sevgilin hiç monotonsun demez sana yaw baya bilgi birikimi var kardeş:-)

• Ya her yüğüdün bir yoğurt yiyiş tarzı vardır ama bana pek sağlam bir stil gibi gelmedi

• Abaza mısın la?...

• la işte değilim abaza olsam gider direk yaparım deemi panpa:-)

• Evlat, bırak bu şeyleri boşver...Zamanı geldiğinde herşeyi birlikte yaşarsınız nasıl olsa...Onu sıkıştırmaktan vazgeç, görüceksin onun gözünde değerin bi kat daha artıcak...O istese bile yapma, ki senin iradeni ve ona verdiğin kıymeti bilsin...Anlıyorum, gençsiniz, bazı şeyler istiyosunuz ama o şeyleri yapmadan ilerleyebilmek daha güzel olucak senin için...

• haha adamına geldin adamım. mesajdanda yapıyoruz telefondan konuşarakta. ilk önce böyle bi cıvılış aşkem bebem vs vs. sonra sarıldım de boynunu öptüm de kucagıma aldım de falan :D sonra yataga geçelim de. ve sanal mastrbasyon başlamıştırr. soyun flan de üstüme çık de öyle.

• he yani tüm gerginliği ve sinirliliği bundan ötürü öyle mi ? 4 yıldır çıkıyorsan ve bunu böyle yorumluyorsan , sen hiç tanımamışsın sevgilini arkadaşım.bişeyleri kafana göre yorumlayacağına , biraz dinle , kulak ver içerden yükselen seslere ..

• işte 4 yıldır çıkıyoruz ve budnan olduğunu biliyorum arkadaşım çünkü görüyorum yani burda herşeyi anlatamamda kendisni sıktığını biliyorum bastırmaya açlışyıo sürekli...

• Öncekileri Göster
    • 1 yıl daha var diyorsun , gözlerin başka yerlere kaymasın.Yaşayacaksan onunla yaşa.Açıl gitsin.

• aynen bende öyle düşünüyorum sadece onunla olmalı bugüne kadar bakir geldik bozulmak olmaz

• cinsellik hakkında konuşun tartışın. onun düşünceleri senin düşüncelere ortaya karışık bir şeyler çıkar.

• Sen merak etme.Abin burada(:Sana hemen yardım sağlayacağım kardeşim:)Şimdi en başta onun gerçek şartlarını bir anlat bakalım.Kurulacak olan fantazinin gerçeğe mümkün olduğunca uygun olması gerek.Birde en başta sinirli birgününde mi değil mi onun bi testini yapmak gerek.Şimdi bu kız şehirde mi oturuyor yoksa köyde mi?Onu bi söyle sen hele.Gece vakti mümkün olduğunca geç saatlerde harekete geçeriz.Çünkü kadınların cinsel uyartıları genelde gece çok açık olur.Fantezilere genelde gece açılırlar.

• şehirde oturuyor:-)gündüz olmuyomu bunlarda fantezi durumu yaw:-)

• Öncekileri Göster
    • Atacağı cevap muhtemelen "Bende seni" olacaktır.Bu cevap ile aslında onu mindere çekmeye başlıyorsun.Ancak başka birşey yazarsa da onu da yaz.

• Pşşt gizli.Nerdesin la?İki ilhamla devamı geldi mi yoksam?Demiştim sana benim taktikler işe yarar deyü:-)Önce ormantizm,sonra fentezizm:PP

• Sonra bi ara o tuvaletteyken sen bir mesaj daha at, abisi babası görsün... Sonra kızı hastanelik etsinler, sen ziyaretine gideme, o bir doktora aşık olsun... Sonra evlensinler, bir süre sonra doktor onu terketsin, kız bunalıma girip intihar etsin...Çok zalimce düşünüyorsun arkadaşım... Hiç mi sevmiyorsun kızı, bak nelere sebep olacaksın... :))

• +1

• Öncekileri Göster
    • :)) ay çok güldüm ya

• :))

Yükleniyor...