Erkekler sorum size. Sorun vajina şekli

erkeklerin nasıl sevdiklerini bilmiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim. erkek arkadaşım ilk benimle ilişkiye giricek ve beğenmemesinden çok korkuyorum vajina darlığı ne demek öncelikle bunu bilmiyorum . ve benim dolgun dudaklarım var . bazılarında yok . psikolojik olarak biraz kötü durumdayım :(

Güncellemeler:
yanlış anlamayın kesinlikle evlenmeden önce yapmicam . evlenicez o yüzden sordum .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vajinada dolgun dudaklar herzaman hoşuma gider erkegin penisini sarar o dudaklar oral seks yaparken hafıf acarsın böyle pembe dudaklara aşagı yukarı dilini koyup oynatıp sonra o dudakları agzına alıp emmek cok zevklıdır arkadaşlar vajına cesitlerinden bahsedyım bıraz anlayacagımız halk diliyle sögüt yapragı gıbı ınce olanlar vardır bu şekilde iç dudaklarıda görme sansınız vardır şekil olarak dut yapragı gıbı bıraz geniş etli olanı vardır bu ceşitte sadece dıs dudakları görebılırsınız çınar yapragı gıbı olan vardır kı bu kilolu bayanlarda olur baya bı etlı ve geniş olur göruntusu birsey görme şansınız yoktur birde ayva yapragı gıbı hafif geniş ama kısa yanı toparlar benım tercıhım bu ceşittir girmeside yalamasıda harıkadır..( haydar dümen okursa intıhar eder valla:))

Erkekler Ne Diyor 34

• dolgun olması güzeldir zaten ilkmiş nerden bilecek ne kadar çeşit olacağı zaten

• Kızım ilerde pişman olacağın şeyler yapma.

• herif beleş damı bulmuş niye begenmesin.beleş dam mamdan tatlıdır.

• dolgun dudaklı çok iyi bence..

• Dolgun dudaklı vajina iyidir, aslında yatağa girdikten sonra karşında dünya güzeli de olsa hiç farketmez yüklen gitsin :))

• Vajinasının şeklinden çok,düşüncelerinin şekline bakarım.

• Yeter ki sevdiginim olsun

• Sevdigim bayandan Benin icin vajinanin seklinin onemi yok

• bence vajina dudaklı olmalı çünkü çok tahrik edicidir .dudaklarının kalınlıgı çok güzel bence

• begenirse ödülmü verecek : d

• takma güzelll

• Kendine özen göster ve mutlaka dudaklarını kullan..

• erkek böyle şeylere hiç dikkat etmez...boş yere hassasiyet gösteriyorsun...kılına tüyüne,vücuduna,kilona dikkat et.temiz bakımlı ol tamam...vajina yapısı falan boşşş şeyler...gereksiz...erkek ilgilenmez bunla..

• Öncelikle evlenmeden önce yapmıycak olmana sevindim, umarım sözünde sadakatli olursun...Soruna gelince...Vajina şekli hemen hemen aynıdır...Normal, ve sarkık olarak 2'ye ayrılır...Sarkık vajina, görsellik olarak belki bazı insanlara hoş gelmeyebilir ancak hiç bir Erkek yada Bayan evlendiği insanın cinsel organı ile alakalı rahatsız olmaz...Önemsemez bile...Yani beğenmeme söz konusu değildir...O yüzden, rahat olun ve korkuya kapılmayın...En önemlisi fiziğiniz nasıl olursa olsun, kendi bedeninize güvenin...

• korkuyorsan ışığı kapat ya da loş ışık olsun

• vajina darlığı o deliğin dar olup penisi kavramasıdır. vajina dudakların dolgunsa bu kötü değil. olumsuz düşünme...

• günaha girme derim sadece

• temiz ve güzel koksun en cok ona dikkat eder dolgun dudaklar konusunu takma pek hatta emmek bile isteyebilir

• dolgun dudak güzeldir

• Kendini sen sevmez ve beğenmezsen kimse seni beğenmez... Herşeyden önce kendini sevmelisin... Erkekler şöyle vajinaları sever ama böylelerini sevmez diye bir kural veya istatistik yoktur... Her kadının kendi güzelliği vardır.Vajina darlığı senin fiziğinle ilgili bir durumdur. Ortalama vajinalar 3-4 cm genişliğindedir. ve bu erkeğin zevk alması için fazlasıyla yeterlidir...Kendini kötü hissedeceğin tüm düşünceleri kafandan silip, erkek arkadaşınla geçireceğin güzel dakikaların hazırlığını yap...

• Evlenınce girersiniz ilişkiye. Zamanı gelmeden yapılan işler başına büyük belalar açar. Anan baban o kadar büyütmüş seni elin bilmem neyiyle ilişkiye giresin diyemi .Kendine acımıyorsan onlara acı bari ...:(

• Vajına dudakları penisi güzel kavrar ve vakum etkisi yapar. penisi çepeçevre sarar.. bence hiç telaşlanma.

• önemli olan içine alması. sorun yapmamalısın.

• neyden korkuyorsun ilişki ye gimekten mi korkuyorsun toksa sen onu mutlu edemicek misin diye korkuyorsun önce sen bunu söyle

• şey buldu begenmemezlik yapıcak birde merak etme direk dalıcak sana

• çoğunun düşüncesi nefes alsın yeterdir.o yüzden seni senin beğenmen lazım başkasının değil.

• Şeklinimi değiştirecen niye soruyorsun.Misafir umduğunu değil bulduğunu yer boşver.

• dudakların dolgun olması bana itici gelir ama arkadaşının hoşuna gidebilir bilemezsin..ben pembemsi vajinalardan hoşlanırım

• pembe zaten ... ama ya dolgun sevmiyosa diye ... :(

• bunu sorun yapıp da farklı sorunların doğmasına neden olma.. bu korku o an tedirgin olmaana sabep olabilir erkek arkadaşın tedirginliğine başka şeylere yorumlayabilir vs... tedrginliği üzzerinden at bi insanı sexy gösteren kendine olan güvenidir

• farketmez şekli kadın güzelse 2 3 çeşit vajina var hepsi güzeldir kadın güzel değilse vajina yerinde gül dursa anlamı olmaz. ben siyah renkli sevmiyorum yalnız oral yapmam öyle bişeye ama başka herşeyi yaparım zevkle

• dolgun olsun diye yanıp tutuşanlar var onu dert etme. vajina darlığı içerinin genişliği işte.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• Görmesiyle titremesinden beğenilere sıra gelmez

• ilk ilişkisinde senin vajinana bakmaz deliği arar durur :)

• canım dolgun dudak derken vajina dudaklarındamı bahsediyorsun.eğer oysa sorun yapma birçok erkek hoşlanır.

• kadının yüzü senin gibi olsun başka bişeye gerek yok

• Öncekileri Göster
    • o zaman neden bu zamana kaadar bekarsın :D

• ortalık geri kafalı erkek kaynadığından bekar kalmayı kendim tercih ettim.ikincisi benim organımın dudaklarında bahsetmiyoruz.kafan sadece oraya çalışıyor olduğunda anlayamamışsın...

• ehehehe alakasi yok. disardan vajina darligi anlasilmaz. her bakirenin de dardir diye bir olayi yoktur. annene sor bence. genetik bisi sonucta.

Yükleniyor...