Erkekler nelerden hoşlanır?

-Kalın bacaklı kızlardan mı? link

-ince bacaklıı kızlardn mıı ? link

? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bacağın ince kalın oluşunu sen söyleyince fark ettim. Demek ki benim için özel bir çekimi yokmuş... Bacağa gelene kadar hoşlanılacak çok şey var bence.

Erkekler Ne Diyor 37

• kalına severim incede yalnız ayaklarından dolayı ince bacaklıyı tercih edderdim

• Başkasını bilmem ama ben bacaktan çok kadında kalçaya bakarım.Yuvarlak ve dışa doğru çıkık olmalı.

• kalın

• inceeeeeeeee

• Yeterki kılsız olsun.Tabi ele de gelmesi lazım

• birinin baldırını göstermişsin birinin dizini. alakasını anlayamadım?

• popo yuvarlak ve sert olsun yeter :)

• İlki favorim..

• Öyle çöp gibi bacakları olmayacak;şişman gösteren bacakları da olmayacak.Ortası yani.Ama baldırları kalın ayak bileklerine doğru incelirse o süper olur.

• benim tercihim dolgun kalın ve biraz da uzun olmasıdır.ama en önemlisi ölçülü ve orantılı olması vücuduna göre. beyaz pürüzsüz ve selülit de olmayacak tabi.

• ince ince ince

• Hiç bu gözle bakmadım

• herşeyden önce ikinci linkte gönderdiğin bacaklar gerçekten kötü görünüyor. ince olmasının dışında da bir çirkinliği var. birinci linkteki çok da çekici sayılmaz. al bu resme bak link ideal kadın vücudu. herhangi bir yeri için nasıl olması gerektiğine bu resimden yola çıkarak karar verebilirsin :)

• bacaktan önce meme var.ufak olması.dudak war emerim yaların popo war kıvırta kıvırta gıdrler off off ne guzel.. sonra bacaklar sutun gıbıyse off yemede yanında yat..göbegini yerim onların bn.bide bel dekoltesi yapıyolar cok guzel ya. sacları uuzunsa memlerını yanına gelır bıde mukemmel... frikik bile verırler bazen cok guzeller

• herşeyden önce aklı olsun :)

• Kurbanlıkmı seçiyoruz yahu insan olsun :)

• tabiki de kalın :) e peki sen ince penisten mi kalın penisten mi hoşlanıyosun :)

• çok kalın olmamakla birlikte evet kalın :)

• kalca dolgun, bacak kalın ve uzun, bilekler ince

uzun bi bacak yoksa ortada kalın bacak olmasada olur:)) ince en azından bacak boyunu uzun gosterir

• çok hoş bi kız vardı çok güzel ama bacakları çok ince götü çok küçük yanaşmadım kıza.

• ERkek bacaktan cok göze bakar kahverngi yada siyah olana

• ozaman peki :)

• yani renkli gözlü erkeklerin cogu siyah yada kahverengi gözlere bakar demek istedim aslında.

Erkekler yazmamalıydım :p

• aa neden evdemı kaldım:(

• Öncekileri Göster
  • bu iki resmi karşılaştırırsan tabiki 1.link ama hadise iyidir mesela kalın bacağa örnek olarak ince bacakta şimdi aklıma kahlo geldi mesela onun gibisi iyi olur.

• bacağın taşıdığı kişi daha önemli sanırım

• dolgun kalcalardan ne bacağıymış

• Evet sana sana sana hepinize be. Rezil iğrenç yaratıklar. Hiç mi insanlık yok sizde ha? Nedir bunlar ha nedir? Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? Onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. Onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. Aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. Hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz

• Herkese bunu yazmak zorunda mısın :D

• bu kadar kızcak ne varmış cozemedım

• Hababam sınıfıııııııııııııı:D Neydi o çalışkan elemanın adı?

• Öncekileri Göster
  • o birinci linkteki kalın mı şimdi :)

• ne alakası var :)

• Senin gözün yükseklerde allah doyursun

• ayıpsın kız olsun yeter bile...

• zayıf kötü bi kere erkek avcunu attığı zaman dolgunluk bekler tak tak kaval kemiği çarparsa gitti bi kere yani...ama üst basen kısmıda çok yanlara taşmıcak üst bacakta kıvamında olacak;-)bizim mahallede bi teğze vardı

"bir bacaklarınin üstü birbirine değen kızden

iki götü yere yakın olandan hayır gelemz" derdi artık nasıl bağlıosa:-)

• dolgun olması lazım :D

• ikisi de abartı olmuş bunların ortası olmalı:)

• Seveceğim kadını hiç bacaklarına göre sevmedim... sahip olduğu bacak ona yakışıyordu...

• ben zatn bacaklara bakıp sevin demiyorum..sadece bir soruu..!

• kalınla orta yapıda olanlar ayrıca güzel ayakları olanlar 37-38 nümara

• nefes alsın yeter :D

• tabıkı kalın

• seninkiler nasıl yaw bakalım ölçülümü :)

• herzaman ortasııı :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok ince çok kötü duruyor ya ortası ideal bence

• simdi bacim bacak dedigin yukari dogru duzgunce genislemeli. bilekler ince olmali. dizler minik olmali. ve genis kalcayla sonlanmali. ust bacagin arka tarafi da biraz ele gelmeli.

• :-)

• bu sorunun cevabı kahlo2 gibi olmalıdır .

• kendi vücudunu iyi tanıyosun ;)

• kim kalin bacak sever ki

• kalın bacak böyle olur link

ince bacakda böyle olur link

ikiside abartı kalınlar kütük gibi duruyor

• kalın olan çok tatlıyms

• Ben araştırdım P*rno yıldızlarindan hoşlaniolar :D profil fotomdaki gibi olanlardan :D gicikliğine onu koydum :D

• hadise bacakları gibi olmalı hatun dedıgın :D

• +9999

• iyi bakıyorum zaten :)

• yok daha neler ya hadise hiç iyi değil yapmayın kızlar. bacak jennifer aniston da var iyi bakın.

• kalnlk anlyaşınız hadise gibi mi yani :)

• he tamam o zaman: D ince bacaklılara yer yok :)

• Aynen :D

Yükleniyor...