• Sor
  • Bence

Hangi ülkenin erkeklerine bayılıyorsunuz?

Erkekler Rus kızlara bayılır.Aslında bu medyanın bir söylemi.Erkekler bunu sorgulamadan kabul eder, çünkü Rus kızlar gerçekten de çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
Benim favorim Yunan ve İspanyollar :)

En İyi Görüş

• rus kızını ne yapayım ya. birde bayılıyormuşuz :D guzelim Türk kızları varken benim dilimi bile bilmeyen kızı ne yapayım :P

• kendini beğendirme çabaları vol.1

• Öncekileri Göster
    • Ruslar sarışın sayılmaz ki..

• sayılmaz mı :) geneli sarı..

Erkekler Ne Diyor 23

• insan ep yakınındakini göremezmiş!

• Estonyalılar hoşuma gidiyor ama gördüğüm en güzel kız Aruba'lıydı..

• İtalyan ve İspanyolların bariz bir yakışıklılığı var. Adamların hakkını vermek lazım. Bir de Sırplar. Spartaküs gibi dolaşıyorlar ortalıkta.

• Abartma istersen :) İspanyollar tamam, ama Sırplar spartaküs gibi falan değil.. :D

• rus kızlarından hiç hoşlaşmam

• çünkü hiç biriyle tanışmadın

• :):) ortamımı çok iyi biliyo gibisin ?

• kız dedin mi ben polanyayı tek geçerim erkekleri bayanlar söylesin

• kadınlardada erkeklerdede litvanya

• Dünya erkeklerine yan gözle bakmıyoruz Hepsi dünya ahiret bacımızdır :D :D :D

• Tum milletleri barindiran bir yerde yasiyorum yurtdisinda. Dunyanin en guzel kizlari diye birsey yok, her milletin kendine has guzelleri var. Ha kimde yakisiklikik-guzellik daha yaygin derseniz o baska. Beyaz Ruslar guzel kizlarda, erkeklerde tabi ki Turkler. Millet kafayi ciziyor bizim dizilerdekilere naaber!

• yerlisini bukdukta rus kızı kaldı :D hey Allah ım yarabbim ya :D

• İğrenç yaratıklar ;-(

• "Aşk Rehberi" filmini izledikten sonra Yunanlardan vazgeçtim zaten.Bakalım İspanyollar'dan ne zaman vazgeçeceğim? Bence her ülkede güzel de var çirkin de var.Bir kere Moskova belgeseli izlemiştim.Hiç böyle çok güzel kızlar görmedim.Demek ki güzel olanlar medyada yer alıyor, Türkiye'ye geliyor.Bilemiyorum yakından görmediğim için fazla.Yabancı olarak Türkmenistanlı, Afrikalı, Afganistanlı ve Amerikanlarla tanıştım sadece

• sünnetsiz herifleri napacan be

• Kızım Türk'ün ayak basmadığı bi memleket var mı he?Bunların hepsini bi ölçüde zamanında Türkleştirmişiz biz zaten.Bazıları inkar eder orası ayrı mesele.Yani dolayısıyla dünyanın neresine gidersen git illa ki bi Türk geni yakalarsın:D İtalya,İtalya diyorlar bazıları.Bir yerde okuduydum.Ama tam hatırlamıyorum.Bizim Türkler,zemanında İtalya'daki kaleleri fethediyorlar.İtalyan erkekleri şehirlerden dışarıya çıkartıyorlar ve şehirde geride kalan arvatları dıııt.. ;P anadın sen onu:DTabi dergide böyle anlatılmıyordu bu herhal.Ama bende bıraktığı izlenim o olmuştu.Bu ayrıntıyı da yazmalarına şaşırmıştım hatta.Yani kısacası kaçacak biryer yok:D

• :D

• Çekici olmak tek neden değil..Birlikte oldukları erkeğe çek değer veriyorler..Asla kaprisleri yok...yeterki sevsin..Kov yine gitmez..Sefil perişan ol bırakıp gitmez...bizim kızlar rahata çok düşkünler.Yüzde 99 u zengin erkek peşinde koşarlar..asla paraya kıymet vermem derler...yalan... para bitti aşk bittiii..

• ukrayna, rusya, beyaz rusya, başı çekervenezuella, hollanda ,japonya, orta ama bu bir gerçek ki iskandinavya ülkelerinin kızları bu dünyada Allahın en güzel yarattığı kadın cinslerindendir eğer bu tip kadınlar bizim ülkede olsaydı türk erkekleri %98 türk kızlarıyla evlenmezlerdi hepsi evde kalırlardı:) ama dünyanın şimdiye kadar en güzel kızları hep ukraynadan çıkıyor güzellik yarışmasında ise venezuella:) moğol, çin, biraz japon, kore , vıetnam, bu yerin kadınları kızları hiç çekici değil erkek gibi :) bakınca kusursuz görünen ukrayna ve rus kızları :) kızlar şimdi duyarsa kıskanmasın :)

• Sen nediyorsun:))Ne medyasi? Yemin ediyorum hayatimda gordugum en guzel kadin rus idiaklima geldikce icim titrer

• Türk erkeği

• Japon Kızları (güzelleri cok güzel çirkinleri berbar) > Yunan kızları > Ruslar..not : eklemek istediğiniz varsa büyükten küçüğe doğru sıralayınız lütfen :))

• 1.Rus.2.Rus 3.Rus :D hahayt

• Öncekileri Göster
    • Tek o değil ki.Yabancı erkeklerin, diğer kadınlara beslediği gizli bir hayranlık yok.

• onlar aşkı yaşamayı bilmiolar ya.. hafiften hoşlanıolar hemen soyliolar sevgili oluolar ama gerçek bi aşk bile yok hepsi şıpsevdi

• rus kızı hikaye kardeşim iyi seks yapıyor olabilirler ama 10 yaş yaşlı görünüyorlar ne yapim ben yaşlı görünen kadını jigolomuyum bana çıtır çıtır hatun gerek seksi kötüyse alışır öğrenir

• Yok be prenses... Türk erkekleri daha çok Norveç gibi kuzey ülkeleriyle, Avustralya ve Yeni Zellanda gibi okyanus ülkelerinin kızlarına bayılır... Bu yanlışı düzeltmek için cevap verdim...

• mmm bilemedim şimdi.. yunanistan diyoruum

• Düşüncelerimi okuyorsun :)

• siz kaçın ben oyalıyorum

• bende yerli malı diyorum :D

Kızlar Ne Diyor 14

• Norveçli ve İsveçli erkekler favorim :)) bir de İtalyan diyeceğim yakışıklılar sadece ama olsun :)

• İtalya'da pek yakışıklı tip yok bence :)

• Akdeniz çekiciliği var onlarda sıcakkanlı ve sempatikler,bazıları da çok yakışıklı :)

• İtalya

• İtalyanlar hoş geliyor biscolata sağolsun .Sevmediğim Almanlar.

• kocam japon olduguna göre japonya kuzum :D asya diyelim :D

• sen evlimisin be

• Öncekileri Göster
    • inanmam yetmez o sana :D

• ben sana yeterim simdi scatrojjj :D terbiyesize baglama kuzum bak kuzu muzu tanimam muzu basarim :D ictigim cok belli oluyor ~ neyse sallayin :D serefe herkese bir Becks benden

• Kesinlikle yerli malı ama eğitimlisinden tabi ki :)

• 100 % yerli! ve mutlu link

• Öncekileri Göster
    • Eyvallah

• helal sana cwdarker

• Yabancı erkekler ile örf adet uyumsuzlukları yüzünden uzun süreli beraberlik yaşamak oldukça zordur. Dengeler zor oturur. Yurt dışından akın akın kızlar gelip akdeniz sahillerinde Türk erkeklerini bulup onlardan hamile kalıp ülkelerine dönerken bizlerin bunu dışarıda araması gereksiz. Türk erkeği iyidir. Bir çok dünya ülkesi erkeklerinden daha az kaypaktır :)

• yunanistan,isveç ve brezilya

• yunanlı erkekler Türklerin aynısı zaten.. ve türk erkekleri onlara bakarak daha kibar..

• aynı değiller yunanistana gitmişligim var oralı oldugumuzdan dolayı yunan erkekleri uzun boylu olur :) ela gozlu ve esmerler de var bayağı

• Uff :) :*

• her ulknn cırkını yakısıklısı var tabı de çiğ sarıları sevmem ispanyollar karızmatık .d.d.

• yerli malı yurdun malı herkez onu KULLANMALI :)

• öpüldün pelin..brawo

• ulkesine gore degil tipe gore bayilirim ben

• Bazı Amerikan erkekleri.

• "Bazı" Örneğin Chuck dizisindeki Chuck ve Bryce.İki yakın arkadaş fantezisi :)

• Onlar ve bir de Brendan Hines <3

• <3

• yunanlar da ispanyollar da turke benziyor gencler yapmayin.

• Vücut olarak pek benzetemiyorum :D

• bacim demekki sana cirkin fizikli erkekler denk geliyor. turk ispanyol yunan farketmez yani. arti yunanlarin kulturu de bizimle ayni. kafayapisini seviyorum dersen. gene hataya dusersin.

• kibar olsun nerede nasıl davranacağını bilsinde bizim olsun...

• ispanya

Yükleniyor...