Bayanlarda cinsel ihtiyaç kaç günde bir olur genelde?

Erkeklerde nerdeyse her gün oluyor.. Ya bayanlarda? :))

Güncellemeler:
Ve ilişkiye girmeden en fazla kaç gün veya hafa dayanablrsnz ? :)
Bu sorum.. Sexi aklından geçirmeden ne kadar durur değil.. Yapmadan ne kadar durur :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler daha çok istiyor diye bi durum yok siz nası ihtiyaç duyuyorsanız biz de ihtiyaç duyuyoruz. fakat bunu da ulu orta belli etmenin alemi yok irade meselesi :)

• çok seksi bi cevap bu..

• Nası durduralım abi.. içinde nikotin mi var ne.. Bağımlılık yapıyo bu meret :)) .p

• isteseniz siz de durursunuz da işinize gelmiyor :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Aldığın uyarıya bağlı bişey bu. Herhangi bir uyaran yoksa öyle bişeye yok. Yıllarca sevişmeyebilir bir kadın. Erkek gibi 7 saniyede bir aklımızdan geçmiyor...

• hiç istemiyorum

• her gün isterim

• Ayda bir arzular artar. Üreme, yumurtlama dönemi. Ama erkeklerdeki gibi sapıkça şehvet duyguları ile değil. Şehvet yatağa girdikten sonra başlar.

• Aynen.. Nedim'e katılıyorum :(

• erkeklerin hepsinin duygularını sapıkça görmen üzücü...

• "erkeklerdeki gibi sapıkça şehvet duyguları ile değil" bnce bu cümlen yanlş olmuş.. çünkü erkeklerin hepsi sapkça şevhet duyguları ile ypmaz.. sadece daha dayankszdır.. bu yani.

• libidosuna göre değişir ancak seksten nefret etmesine sebep olacak bir sorunu yoksa kadın da pekala her gün yaşayabilir.

Erkekler Ne Diyor 10

• libidosuna bağlı...

• bende hergün oluyor

• sex insanın bir şekilde her an aklında dır,ama yapmadan durmak kişiye göre değişir,mastürbaston da soruna dahilmi?

• yok mastrbasyn dahil değil :)

• benim hatun 1 gün bensiz duramaz ..bu durum doğal mı

• her an olabilir ama haftada 2 ideal erkekte

• libido cinsiyetten bağımsızdırama tabi kışkırtılmış erkeklik, bastırılmış kadınlık konusunda yorum yapmayacağımayrıca seks yada sevişmek iki taraflı, partner yoksa yapamazsın haliyle, varsa da iki taraf içinde eşittir durumlar, genelde

• Kafam karştı.. Braz daha açsan ? :))

• seksin kadın erkek farkı yoktur,unutma seks i karşı cinsle yapıyoruz,yani tek taraflı değil,sadece bizler cinsellik konusunda şımartılmışız,onlar bu yüzden daha usturuplu duruyorlar,ama zannetmeki bizden daha eksikler bu konuda,hatta fazlaları var bu konuda diyebilirim.

• Hıım ama genel olarak baktıımızda onlar bizden katça daha fazla dayanabliolar..

• Yapmadan 87 gün 3 saat 12 dakika durabilirler ortalama

• Bu hesaba nasıl ulaştın ? :)

• bayanına göre değişir sevgili seçerken sormak lazım azgınmısın kız sen :)))))

• kendisi kaybeder :)

• Azgınsa bile değilim der :)) .p

• Bayanlarda her saatbaşı olur o istek.

• Hıım anladım Tşk :)

• İradeleri de kuvvetli işte bünye meselesi.

• Ama bi kadın, erkekten daha çok sex yapmadan durur.. Her saat istekleri oluosa bu nasıl oluo ?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...