Sürtünme yoluyla kızlık bozulur mu ?

yardımcı olursanız sevinirim arkdaşlaar :)) bekliyorum cevaplarınızı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• ya ne fark eder.senin hayatını bir zar mı belirliyor.cinselliği yaşıyorsan zaten baki,re değilsi,n demektir

• hiç kimseye güvenemiyorsan uzman tv ye gir orda cevabını bulursunn

• penis vajinaya girmediği sürece bozulmaz.ama yine de dikkatli ol kazayla vajinana girerse zar esnek değilse bozulabilir

• bozulur bnce sonuçta az olsa vajinaya giriyor

• ben bozuyorum hatta dokunmadan bile yaparım bu işe :)

• kızlık zarına sürtünmeyle evet bozulur

• bi şeycik olmaz:))) emin ol...son kararım...dalga geçmıyorum

• ecemcim merak etme hiçbişey olmaz. hatta çok da ayrı keyfi vardır.biz de gençken çok yapmıştık kız arkadaşlarımızla

• yaptıgımdan değil sdce ögrenmek istedim. herseyin zamanı var. genede saol (:

• sürtünmeyle birşey olmaz.penisin içeri girmesi durumunda kızlık zarı bozulabilir

bazılarında ise bu zar esnektir.penis girse bile bozulmayabilir

• bir kobranın üstünde sürünüyorsan her an sokup hamile bırakabilir diğer türlü çok düşük bir ihtimal

• Mast. yaparken bozulmuyorsa sürtünme ile de bozulmaz ama sürtünme esnasında kaygan vajinadan içeri bir dalarsa penis geri dönüşü de olmaz bunun.

• Nasıl sürtündüğüne bağlı :D

• mağaraya biri girmediyse kolay kolay bozulmaz

• bu soruları soranları yaşları kaç merak ediyorum :)

• niye tersliyorsun ki onu anlamadım :) neyse konuya dönelim bozulmaz .. ama sürtecem diye yanlışlık olursa orasını bilemem :P

• sanane. ögrenmek şuçmu. cevap vermek zorunda değilsin.

• bozulmaz :)

• hayır ama zarın ne kadar hassas olduğunuda bilemem

• Hayır masumluk bozulur.

• içine girmediği sürece,sadece sürtünerek kızlık bozulmaz.

Kızlık zarı,vajina içerisindedir.Bozulması için penisin içine girmesi gerekir.

Relax ol.

• bu kadar ahil bir toplum oldugumuza inanmak istemiyorum.

• olmaz heralde o kadar hassas değil

Kızlar Ne Diyor 5

• Sizin sürtünme dediğiniz farklıysa bilmem normalde bozulmaz

• Vajen girişine birşey sokmadığın sürece bozulmaz

• sürtünme yoluyla nasıl oluyo ya onu anlamıyorum?

• sürtünme yoluyla insnalar 9ar doğuruyo ne kızlık zarı bozulmasından bahsediosun sen :D :D :D

• Sürtünme ile ateşleme olursa penis o ateşi söndürmek için içine dalar ve gerekli sulamayı yaparak ateşi söndürür . Öyle durumlarda kızlık zarı kalmaz :)

• :))

• senin bu yorumundan sonra bu kız ya sürtünmekten artık vaz geçer yada tam sürtünür sonra içinde patlatır :)))))))

• bilimsel calışman harikaymış

Yükleniyor...