• Sor
  • Bence

Uykunuzdan orgazm olarak uyandığınız oldu mu?

Kızlar sorum size :) bende oluyor ve hiç bitmesin istiyorum :D

Güncellemeler:
Sorum kızlara beyler.Size değil!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kızlar da rüyalanır erkekler de bu normal bir şey... Vayy bee en son ne zaman kamyonu devirmiştim hatırlamıyorum :D Ne günlerdi o gençlik abaza günlerimiz :)

Erkekler Ne Diyor 15

• soru var dediler geldik tuhh bize degilmiş üzüldüm yahuu

• walla bi kez taaam boşalırken uyandım ama tutamadım saldım gitti :) ama hakaten çok süperdi

• heeee habire beyler cevap veriyo ne iş...

• Uykuda orgazm olmayı şöyle açıklayabiliriz. İnsanlar 4-15 gün arasında eğer hiç boşalmassa sürekli horman sıvısı arttığı için taşma yapıyor buda uykuda boşalma şeklidir prof.lar böyle diyor yalansa uyarın :D

• Ama Çok pis oluyor ya kilot milot hepsi sperm oluyor sevmiyorum ben .d ama çok zevkli oluyor.

• Uykunuzda hamile kalarak, çocuk doğurarak uyandığınız oluyor mu? :)

• evet ben rüyakeyden 2 kere orgzm oldm ve yatak artı boxerim hep sperm olmştu ama zevkten uçtm ama rüyada orgzmda daha çok sperm geliyo

• nasıl bir hayal gücü bu

• yakında soru kalmayacak zaten, dert etme

• rüyada orgazm anı güzel oluyor ama hiç mantıklı bir rüya görmedim erotik içerikli. hep saçma sapan.:)

• bırınımı hayal edıp yatıyorsun

• gerçekten rüyadaki daha güzel oluyor

• gel gizli gizli türküsü sana armağan olsun

• yo sen *.D

• çünkü sen de erkeksin kendi kendini tatmin ediyosun:) karşında anadolu çocugu var bee sorusu kızlaraymışşşş...

• soruyu açıktan sorsak abaza kız oluyoruz,gizliden sorsak erkek oluyoruz.anlamadım olayı gitti.kime yaransak anlayamadım.ne istiyorsanız onu düşünün yapcak birşey yok.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hatunlarda rüyalanıyormuş hımm ilginç. Bende olmuyor eksik hissettim.

• bende ilk defa duydum :D enteresting

• Öncekileri Göster
    • fazla şeker atma düz duvara tırmanırsın :))

• ben bir erkek olarak bende de birkere oldu bazilarinda ayda iki uckere oluyormus hayret neden acaba

• kasılmalarda mı oluyor.. yok artık rüyamda cinsel ilişkiye girdiğimi gördüğüm oldu ıslanarak uyandım ama orgazm olmadıgıma eminim. çünkü çok farklı bişi orgazm...

• kasılmalar orgazmın ta kendisi

• Öncekileri Göster
    • ;)

• işte diorum ya o kasılmaları uykuda nasıl yaşayabilir bi insan uyarımki ben öyle bi anda...

• rüya yetmez bana yok olmadı hiç:)

• =)

• :)

• Gerçekci şekilde bir defa oldum bir daha olması için yapmadığım kalmadı ama olmadı :D

• :D ben hiç aklımda yokken oluyorum böyle :D bilinçaltım rahat bırakmıyor sanırım :D

• 2 hafta sık kendini. 15. gün olursun yatmadan önce biraz erotik takıl ama rahatlatmadan uyu :)

• 1 hafta tut kendini sonra domates ye uyu...

• kızlar rüyalanmıyor sanıyordum ama birkaç hafta önce böyle bir şey oldu.hiç hoşuma gitmedi şahsen.

• nedenki?

• Öncekileri Göster
    • hmmmm ilginç geldi ama zevk meselesi sonuç da o da oluyormuş demek

• işte gerçeği daha zevki,rüyası o kadar değil.

• o değil de, uyandığımda öyle bir mastürbasyon istediği duyuyorum ki bazen!

• hiç olmadı ay merak ettim acaba bi sorunmu var bende :D yoksa çokmuşey yapıorum :D:D

• iyi bir kız olursanız belki rüyanızda orgazm olabilirsiniz :p :D

• çok güldüm::)

• =))

• evet yani cinsel içerikli rüyala gördüğümde oluyor uyandığımda bir bakıyorum bacaklarımı sıkmışım :)

• ben tam orgazm olurken uyanıyorum :) kasılmalarım olurken :) uzun zamandır olmuyo ya iyi oluyodu :D

• Öncekileri Göster
    • :D:D yok erken daha

• evet geldi zaten:)

Yükleniyor...