• Sor
  • Bence

Vajina nasıl yalanmalıdır ki partnerim zevkten uçsun?

vajinanın yalanması nasıl olmalıdır detaylı bir şekilde anlatır mısınız

En İyi Görüş

• Dondurma gibi :D

• dondurmanın kanatları yok ama :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Dil ucu ile ve seri hareketlerde oval şeklinde

• Sert emme sakin onu yapma asla yapma. Sadece can yakiyor. Birinin sacindan tutup tokat attigimi bilirim. Mal midir nedir. He bi de dilini deldir. Piercing cok acayip bisi. Bi de unutmadan isiran var lan. Manyak midir nedirler. Ha bir de clitorise cok kitlenme bence. Ben cok rahatsiz oluyorum mesela. İc dudaklarin arasi daha zevkli. Bi de parmaklarini kullan arada.

• işte bu ya..klitoris manyağı olmayan bir hatun...zevk alıyosunuz diye o küçük zıbırı yalamaya çalışmaktan imanımız gevriyo..tebrikler.

• Öncekileri Göster
    • Kaçırdın çocuğu :)

• kaçadım hado:/ çok şey ıstıyor..

• öyle hemen olaya girme.kasıkları yalayarak başla ama yavaş ol.sonra klitorisi küçük dil darbeleri atabilirsin zaten sen bunları yaparken ıslaktıktan aldığı zevki anlarsın.sonrada hızlan yala dokun yap işte bişeyler.içgüdüsel gelişir zaten

• mrs. freud says :D

• Öncekileri Göster
    • bide kabul etsen keşke :(

• Klitoristin emilmesine ne dersin.Bunuda eklemek gerekir bence

• sakal makal olmamasına dikkat et. Hızlı değilde yavaş hareket etmeni öneririm.

• arada bi dilinle yaptığın git geller kızı uçurur

Erkekler Ne Diyor 5

• ozellikle klitoris bolgesinde dilini gezdir ve islanan yerlere hafifce ufle cildiracak

• vajinayı yalamak için önce boyunlardan dudaklardan başlayarak gögusler göbek ve kalcalar kasıklardan vajınaya in ama dırek hemen vajınayı ellerını acık klıtorısı ortaya cıkarıp emmeye calısma önce üzerınde dılınle daireler cızerek yala ve sonrasında giriş yerıne dılını koyup yukarı aşagı yalamaya başla ve iç dudakları hafıfce agzına alıp em ve gırıs yerıne dılını ara sıra sokmak için zorla ve cık kılıtorısten iç dudak arasında dılını oynatarak yala takı dilin yorulana kadar zevke geldıgı zaman parmagınıda gırıs yerıne koyup dılınle dudaklarının arasında gıdıp gelırken parmagında içine gırıp cıksın zevkten partnerınız ucar

• cliti yalican yutcan işte aga.ısırcan arada da az az.snra yürü git :D

• öpüşür gibi

• ucuna hafif hafi dilini degdireceksin. o zaten uçar

Yükleniyor...