Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Adet döneminden bir hafta önce cinsel istek neden daha fazla olur ki?

Adet döneminden bir hafta önce cinsel istek neden daha fazla olur ki? O dönemde sanki duraksız sevişebilecek kadar istek geliyor, nedeni nedir?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• muhtelif hormonların zirve yapıyor bir yumurta daha ziyan olmadan önceki son treni yakalayasın diye:)

1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• adet edinmişsindir bence :)

0|0
  • Adet öncesi sendromunda (PMS) libidonun değişmesi, PMS'te görülen yaklaşık 200 etkiden biridir. Bazı kadınlarda libido artarken bazılarında da azabilir. PMS'in meydana gelme sebebiyse henüz net olarak bilinmiyor.

0|0
  • bence kendini serbest bırak ve o anın tadını çıkar

0|0
    • malesef sevgilim uzakta o yuzden çıkartamıyorum :)

• hormonlar

0|0
  • adet döneminden önce ve sonra istek çok fazla oluyormuş uzmanların yaptığı araştırmaya göre...

0|0
  • Bence psikolojik :) hani birşey yapamadıgın zaman onu cok istersin ya.yapamayacagını bile bileo yuzden cazip geliyordur :) sadece yorumum bu :)

1|0
    • yok adet olmadan yapabılırım aslında öyle böyle değil normal zamandan çok daha fazla istek doğuyor...

• o zaman hormonlarla alakalı östorojen mi progestoron mu neydi onlardandır:D

• hormonal birşey.. adet arefesi, yumurtlama dönemidir çünkü.. Allah yapısı üreme içgüdüsü ..bilimsel tek yanıtı bu.. arz ederim:)

0|0
    • teşekkür ederim:)

• :) sonuç gene aynı yere çıkıor yaniii yane o olayda tensel bır olay sevdiğimin teninde o olayı seviyorum onu istyorum.. o olmadıktan sonr ao olayın bende de anlamı kalmıorr

• ya arkadasım sende nasıl bı rahatsızsın ya..adet donemıne yakın.. mart kedısı gıbı dama cıkan sensın.. denedınde randımanmı alamadın nedır.. yoksa benmıyım arzı boynuzunda tasıyan öküz.. nedır bu kuantum fiziğinin . klasık fızığe dıjıtal yansıması.. matrıx demıyız bırader..ne ıs yapıyor senınkı kamyon şöförümü?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hormonlar tavan yapar, hatta regl oldugundada aynıdır..

1|0
  • Adet dönemi zamanında vajinada kan dolaşımı hızlanır bu da cinsel arzunun artmasına neden olur:D

1|0
  • hormonal bi durum :)

0|0
  • vajinada kan dolaşımı hızlanması ve hormoncukalrın zirve yapması :D ama ciddi farkediyo :d gerçekten

1|0
  • benimde adet dönemimden sonra cinsel isteğim artıyor neden acaba ./

1|0
    • tam tersi bazılarında önce bazılarında sonra oluyor sanırm benim bir arkadşımında sonrasında daha çok artyor.

• hormonlarla alakalı:)adet olmadan önce kendine hakim olmak zor gerçekten.)

1|0
Yükleniyor...