Adet döneminden bir hafta önce cinsel istek neden daha fazla olur ki?

Adet döneminden bir hafta önce cinsel istek neden daha fazla olur ki? O dönemde sanki duraksız sevişebilecek kadar istek geliyor, nedeni nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• muhtelif hormonların zirve yapıyor bir yumurta daha ziyan olmadan önceki son treni yakalayasın diye:)

Erkekler Ne Diyor 7

• adet edinmişsindir bence :)

• hahahahah :)

• Adet öncesi sendromunda (PMS) libidonun değişmesi, PMS'te görülen yaklaşık 200 etkiden biridir. Bazı kadınlarda libido artarken bazılarında da azabilir. PMS'in meydana gelme sebebiyse henüz net olarak bilinmiyor.

• hormonlar

• Bence psikolojik :) hani birşey yapamadıgın zaman onu cok istersin ya.yapamayacagını bile bileo yuzden cazip geliyordur :) sadece yorumum bu :)

• yok adet olmadan yapabılırım aslında öyle böyle değil normal zamandan çok daha fazla istek doğuyor...

• o zaman hormonlarla alakalı östorojen mi progestoron mu neydi onlardandır:D

• adet döneminden önce ve sonra istek çok fazla oluyormuş uzmanların yaptığı araştırmaya göre...

• hormonal birşey.. adet arefesi, yumurtlama dönemidir çünkü.. Allah yapısı üreme içgüdüsü ..bilimsel tek yanıtı bu.. arz ederim:)

• teşekkür ederim:)

• Öncekileri Göster
    • :) sonuç gene aynı yere çıkıor yaniii yane o olayda tensel bır olay sevdiğimin teninde o olayı seviyorum onu istyorum.. o olmadıktan sonr ao olayın bende de anlamı kalmıorr

• ya arkadasım sende nasıl bı rahatsızsın ya..adet donemıne yakın.. mart kedısı gıbı dama cıkan sensın.. denedınde randımanmı alamadın nedır.. yoksa benmıyım arzı boynuzunda tasıyan öküz.. nedır bu kuantum fiziğinin . klasık fızığe dıjıtal yansıması.. matrıx demıyız bırader..ne ıs yapıyor senınkı kamyon şöförümü?

• bence kendini serbest bırak ve o anın tadını çıkar

• malesef sevgilim uzakta o yuzden çıkartamıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Hormonlar tavan yapar, hatta regl oldugundada aynıdır..

• yok adet olunca normale dönüyor :)

• hmm :)

• Adet dönemi zamanında vajinada kan dolaşımı hızlanır bu da cinsel arzunun artmasına neden olur:D

• anladım teşekkürler:)

• hormonal bi durum :)

• vajinada kan dolaşımı hızlanması ve hormoncukalrın zirve yapması :D ama ciddi farkediyo :d gerçekten

• benimde adet dönemimden sonra cinsel isteğim artıyor neden acaba ./

• tam tersi bazılarında önce bazılarında sonra oluyor sanırm benim bir arkadşımında sonrasında daha çok artyor.

• hormonlarla alakalı:)adet olmadan önce kendine hakim olmak zor gerçekten.)

• :) aynen öyleeeeee

Yükleniyor...