• Sor
  • Bence

Erkekler ilişki sırasında nerelerinden daha çok zevk alırlar?

Erkekler ilişki sırasında nerelerinden daha çok zevk alırlar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dokunmayın bana huylanıyorum :))))Bence sizinle aynı. Pek fark yok aslında.

Erkekler Ne Diyor 38

• Boynuma dokunmasınlar yakarım:P:)

• giyimden bakışdan konuşmadan hareketlerden

• dokun ve sor. daha iyi anlarsın. her insanın ortak haz noktaları vardır ama sen özel olanları bir dedektif gibi bulabilirsin.

• tabikide penis...

• asıl önemli olan tek bir yer oraya odaklanırsan tamam

• boyun ve penis, ayrıca kalçaların veya göğüslerinde dokunduğun her yerinden

• bilmiyorum keşfedilmedi daha, inş ilerde eşim olursa keşfedecek, yalnız belden aşağımı (penis hariç) elletmem :D

• sen nerelerinden tahrik oluyorsun ya da senin tahrik olduğun yerlerden başka kadınlarda tahrik oluyormu değişmiyormu kişiye göre değilmidir e erkeklerde odun kalas ya da kütük olmadıklarına göre onlarında ayrı ayrı tahrik oldukları yerler vardır elbetsoruyu sorarken kendinde cevap vereydin ya sen nerelerden zevk alıp tahrik olursunotur sıfır verdim soruna

• kulak memesi :))

• soru açık soran gizli :) neyse erkeğe göre değişir kimi öpüşürken saçlarınla oynanmasını sever. kimi kalçasının sıkılmasını ister.

• penise dokunursan tahrik olrum tabikide :D

• Oral sex yapmaya başladığı zaman

• sen aktif ol da o daha da bişi istemez zaten :P

• :) sence?

• dokunduğun yere bağlı

• tantra diye aratın, okuyun, öğrenin...tüm erojen bölgeler...dudaklarkulakboyungöğüs uçlarıkoltuk altıkarın bölgesiiç bacaklarayaklarve malum kısım...

• Neresi kaldı başka :)

• abi gogüs ucları ne alaka ya :D kızda tamamda erkekte belli kurallar vvardır kıza memeni mi ...

• ben dudaklardan aldıgım zevk kadar hiçbir yerden almıyorum. yani dudaklar birinci sırada ikincici sırada kulak memeleri geliyor üçüncü ve dördüncücü sıradakiler de burada söylenmez diyorum

• Tabii ki göğüslerden.

• Penis, dudak ve kalçalarımdan.

• karın bölgemden ve bacaklarımla karın bölgem arasında yavaş yavaş dokunan bir el beni heyecanlandırır

• şeyime değmesinden.istemli istemsiz.göğüslerini değdirmesinden.

• dudak göğüs penis kalca

• sen

• karışık bir durum :D))

• kulak memesi gögüs bölgesi ve tabiki penisinden

• cinsellik düşünüldü mü o zaman aşk olmamıştır. seven öpmeye bile kıyamamalı

• ilişki esnasında ısırılmaktan ve öpüşmekten bizler çok keyif alırız fakat oral sex bu kategoriye girmioo oda ayrı bi zevk

• boyun emilimi, ısırma ve tırmıklanmak gibi çeşitli hafif acılı adana kebap

• yaa sırma falan diyonusda ya canı yanarsa kıyamam ki ben

• Sen kız olarak bunu merek edebilirsin. Çünkü siz kızların kendi vucudunuzda haz aldığınız bir çok bölge var ama bizde zevk almamızı sağlayan bir tek yer var. Onunla meşgul olunmalı, diğer bölgeler sadece aperatif olabilir...

• İstekli ol yeter. Sen yeter ki onu iste.

• Önemli olan, o ilişkinin anlam ve önemi. Sadece zevk için yapılıyorsa, vücudun hassas noktalarından alırsın ama gerçekten seviyor ve ihtiyaç için yapmıyorsan, duruma göre değişir. Önemli olan ilişki amacı bence.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...