Japon vajinaları neden hep kıllı

neden japon vajinaları hep kıllı prnlarda bi tane bile kılsızını görmedim

bu asyalılar temizlikten yana degiller mi yoksa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu tamamiyle kültür ile ilgili eskiden sadece hayat kadınları olan jp lar cinsel bölgelerini temizlerlermiş ve diğer kadınlarda kendilerini onlardan ayırmak için uzatırmış çünkü jpya da onsen denilen kaplıcalar çok fazla ve onlar toplu halde kaplıcalara girerler ve en önemlisi çıplak girerler bu sebeple de tüylerini uzatarak hayat kadını olmadıklarını bir nevi birbirlerine gösterirler açıkcası bunlar benim için geçerli sebepler değil ama Türk gibi düşünemezsin onlarda bizde anlamadıkları şeyler çok... ayrıca diğer ilginçlikte şu :onlar kıl tüyden nefret eder mesela kıllı erkekler çok iticidir göğüs bacak kılı vs.. yada koldaki kadın yada erkeklerin kılları koltukaltıda dahil hiç hoşlanmazlar

• bacağı kılsız erkeğin bacağının kadından farkı ne?

• aynı yorumu ben yapacaktım ama görünce yersiz olduğunu düşündüm... yinede bence iğrenç görünüyor ( daha doğrusu görünmüyor :) )

• hayır uydurmuyorum bilmediğim konular hakkında konuşmaktan hoşlanmam peki sen neye göre "salladığımı" düşünüyorsun ne derece araştırma yada bir japonla bu konuyu konuştunda bu kanaate vardın?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• japonlar sendende temizler inan bana. killi olmak kötü birsey degil. japonyada feminin olarak algilaniyor iste. hem killi kadinin kokusu tadi daha aromali oluyor kuzum.

ne o öyle cücük gibi tras olmaktansa daha iyidir :D

kültür farki

• :)) cücük gibimi :))) aromalımı oluyo

iyi teşekkür ederim

• bi çeşit fantezi olması gerek :D

• aynen öle

• walla ben erkek olsam şekilli mekilli hiç bi şekilde kabullenemezdm :) yaşasın kılsız tüysüz bi hayat :D

• ama gerçekten işe yarıyor

kıllara şekil verseler daha bi iyi olacak ama :))

Erkekler Ne Diyor 7

• japonların oralar dışında vücudunda kıl çıkmaz da ondan.

• iyyenç

• Bence kıllı daha iyi,daha güzel ve daha doğal.

• Çok açık bir kültür farkıdır bu.Açıklaması o akdar uzun ki googledan bulabilirsin :)

• napıcan birader pis japon kızlarını bizim mis gibi türk kızlarımız varken.

• yok la kıllarını keseriz :))

delikleri kapatıyo kıllar

• kıllı kıllımı yalıycan

• dudaklarını ayırıp ayırıp yalıcannn

• budizim ve konfiçyusculuk inanışların da insanın saçından başka herhangi bir vucut kılını kesmesi hoş karşılanmaz tabi bu modern dönemde pek mümkün olmadığından en azından en mahrem bölgelerinde kıl bırakırlar ayrıca bunu yapan sadece japonlar değildir esas olarak ve en çok çinli bayanlar yapar bunu sanıldığının aksine japonyada bu pek yaygın değildir

• üçgen şeyli derler onlara :))

• pislik insanlar. Kör dövüşü yapıyolar :D

• evet gerçekten belli bir şekilde çıkıyor kılları onların

çok ama dagınık degil

Yükleniyor...