• Sor
  • Bence

Neden bu kadar seks düşkünüyüz?

evet sorum gayet açık ve net arkadaşlar... Geneli erkekler oluşturuyor. Yolda gördüğünüz bir bayan için bile seks düşünebiliyorsunuz. Ama neden? ya pis mi temiz mi sağlıklı mı haram mı demeden nasıl bu kadar rahat olunabiliyor... Gerçekten "Nefes Alsa Yeter" durumlarına kadar geldi olay ata eşşeğe bile... Mideniz nasıl kaldırır? o derecemi gözünüz görmüyor kör oluyorsunuz?

Güncellemeler:
soruyu sadece rkeklere saldırı olarak anlamayın... genelde erkeler dedim ancak bayanlarda da var illaki nefsin ata eşşeğe kadar inmesi sorumun amacı NEDNE UB AKDAR SEX düşkünüyüz neden her ömüzüze gelenle sex yapabileceğimiz kanatindeyiz? hiç bi sağlık temizlik aşk yok ? lütfen yanlış anlaşılmasın bi saldırı yok. sadece NEDEN için açıklayıcı cevapalr verin. KESİNLİKLE ERKEKLERE SALDIRI YOK.
fen feminizt yada sexse uzak biri dğeilim... sex i severim ancak her önüme gelenle dğeilde aşık oldugum biri ile yapmayı tercih ederim . ha öyle her önüne aşık olup yatan biride değilim... benim bu zamana kadar tanıdığım erkekler hep sexi düşünmüştür. ama ben her tanıdıgım erkekle sex i düşünmedim? aslında birazda bunu sormak isteedim belki yanlış ifadeler kullandım ancak erkekleri suçlama gibi bi durumum yok.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• toplum olarak ahlak değerlerimizin yerle bir olmasından kaynaklandığını düşnüyorum...adını ne koyarsanız koyun ister yobaz ister şeriatçı ister geri kafalı deyin ..dinimiz bu konuda sınırlaıda belirlemiştir neler yapılması gerektiğinide,buluğ çağına gelen erkek ve kadını neler yapması gerektiğini tek tek açıklamıştır,tüm medya araçalrının radyo tv gazete dergi internet dahil diğer tüm iletişim yollarının hepsi maalesefki toplumsal ahlakın dejenere olmasına vesile olmaktadırlar şöyleki;yakın tarihten başlarsak ilk özel tv lerin yayına başladığı 90 lı yılalrda kırmızı noktalı yayınlar ön plana çıkartıldı sonrasınz magazin programları ile genç kızlarımızn neredeyse bir bölümünün hayatı karartıldı(barbi bebek sedromu) internetin bilgi paylaşımından ziyade chat yapılarak yada cinselliğe ulaşmanın en kolay yolu olduğu gösterildi...90 lı yılalrda 18-20 yaşlardaki gençler şimdi 30lu 40 lı yaşlardalar ve bu zihinle kurulan ailelerde ne derece sağlıklı olur oda ayrı bir soru işareti..düşünü birkere insan en sevdiğini gözünden bile sakınırken artık en bariz örneği olarak bu site içerisinde bile SWİNGER fantaziler konuşulur oldu ve bu her geçen gün dahada büyyüerek tehlikeli hal almaya başladı..siz ergenlik dönemindeki gençlerin önüne böylesi imkanları sunarsanız erkeke yada kız farketmez neticesinde bu soruyu sormak zorunluluğu hissersiniz ,genç her gördüğü karşı cinsi yürüyen vajine olarak görür kadın ise ihtiyacını giderecek meta olarak görür.

• teşekkür ediyorum her satırında haklısınız.

• ben teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 30

• Maslow'un piremidini bilirsin, listenin en başında 1.Fizyolojik gereksinimler (nefes, besin, su, cinsellik, uyku, denge, boşaltım) gelir, cinsellik dışında diğer gereksinimlerimizi rahatlıkla karşılayabildiğimizden diğerlerinde sorun yok. Bu yüzden bu kadar sex düşünmemiz.

• yani bi arayış var kimle yapsam nasıl yapsam nerde yapsam gibi mi? bi panik ortamından doalyı mı diyorsun?

• Öncekileri Göster
    • olaya şu yönden bakabilirsin, bir insanı 3 gün susuz bırak, yere çamurlu pis su koy, o insan o suyu içer, cinselliğide bu şekilde düşünebilirsin

• haklısın.

• erkeklerde malesef dürtüler bazen agır basıyor çevre yasam sartlarından dolayı zaten içine kapanık duyguları bastırılmış milletiz ilk fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz aslında yanlış bi davranış ergenlik döneminde karşı cinsi tanıma istegiyle başlıyorve devam ediyor işte doya doya yaşayamadığımızdan bence

• şükür soruyu anlayıp açıklayıcı bi cevap veren olmuş teşekkürler

• rica ederim bu kadar acık bi soruyu anlamamak için aklın başka bi yerde olması gerek

• şerefsizliğimizden

• sapkınlık(at eşek, tecavüz..) her toplumda vardır bu kişilikle alakalı bir durum bize özgü gibi yazman çok kırıcı...Şimdi sana sorayım erkek arkadaşınla başbaşasın ve sen yaklaştığın halde erkek yok derse ne dersin? Gay misin sen! İşte bu bile sorunun cevabını veriyor aslında. 1-Yani toplumun, kadınların bizden beklentileri2 - Tv'de yolda el ele gezen çiftlerin sanki her an doyasıya seviştiğini duymak düşünmek ve aynı şeyi uygulamaya geçmek3- Evlenemeyen erkeklerin içgüdüsel olarak cinsel isteklerini karşılama çabaları4- Çapkınların yaptıklarını abartılı bir şekilde anlatmaları5- Tv'de nette, reklamlarda kadınları soyundurup soyundurup sex objesi olarak gözümüze sokmalarının verdiği doğal sonuç-tepki...6- Son zamanlardaki özgür ortam sebebi ile erkeklerin de bu durumdan faydalanmak istemeleri7- Kadınların sevgili, aşk, sarılma vb. isteklerinin erkekler tarafından sex isteği olarak algılanması8- Kadınların sex ile ilgili yazdığı yazılar(bu sitede bile 20 yaşlardaki kızların yaşadığı şeyleri okuyunca bir erkek olarak ooffff )9- Bir hadis " Ahir zamanda(günümüz zamanı) benim ümmetimin erkeklerinin en büyük imtihanı kadınlar olacaktır"10- Biz erkeğiz doğamız böyle, erkek olmadan bunu anlayamazsın ne yazarsak yazalım...

• Arkadaşım haksız değilsin. Ancak sex e uzağız. Cocukluktan beri bize ayıp, pis şeyler olarak öğretildi. Baskılanmış şeyleri daha fazla yapmak isteriz. Bu sebeple olsa gerek. Erkeklere abaza yakıştırması ne yazık ki gercek ancak istatistiği yanıltanlar liseli ergenler. P*rnoların gerçek olduğunu sanıyorlar. Bu yönde reaksyon gösteriyorlar.

• niceleri varki şu sucladığın erkeklerden 10 kat daha beter. oyüzden genel konuş sadece erkek kavramını oturtma erkek biyolojik olarak saldırgandır unutma erkek cıkartır kadın açar. bu cümlenin içinde saklı cvbın

• doğrudur. nefsine bay hakim olamadıgı gibi bayanda olamıyor ama neden?

• Öncekileri Göster
    • olabilir ama tek suç batıda mı?

• insanlarımız duygusal yaratıklar türklerin alayı duygusaldır ve kafadan düşünmezler kalpten düşünürler nerde bir romeo varsa biziz nerde bir juliet varsa biziz nerde bi star varsa biziz hep içerde yaşarız herşeyin bizde mükemmel oldugunu sanırız izlediğimizden gördüğümüzden duyduğumuzdan hep etkileniriz neden bende öyle değilim bende öyleyim dediğimiz icin şişirildiğimiz ve şiştiğimiz icin huy haline getirdiğimiz şeyler icin.

• Neden bu kadar çok merak ediyorsun

• Bir Erkek nefes alsa degil benim olsun yeter cumlesini soylemeyi tercih ederim.Şu variz bi gercek tabiki. turkiyedeki sex oranı amerika bulgaristan gibi bekaret sorunu yaşamayan ulkelere nazaran cok az ve turk erkekleride bunlara özendigi ama sonunda bakire bi kadınla evlenmeyi istedigi için tek duşunceleri sex oluyor evet gayet güzel bi duşunce her kaında sex yap sonrada bakire iste bulursan evlenirsin :)))

• Maalesef, erkeklerin yaratılışında vardır birden çok kadınla birlikte olma arzusu.Aile mefhumu, sevgi, saygı ve aşk gibi önemli değerleri körelmiş bir erkeğin tek bir kadınla yetinmesi ve tatmin olması mümkün değildir.Kadınların bu gerçeği yani açılıp saçılmanın erkekleri ciddi anlamda tahrik ettiği ve bunun da ailevî ve toplumsal travmalara neden olduğu gerçeğini bilmeleri ve erkeklere bu anlamda kesinlikle yardımcı olmaları gerekiyor.

• Cunku Turkler cinsellige ac 16 17 yaslarindan itibaren okulda alinan egitim ile beraber iliski yasamaya baslasalar bu noktaya gelmezdi olay .şu an avrupada oldugu gibi kimseye bakmazlar ve son istek sex olur ama turkiyede mahalle baskisi var olan birsey ya gizli yapiliyor yada bole hayvan hayvan istekler . avrupada cok guzel hoslandigina verirsin arkadasim bukadar saygilar.

• Mutaassıp bir toplum olduğumuz için...Bunun çok sebebi var ama en önemlisi bu bana göre...60 ve 70lerde Amerikanın yaşadığı ahlaki patlamayı yaşamak üzereyiz.

• anlayan anladı merak etmeyin:) sorunu oldukca net ve açıktı zaten bu açıklamalara gerek olmadığını düşünüyorum.

• öyle ama erkek milleti baya alındı ne yapayım açıklama yapıncad sevimlilik olsun diye yaptıgım düşünüyor anlamadım ki be ne iştir... ansıl bi soru sordum ben die düşünüp suruyorum

• Öncekileri Göster
    • yok o biraz acımasız bir ifade olur zannımca ..

• +1

• çevir kazı yanmasın :D

• düşünmeiğinden belli düşünüp yapmamaya karar vermişsin işte :)

• Hadi oradan tepki aldın diye hemen güncellemeye sarılma şimdi gören gördü yazdıklarını.Pişman olduysan özür dile güncellemende sevimlilik olsun diye ben erkeklere bir şey demedim demen çok komik oldu.

• :)) on numara..

• Aha yine çevirdi.Herkes bir değildir sana öyleleri geldi diye bir daha ağaç kovuğuna girmeseniz ölür müsünüz falan deme kimseye ayıp

• sevimlilik yada başka birşey değil... anlayış tarzınız işte...

• Çünkü insana çığlık attıracak kadar zevk veren tek eylem sekstir...

• bu güzeldi işte :)

• Öncekileri Göster
    • bazen bi bayan zevk almasa bile partnerinin moral motivasyonu için bunu yapar aslında kötü birşey için değili.

• hayır cevap istedin cevap verdim... ama öyle değilse şöyle denince tepki gösterdim ben de...

• sekse kapalı bir toplum olduğumuz için (elalem ne der olayı o elalemi de bi bulsam..neyse)

• kapalı olsakta yapmıyor muyuz?

• bilmem ben pek yapmam bekarım,ama muhabbetini yaptığımız kadar yapmadığımız kesin

• kesinlikle.

• etrafta sürekli cinselliği çarıştıran öğeler olunca düşünmesekte beynimize bilincimize sokuyorlar enfes bir kız bir kot giymiş öyle süzülürse ne düşüneceksin başka haydi koşalım aşka

• haklı olabilirisn.

• oda yeme içme gibi bir ihtiyaç olduğu için ama tabiki tadında güzel herşey..

• değil mi...

• aynen öyle

• önce aşk sonra seks en güzel zevk alınabılecek seks duygu ıle yasanabılen sekstır. ayrıca dusunsene aşksız seks yasadıgını erkekle kadının bırlesmesınden sonre hersey bıtıcek ama ısın ıcınde aşk olunca hersey daha buyulu ve daha zevklı olucak.

• Cinselliği fazla önemsemekten çıkıyor bu sorular hep.

• Freud oku az. Cinselliğe bakış açın genişler.

• cinsellik hakkında yeterince bilgim oldugu kanatindeyim.

• peki.

• Gördüğümü söylerim affetmem :)

• bu söylediğin erkekler için mi?adamın parmağından penis boyunu hesaplayan kızları görmüyor musun bu sitede?yada cinsellik bölümünde 13-15 yaşındaki ergen kızların yazdığı ahlaka sığmayan soruları?artık erkekler değil kızlar nefes alsın yeter, at eşek fark etmez düşüncesinde.artık erkeklerin seks konusunda kızlardan daha asil düşündükleri bir döneme girdik...

• bizde durumdan istifade yolumuzu mu buluyoruz diyorsun?

• Öncekileri Göster
    • offfffffffffff... algılama 0 sexi sevmem her dk düşündüğüm anlamına mı geliyor? evet tanıdıgım çogu erkek sexi düşündü ama ŞUAN bana değer verin biri ile beraberim tek tek açıklama mı yapmalıyım o zaman bende sana b.ç den "la bi yürü git la" diyim.

• heeee

• sen kadınlarla konuşmamışsın galiba bu olayı 20 aşağı kesmez at çükü lazım diye koşturanlara bir bak :D sonra seks temel bir içgüdüdür sen bunu bastıryorsun içine atıyorsun sebbi günah şu bu ayıp falan filan ama herkes öyle değil. birde konuşuyor olmak erkek için kesinlikle bayıldığı anlamına gelmez laf olsun diye konuruz bazen hiç istemesek bile woow wuw ettiğimiz olur sırf böyle şeyleri konuşmayı sevdiğimizden kaynaklanıyor .senin gibi düşünce fukaraları ata eşeğe gidersiniz der çıakrlar. sen hiç atla köpekle yatan köpeğin aletini yalayan kadın görmemişsin

• yoo gördüm. fikir yoksunuda değilim ama midesizde değilim.

• Öncekileri Göster
    • kadınlar toplum baskısıyla açığa vuramıyor erkekler daha rahat oluyor sebebi bu. ve cinsellik temel ihtiyaç temel içgüdü en önemli işlerden biri olarak görüyor beynimiz bu işi elimizde değil düşünüyoruz güzel birini görünce yakışıklı birini görünce istekli bakan birini görünce aklımıza geliyor istiyouz yani. adam bulamıyorsa nefes alsın yeter demeye başlıyor kadında aynı bunun NESİNİ ANLAYAMIYORSUN diyorum bende

• 1isiburada:Atı,iti karıştırıyorsun,erkeklere midesiz diyorsun sonra da ne bu celal diyorsun.Hemen geri vitese taktın bakıyorum 1isiburada.Hii:)

• ne bileyim; dersler, bilgisayar, projeler, tatil derken sex düşünmeye benim vaktim kalmıyor =)

• olayı erkeklerin üzerine yıkman hiç hoş olmamış. sitede bir dolaş bakalım. kimler daha çok seks düşkünü. daha yeni bir kız soru sordu 3 erkeği kaldırabilir mi kızlar diye. aklına koymuş 3 erkekle aynı anda ilişkiye girecek. verilen diğer cevaplara da bak. kadınların çoğunun hayaliymiş 3 erkekle aynı anda ilişkiye girmek. ve daha nicesi. yani herkes abaza. erkeklere yıkma ;)

• ya erkeklere sex düşkünlüğünü yıkmadım ama genel olrak daha ok düşünüyorsunuz dedim. nefes alsın yeter durumuna gelindi dedim neden?

• Öncekileri Göster
    • işte ben de bunu diyorum. erkekler genelde ... diye başlayan cümleler bu konu için yersiz olmuş

• zaten o cümleden sonraki her cümle erkeklere ithaf edilmiş gibi algılandı ama değil. neyseki soruyu doğru algılayıp cevaplayanalrda oldu.

• Son yıllarda çığ gibi artan biseksüel kız modasına daha fazla kafa yormanı öneririm.Hatta senin gibi sorayım:Aynı odada uyuduğunuz kankanız için bile sex düşünebilirsunuz.Arkadaş mı kanka mı tek gecelik meze mi heyecan mı merak mı demeden nasıl bu kada rrahat olunabiliyor? Gerçekten kız olsun bakımlı olsun ''nefes alsa yeter hadi kız kıza yapalım'' durumlarına kadar geldi olay yurtlarda odalara girip zorla birlikte olmaya kadar.Mideniz nasıl kaldırır? o derecemi gözünüz görmüyor kör oluyorsunuz?

• işin bu boyutuda var haklısın ama erkekler içinde askerliklerinde başlarına gelen bir durum :) hadi bunada bi açıklık getir bakalım

• Öncekileri Göster
    • gerçekten gay ler yaparda birsürü delikanlı vardır yahu askerde kimse birbirini yapmıyor sana anlatan i...n miştir bir kişinin penceresinden bakma

• peki.

• hep bu uçkurumuz yüzünden.

• işte nasıl bu kadar kolay açabiliyorsunuz o uçkuru

• Öncekileri Göster
    • nefsine hakim olamıyor musun?

• kendimden bahsetmiyorum ben. nasıl bu kadar kolay hale geldiğini sordun ben de açıkladım.

• bütün erkekler öyle değil herkesi aynı kefeye alma yanı mesela benım aklım her saniye cinselliğe çalısmaz o dediğin tiplerden değilim böyle erkeklerde cok merak etme nefsine hakım olan cok

• valla şu sitede pek nefse hakim olan yok gibi iş sanal sexten çıkıp ata eşşeğe koşanları bile görüyoruz... nedir bu midesizlikkk

• var öyleleri tabi de yapıcak bişey yok

• neden yaparlar ?

• Genelleme yapmanız yanlış aslında... Burdaki abazalar bir istatistik yaratmış olmamalı ya...

• öyle oldu ama :)

• evet sexsi düşünen yapan sadece biz erkekler, siz dürüstlük abidesisiniz dimi.?

• yoo ben dürüstlükten namustan bahsetmiyorum bu kadar midesiz nasıl olunabiliyor onu soruyorum.

• Öncekileri Göster
    • sırf para içinse bu sexten öte bi durum... adı farklı o işin... ki ayrıca erkeklerinde parası için birlikteo ldugu bayanlar ço..k değil mi?

• senle hiç üşenmeden sabaha kadar bu konu üzerinde konusmaya varım
      sen erkekleri sex sapıkları olarak görmüş ve soru sormuşsun, kendi cinslerini hiç göz ardı etmeden, çocuk gitar çalıyor diye sırf o gitarı çocuk ona öğretsin diye koynuna girenler biliyosun sanırım, ben erkeklerin o sapık tavırlarını savunmuyorum, ama tüm erkekleri aynı kefeye koyarsan benimde diyecek sözüm olur elbet.

• erkekleri kötüleme bnce sen bizden sapııksın :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Cinseligin TR de hala tabulastirilmasindan dolayi olusuyor bu durum. Avrupada böyle birsey yok. Neden? Millet okuldan beri cinsellik hakkinda egitim görüyorlar,hastaliklar hakkinda bilgi ediniyorlar. Cinselligin üzerine yasak diye bir isaret yok burda. Heryerde bilgi kaynaklari var. Cahil degil insanlar. TR de hala cok yavas gidiyor bu tür acilim. O yüzden dedigin gibi erkeklercinsellige hasret kalmis bir durumda, kizlar ise hepsi cinsellikten ürkek ,asiri derece korkmus ve tiksinmis bir durumdalar.Egitim ya..herseyin temeli egitim ,biktim artik bu tür cevaplari vermekten :( erdogana bir mektup yazcam

• aynen katılıyorum ama daha 50 yıl filan aşamayız bu işleri biz

• bayanlarda da var şekerim ne tırsmasıııı bazen bi bayan bi erkekten daha fena bile olabiliyor.

• katılıyorum
      bu zihniyetle biz hep geri kalacaz ve daha geriye gideriz

• "bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için."höh.

• her kör satıcının bir kör satıcının bir kör alıcıı vardır tatlım.insanları kategorize etmek sana mı kaldı?

• kategorize dekren? ben kategorize bi yapı göremiyorum bu soruda? sen nerede gördün?

• bir daha oku

• ölüm yaşanan tek başına seks iki kişiliktir

• atla eşşeklede mi :D

• Öncekileri Göster
    • hah işte sapıklıklarından denilebilir... neden sadece erkekler yerine sapık ruhlular yapar onu denilebilir

• çünkü bi çok erkek tandım hiç biri sapık ruhku değildi

Yükleniyor...