Neden bu kadar seks düşkünüyüz?

evet sorum gayet açık ve net arkadaşlar... Geneli erkekler oluşturuyor. Yolda gördüğünüz bir bayan için bile seks düşünebiliyorsunuz. Ama neden? ya... Daha Fazla

Güncellemeler:
soruyu sadece rkeklere saldırı olarak anlamayın... genelde erkeler dedim ancak bayanlarda da var illaki nefsin ata eşşeğe kadar inmesi sorumun amacı NEDNE UB AKDAR SEX düşkünüyüz neden her ömüzüze gelenle sex yapabileceğimiz kanatindeyiz? hiç bi sağlık temizlik aşk yok ? lütfen yanlış anlaşılmasın bi saldırı yok. sadece NEDEN için açıklayıcı cevapalr verin. KESİNLİKLE ERKEKLERE SALDIRI YOK.
fen feminizt yada sexse uzak biri dğeilim... sex i severim ancak her önüme gelenle dğeilde aşık oldugum biri ile yapmayı tercih ederim . ha öyle her önüne aşık olup yatan biride değilim... benim bu zamana kadar tanıdığım erkekler hep sexi düşünmüştür. ama ben her tanıdıgım erkekle sex i düşünmedim? aslında birazda bunu sormak isteedim belki yanlış ifadeler kullandım ancak erkekleri suçlama gibi bi durumum yok.

En İyi Erkek Görüşü

• toplum olarak ahlak değerlerimizin yerle bir olmasından kaynaklandığını düşnüyorum...adını ne koyarsanız koyun ister yobaz ister şeriatçı ister geri kafalı deyin ..dinimiz bu konuda sınırlaıda belirlemiştir neler yapılması gerektiğinide,buluğ çağına gelen erkek ve kadını neler yapması gerektiğini tek tek açıklamıştır,

tüm medya araçalrının radyo tv gazete dergi internet dahil diğer tüm iletişim yollarının hepsi maalesefki toplumsal ahlakın dejenere olmasına vesile olmaktadırlar şöyleki;yakın tarihten başlarsak ilk özel tv lerin yayına başladığı 90 lı yılalrda kırmızı noktalı yayınlar ön plana çıkartıldı sonrasınz magazin programları ile genç kızlarımızn neredeyse bir bölümünün hayatı karartıldı(barbi bebek sedromu) internetin bilgi paylaşımından ziyade chat yapılarak yada cinselliğe ulaşmanın en kolay yolu olduğu gösterildi...90 lı yılalrda 18-20 yaşlardaki gençler şimdi 30lu 40 lı yaşlardalar ve bu zihinle kurulan ailelerde ne derece sağlıklı olur oda ayrı bir soru işareti..düşünü birkere insan en sevdiğini gözünden bile sakınırken artık en bariz örneği olarak bu site içerisinde bile SWİNGER fantaziler konuşulur oldu ve bu her geçen gün dahada büyyüerek tehlikeli hal almaya başladı..siz ergenlik dönemindeki gençlerin önüne böylesi imkanları sunarsanız erkeke yada kız farketmez neticesinde bu soruyu sormak zorunluluğu hissersiniz ,genç her gördüğü karşı cinsi yürüyen vajine olarak görür kadın ise ihtiyacını giderecek meta olarak görür.

Soran beğendi
    • teşekkür ediyorum her satırında haklısınız.

• ben teşekkür ederim.