• Sor
  • Bence

Mümkünse cinsel içerikli film önerin.

sıkıntıdan patlıyrum bide kendmi denycem bnde istek falan yok tık yok diyo arkadaşlarm denycm kndmi bklm bşy hissedicem mi ..

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 23

• Monamour fena değil. kimse önermemiş bende onu önereyim : )

• direk p*rno izlesen

• hala mı tık yok :)

• internetten p*rno içerikli istediğin filmi izlersin konulu istersen tavan arası diye bir film var ilgini çekersebol şans

• pepeyi izle.

• kışkırtma filmini önreirim süperdir

• Film ile ilgili önerimi senin için en sona saklıcam çunku daha öncesi olan baska önemli maddeler var. yani ; Sende tık olmaması ile ilgi nedenin kaynağı bir kaç adet olabilir .- Yediğin besinlere dikkat et.- çok sigara + alkol almamaya çalış.-kullandığın bir ilaç varsa yan etkileri olabilir.- bu tiplemede isen: Erkeksi takılma.onu erkeklere bırak.-kişisel sorunlarını + psikolojik sorun yada baskıları yenmek için çalış,ve kendini sorunlardan uzak tutmaya ,dinlenmeye çek.- yaşınla ilgili olarak da eksikler olabilir ; yaş 18 altı ise daha uyanma ve uyarılma zamanın pek gelmemiştir fizyolojik olarak.- afrodizyak etkisi yapan besinler tüketmeyi dene ,-spor yap,bol bol gül , sevdiğin kişilerle ol,sevmediğin durumlardan uzak kal ...vs.. vs... kesinlikle bunlar yoksa şu KLASİK FİLMİ İZLE : X TARZAN . :)

• Bir kadının seks günlüğü

• izledim tık yok :)

• İlginç o zaman erotiği aşıp p*rnoya geçmen lazım

• Abazalaşırsın yapma etme eyleme

• Aşk gibi Birşey izle ;)

• Sen iste ben sana özelden hemen bi link listesi atayım.Hepsini bir hafta izle izle bitiremezsin.

• Buradan at hem asılmazsın böylelikle hem de biz de öğrenmiş oluruz .

• Olmaz dostum.Onlar el emeği,göz nuru:)Kaç ayın birikimi onlar sen biliyon mu.Çok titiz ve enfes bir çalışma:)

• room in rome. lezbiyen ilişkiyi anlatan bir film. aşırı estetik. tavsiye ederim.

• Onun yerine Loving Annabelle ve ya Imagine me & you tavsiyemdir :)

• arkadas ekle premium şifre göndereyim sana sende sebeplen (:)

• izledigin filmi bana da öner :D

• bu iş öyle lmaz gibi film seni sıkabilir iste yoksa boş boş bakarsın. p*rno aç direk değişik fantazilere bak yada birini bul sohbet et sanaldan

• Çocuğum, bak saat gece 12'ye geliyo...Hadi yavrumcum, hadi uyu...Iyi geceler...

• sex and lucia9.5 hafta

• uluorta link atmayalım :D

• teneke trampet

• Toplanın ab.zalar size kız bulduk hatta yorumlara baktım kızlar da diyebiliriz.

• sen birak onu bunu canım fılme gerek yok canlısını yaparız dimi arkadaslar :D

• bacanaklar filmi hem p*rno hem komedi filmidir

Kızlar Ne Diyor 3

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...