• Sor
  • Bence

Mümkünse cinsel içerikli film önerin.

sıkıntıdan patlıyrum bide kendmi denycem bnde istek falan yok tık yok diyo arkadaşlarm denycm kndmi bklm bşy hissedicem mi ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 23

• Monamour fena değil. kimse önermemiş bende onu önereyim : )

• direk p*rno izlesen

• hala mı tık yok :)

• internetten p*rno içerikli istediğin filmi izlersin konulu istersen tavan arası diye bir film var ilgini çekersebol şans

• pepeyi izle.

• kışkırtma filmini önreirim süperdir

• Film ile ilgili önerimi senin için en sona saklıcam çunku daha öncesi olan baska önemli maddeler var. yani ; Sende tık olmaması ile ilgi nedenin kaynağı bir kaç adet olabilir .- Yediğin besinlere dikkat et.- çok sigara + alkol almamaya çalış.-kullandığın bir ilaç varsa yan etkileri olabilir.- bu tiplemede isen: Erkeksi takılma.onu erkeklere bırak.-kişisel sorunlarını + psikolojik sorun yada baskıları yenmek için çalış,ve kendini sorunlardan uzak tutmaya ,dinlenmeye çek.- yaşınla ilgili olarak da eksikler olabilir ; yaş 18 altı ise daha uyanma ve uyarılma zamanın pek gelmemiştir fizyolojik olarak.- afrodizyak etkisi yapan besinler tüketmeyi dene ,-spor yap,bol bol gül , sevdiğin kişilerle ol,sevmediğin durumlardan uzak kal ...vs.. vs... kesinlikle bunlar yoksa şu KLASİK FİLMİ İZLE : X TARZAN . :)

• Bir kadının seks günlüğü

• izledim tık yok :)

• İlginç o zaman erotiği aşıp p*rnoya geçmen lazım

• Abazalaşırsın yapma etme eyleme

• Aşk gibi Birşey izle ;)

• Sen iste ben sana özelden hemen bi link listesi atayım.Hepsini bir hafta izle izle bitiremezsin.

• Buradan at hem asılmazsın böylelikle hem de biz de öğrenmiş oluruz .

• Olmaz dostum.Onlar el emeği,göz nuru:)Kaç ayın birikimi onlar sen biliyon mu.Çok titiz ve enfes bir çalışma:)

• room in rome. lezbiyen ilişkiyi anlatan bir film. aşırı estetik. tavsiye ederim.

• Onun yerine Loving Annabelle ve ya Imagine me & you tavsiyemdir :)

• arkadas ekle premium şifre göndereyim sana sende sebeplen (:)

• izledigin filmi bana da öner :D

• bu iş öyle lmaz gibi film seni sıkabilir iste yoksa boş boş bakarsın. p*rno aç direk değişik fantazilere bak yada birini bul sohbet et sanaldan

• Çocuğum, bak saat gece 12'ye geliyo...Hadi yavrumcum, hadi uyu...Iyi geceler...

• sex and lucia9.5 hafta

• uluorta link atmayalım :D

• teneke trampet

• Toplanın ab.zalar size kız bulduk hatta yorumlara baktım kızlar da diyebiliriz.

• sen birak onu bunu canım fılme gerek yok canlısını yaparız dimi arkadaslar :D

• bacanaklar filmi hem p*rno hem komedi filmidir

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...