Survivor yarışmacıları regl döneminde ne yapıyor?

Arkadaşlar ben bunu çok merak ediyorum. Acaba bayan survivor yarışmacıları regl dönemlerinde ne yapıyorlar ? :))

Güncellemeler:
Kızlardan pek cevap yok :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onlara yarışmaya başlamadın önce iğne mi ne vuruyorlarmış.

• Tamam sakin olun :D

• of tamam yaa haklısın aynen hııı

• 3 ay regl in gelmemesi ne demek olduğunu biliyormusun aceb.Sen onların donunamı baktın ki.Adet döneminde ped kullanıyorlar bu kadar basit.Yani adaya gidiyorlarsa ölmeye gitmiyorlar..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• sokayım sörvayvır yarışmacılarının regl dönemine. Başka derdim mi yok.

• Geçici menapoz uyguluyorlar :/

• hindistan cevizi ağcının yaprağını sarıyorlarmış diye duydum :D

• Adadaki taşlarla Molpediniz varmıııı yazıyolardır acuna :P

• yosun topluyolarmıs

• onlar bomba yalandan hepsi ben inanmiyom çekip gidiyolardr kapalı bi yere ulan o adada yılan akrep herşey vardr kmse 3 ay sahilde yatmaz kilo almıycak şekilde bişiler yiyolardr ayrıca sorundan da belli acun onlara ped alıyodur :))

• Balık tutup onu koyuyorlarmış özellikle dil balığı öneriyordu merve :D hem altta dil olunca zevkli oluyor demek ki :D

• sen onlara o adada kalıyorlar mı zannediyorsun. hayatta kalmak okadar kolay birşey değil. okadar depiniyorlar sıcakta orda burda hindistan ceviziyle hayatta kalıyorlar. birine de birşey olmuyor.

• çıkita muzzz ,iyi muzzz

• tıpa yaptırıp içerde bırakıyorlarmış :D

• 18 24 yaş arasında birinden anca böyle sorular beklenir zaten bunada eksi ver kendini rahatlat :)

• bilimsel mantık sanane demek istiyor yani

• Tamam . Bilimsel açıklaman için teşekkürler. byby

• zırvalık sanane elin reglinden sen kendi reglinle ilgilen minareyi çalan kılıfı hazırlar kanla dolaşan birini görmediğinize göre temizliğe o tür şeylere çareleri vardır

• Öncekileri Göster
  • Bi röportajlarında izlemiştim..Bayanlara 4 günde bir jilet ve ped veriliyomuş

• Olsun en fazla 1 hafta ama..kaldı 3 hafta bomboş ağrısız sızısız :) Ayda bi günde ağrı kesici alarak yarışırlar

• Bazı kızlarda 1 hafta bile sürüyo. 3 gün deme hiç :D En az 4 5 falan :D

• niye ki regl dediğin ayda 3 gün.. o güne denk gelen bi gün yarışmazlar..

• Öncekileri Göster
  • Kamera arkasında neler oluyodur. Onların keyfi kimsede yok be yok yemekmiş yok şuymuş buymuş öff :D

• bu tarz kişisel eşyalara izin verildiğini söylemişlerdi zaten.Kıl olayına gelince,arkadaşlar kameraların kör noktaları vardır.Yaklaşmazsanız kıl,tüy belli olmaz.

• hep merak ettiğim sorulardan bitaneside buydu ve onca yoklukdan bahsediyolar dus falan almıyolarmış bilmem ne bayanların bacaklarına bakıyosun tüy falan yok ne garip :)

• ayperyeni.. sadece merak işte insan soruyo kendine hani dus almak falan yok gbi şeler söylendi o bakımdan ;)

• Bazı özel durumlar kadınlar için ayrıcalık.Oraya onlar tesadüfen düşmüş insanlar değil.Bu bir yarışma insan öldürme yarışması değil.Açlık dışında.Bazı özel durumlar yardımcı olunur.Kadın tv önünde öyle görmek kimseyi mutlu etmez.O yüzden ya tüy dökücü kullanırlar yada ağda veya başka bişey.

• acun'un sitesine girip sormak istiyorum :D bu durumu ama cevap veren olmaz

• Öncekileri Göster
  • bence herkes ne yapıyorsa onu yapıyorlar. kadınbağı kullanıyorlar ama kameralar bunu tabii ki göstermiyor.

• hımm

• ped bulamayınca yaprak koyuyorlar :p yok ya o ihtiyaçlarını karşılıyorlardır kişisel eşyalara izin var

• Evet ama geciktire geciktire nereye kadar :D en fazla 1 2 ay

• regl geciktirici ilaç falan vardır ya ben konuya hakim değilim

• Tamam da yarışlara nasıl katılabiliyolar ?

• hastayım deyip bir takım aktiviteler katılmıyor olabilirler. bakire ise adet sancısı çekiyordur mutlaka. eğer doğurmuş ise zaten adetlide olsa sancı çekmeyeceğinden sadece geriye ped değişimi yapmak kalacaktır.yanlış biliyorsam özür dilerim.

• Ne kadar bencilce.Kadınlar regl oldu diye dünyalarından bezmediler.İstedikleri haraketleri yaparlar
      koşar eğlenirler.Sizi ne kadar ilgilendiriyormuş "Kan" şaştım valla

• hastayım,yorgunum adı altında bir takım yarışmaya katılmayabilirler belki.

• Yarışmalarda napıcaklar o zaman :/

• başka çözmen gereken sorunun yoksa ne mutlu sana keşke senin kadar sorunsuz bir hayatım olsa tek derdim bunlar olsa

Kızlar Ne Diyor 9

• Onlarin kukusundan bana ne la :/

• tampon kullanıyorlardır ya da hap.

• geciktirici kullanıyorlar sanırım öyle duydum

• tüylere jilet yapmıyorlardır ya o jileti vura vura sakal gibi olur :D lazer yaptırıp gelmişlerdir. biri battaniye ipliğiyle kaş aldıklarını yazmıştı :D ama regl için ne yapıyorlardır bilemem

• survivor yalan ama gecıktıcı haplar var ben gcen sene tatıle gdrken almstm

• yanii aktımı tam akıyorr:D

• Evet ama geciktire geciktire nereye kadar :/

• Igne vuruluyorlar

• Tıpa takıyorlar :D

• Bakire olanlar ağaç yaprakları kullanıyor :) bakire olmayanlar tampon niyetine ağaç dalı kullanıyor :)

• siz hala onların orda zor şartlar altında kaldığına inanıyorsanız pes doğrusu

Yükleniyor...